Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Kompleksowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi realizowanymi w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Szczuczynie Etap I”

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00295851

Zamawiający

Gmina Szczuczyn

Szczuczyn, Podlaskie

NIP: 7191556722

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

15-124 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Energoinwest JK Jerzy Edmund Kania Białystok 542158008

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Energoinwest JK Jerzy Edmund Kania (Białystok) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Podlaskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)

Najniższa cena

24 000 PLN

Średnia cena

136 047 PLN

Najwyższa cena

350 550 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Umna Studio Blanka Abłażewicz Kleosin 2 24 000 PLN 24 000 PLN
ARCHINATA PRACOWNIA PROJEKTOWA RENATA ANNA GWOŹDZIEJ BIAŁYSTOK 2 95 325 PLN 67 650 PLN
Mplan spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Nidzica 2 147 600 PLN 295 200 PLN
MedVance Sp. z o.o., Warszawa 1 - -
ENRGOINWEST JK Jerzy Edmund Kania Białystok 1 - -
NON-BOX BARBARA SARNA - TYKOCKA BIAŁYSTOK 1 - -
Energoinwest JK Jerzy Edmund Kania Białystok 1 - -
AG5 Dariusz Głosek Ostołęka 1 - -
PHU TELKOP Marcin Lutyński, Mieczysław Lutyński Suwałki 1 - -
Usługi Inżynierskie Kamil Szymborski Pisz 1 128 580 PLN 128 850 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla inwestycji drogowych na terenie gm. Suwałki w podziale na dwa zadania.

Usługi Inżynierskie Kamil Szymborski 128 580 PLN

2026-08-28 07:23:01Z

Opracowanie dokumentacji tech. modernizacji zejścia do szatni w piwnicy wraz z zadaszeniem, schodów wejścia głównego, tarasu wejścia do kuchni/zaplecza budynku Przedszkola Samorządowego Kraina Marzeń.

Umna Studio Blanka Abłażewicz -

2026-08-11 10:01:05Z

Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy i rozbudowy budynku użyteczności publicznej na potrzeby Powiatu Wysokomazowieckiego

ATELIER ZETTA Zenon Zabagło 310 000 PLN

2026-08-05 07:50:33Z

Wykonanie inwentaryzacji sieci i kanałów technologicznych, wykonanie projektu kanałów technologicznych w Mieście Suwałki

PHU TELKOP Marcin Lutyński, Mieczysław Lutyński -

2026-07-31 10:34:35Z

Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie dostosowania/remontu pomieszczenia dla potrzeb Sali terapeutycznej wraz z zapleczem i nadzorem Centrum Zdr. Psychicznego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży

ModernEko Wojciech Świerczyński 64 944 PLN

2026-07-30 07:50:07Z

Opracowanie dokumentacji projektowej obejmującej zagospodarowanie terenu szpitala na cele terapeutyczno-rekreacyjne dla potrzeb Oddz. Psychiatr. Dziennego Pobytu oraz Oddz. Psychiatr. z nadz autorskim

ModernEko Wojciech Świerczyński 64 944 PLN

2026-07-10 09:12:01Z

"Opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy DP nr 1812B"

Mplan spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 223 860 PLN

2026-06-29 14:15:24Z

"Opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy DP nr 1812B"

Mplan spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 71 340 PLN

2026-06-29 14:15:24Z

Opracowanie dokumentacji tech. modernizacji zejścia do szatni w piwnicy wraz z zadaszeniem, schodów wejścia głównego, tarasu wejścia do kuchni/zaplecza budynku Przedszkola Samorządowego Kraina Marzeń.

Umna Studio Blanka Abłażewicz 24 000 PLN

2026-06-26 08:17:23Z

Kompleksowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi realizowanymi w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Szczuczynie Etap I”

Energoinwest JK Jerzy Edmund Kania -

2026-06-18 06:11:41Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 845 PLN Średnia: 191 251 PLN Max: 678 330 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Kompleksowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi realizowanymi w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Szczuczynie Etap I”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szczuczyn

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669766

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Plac 1000 lecia 23

1.4.2.) Miejscowość: Szczuczyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 19-230

1.4.4.) Województwo: podlaskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@szczuczyn.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://um.szczuczyn.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e9c7f98e-6d97-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00295851

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-18

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00450277

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Kompleksowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi realizowanymi w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Szczuczynie Etap I”

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” w Rozbudowie i modernizacji oczyszczalni ścieków w Szczuczynie Etap I w następujących specjalnościach:
1) konstrukcyjno- budowlanej,
2) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
3) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych.
2. Inwestycja obejmuje prace zgodnie z załączonym Programem Funkcjonalno-Użytkowym dla Etapu I i II Rozbudowy i modernizacji oczyszczalni ścieków w Szczuczynie. W dniu wszczęcia niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia został wyłoniony Wykonawca projektu i robót budowalnych. Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
3. Nadzór inwestorski należy wykonać zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie, w tym z przepisami ustawy Prawo budowlane, Polskimi Normami, przepisami BHP i ergonomii pracy, przeciwpożarowymi, normami, aktualną wiedzą techniczną oraz zgodnie z wymogami Zamawiającego zawartymi we wzorze umowy i SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-17

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-31

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Energoinwest JK Jerzy Edmund Kania

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 542158008

4.3.3.) Ulica: Gen. Wł. Andersa 15

4.3.4.) Miejscowość: Białystok

4.3.5.) Kod pocztowy: 15-124

4.3.6.) Województwo: podlaskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 246000,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00502123/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 0

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 246000,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-06-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
18.06.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71000000-8
71000000-8 (Usługi architektoniczne budowlane inżynieryjne i kontrolne) 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi) 71248000-8 (Nadzór nad projektem i dokumentacją)