Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie inwentaryzacji sieci i kanałów technologicznych, wykonanie projektu kanałów technologicznych w Mieście Suwałki
Zamawiający
Miasto Suwałki
Suwałki, Podlaskie
NIP: 8442155152
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PHU TELKOP Marcin Lutyński, Mieczysław Lutyński | Suwałki | 8442350942 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PHU TELKOP Marcin Lutyński, Mieczysław Lutyński (Suwałki) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)
Najniższa cena
24 000 PLN
Średnia cena
136 047 PLN
Najwyższa cena
350 550 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Umna Studio Blanka Abłażewicz Kleosin | 2 | 24 000 PLN | 24 000 PLN |
| ARCHINATA PRACOWNIA PROJEKTOWA RENATA ANNA GWOŹDZIEJ BIAŁYSTOK | 2 | 95 325 PLN | 67 650 PLN |
| Mplan spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Nidzica | 2 | 147 600 PLN | 295 200 PLN |
| MedVance Sp. z o.o., Warszawa | 1 | - | - |
| ENRGOINWEST JK Jerzy Edmund Kania Białystok | 1 | - | - |
| NON-BOX BARBARA SARNA - TYKOCKA BIAŁYSTOK | 1 | - | - |
| Energoinwest JK Jerzy Edmund Kania Białystok | 1 | - | - |
| AG5 Dariusz Głosek Ostołęka | 1 | - | - |
| PHU TELKOP Marcin Lutyński, Mieczysław Lutyński Suwałki | 1 | - | - |
| Usługi Inżynierskie Kamil Szymborski Pisz | 1 | 128 580 PLN | 128 850 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla inwestycji drogowych na terenie gm. Suwałki w podziale na dwa zadania.
2026-08-28 07:23:01Z
Opracowanie dokumentacji tech. modernizacji zejścia do szatni w piwnicy wraz z zadaszeniem, schodów wejścia głównego, tarasu wejścia do kuchni/zaplecza budynku Przedszkola Samorządowego Kraina Marzeń.
2026-08-11 10:01:05Z
Opracowanie dokumentacji projektowej przebudowy i rozbudowy budynku użyteczności publicznej na potrzeby Powiatu Wysokomazowieckiego
2026-08-05 07:50:33Z
Wykonanie inwentaryzacji sieci i kanałów technologicznych, wykonanie projektu kanałów technologicznych w Mieście Suwałki
2026-07-31 10:34:35Z
Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie dostosowania/remontu pomieszczenia dla potrzeb Sali terapeutycznej wraz z zapleczem i nadzorem Centrum Zdr. Psychicznego Szpitala Wojewódzkiego w Łomży
2026-07-30 07:50:07Z
Opracowanie dokumentacji projektowej obejmującej zagospodarowanie terenu szpitala na cele terapeutyczno-rekreacyjne dla potrzeb Oddz. Psychiatr. Dziennego Pobytu oraz Oddz. Psychiatr. z nadz autorskim
2026-07-10 09:12:01Z
"Opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy DP nr 1812B"
2026-06-29 14:15:24Z
"Opracowanie dokumentacji technicznej przebudowy DP nr 1812B"
2026-06-29 14:15:24Z
Opracowanie dokumentacji tech. modernizacji zejścia do szatni w piwnicy wraz z zadaszeniem, schodów wejścia głównego, tarasu wejścia do kuchni/zaplecza budynku Przedszkola Samorządowego Kraina Marzeń.
2026-06-26 08:17:23Z
Kompleksowy nadzór inwestorski nad robotami budowlanymi realizowanymi w formule zaprojektuj i wybuduj dla zadania „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Szczuczynie Etap I”
2026-06-18 06:11:41Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00372732 z dnia 2026-07-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie inwentaryzacji sieci i kanałów technologicznych, wykonanie projektu kanałów technologicznych w Mieście Suwałki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Miasto Suwałki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671030
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Mickiewicza 1
1.4.2.) Miejscowość: Suwałki
1.4.3.) Kod pocztowy: 16-400
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.suwalki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cc21208b-d7e3-4734-9571-8fa3bbd99676
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00372732
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 755161-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie inwentaryzacji sieci i kanałów technologicznych, wykonanie projektu kanałów technologicznych w Mieście Suwałki
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie inwentaryzacji sieci i kanałów technologicznych, wykonanie projektu kanałów technologicznych w Mieście Suwałki
3.9.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-19
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
150 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PHU TELKOP Marcin Lutyński, Mieczysław Lutyński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8442350942
4.3.3.) Ulica: Sejneńska 83
4.3.4.) Miejscowość: Suwałki
4.3.5.) Kod pocztowy: 16-400
4.3.6.) Województwo: podlaskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 270600 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 120972-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-10
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 270600 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE