Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciekocinie
Zamawiający
GMINA CHOCZEWO
Choczewo, Pomorskie
NIP: 5882095694
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak | Lubiatowo | REGON 191091862 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak (Lubiatowo) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 64 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)
Najniższa cena
56 PLN
Średnia cena
3 557 171 PLN
Najwyższa cena
15 696 538 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Andrem AB Sp. z o.o. Gdynia | 5 | - | - |
| D&D Invest Sp. z o.o. Bolszewo | 3 | 1 619 093 PLN | 1 619 093 PLN |
| PUH EKOSUN Paweł Czupajło Koszalin | 2 | 2 039 402 PLN | 4 078 803 PLN |
| ONE PLEX Katarzyna Bendig Skarszewy | 2 | - | - |
| Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak Lubiatowo | 2 | - | - |
| PBHU OBIEKT Sp. z o.o. Kiełpino | 2 | - | - |
| Elita Budownictwo Bartłomiej Małolepszy Starogard Gdański | 2 | - | - |
| B. B. Budownictwo Sp. z o.o. Czersk | 2 | 2 749 201 PLN | 2 749 201 PLN |
| REMBUD Krzysztof Paziewski Kwidzyn | 2 | 907 863 PLN | 1 815 726 PLN |
| Spółdzielnia Produkcyjno - Usługowa RODŁO Kwidzyn | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
BUDOWA BUDYNKÓW KOMUNALNYCH W SOPOCIE PRZY UL. REJA.
2026-09-01 08:33:25Z
Budowa remizy dla jednostki OSP Rybno.
2026-08-31 11:03:50Z
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej Nr 2 w Prabutach, budynek przy ul. Obrońców Westerplatte 11a (budynek klas 1 – 3).
2026-08-25 13:21:49Z
Przebudowa wraz z termomodernizacją budynku Zespołu Szkół w Grabowie Kościerskim
2026-08-20 09:44:10Z
Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciekocinie
2026-08-12 13:19:23Z
Budowa lokali socjalnych w Skórowie
2026-08-12 13:04:02Z
Klub Malucha- budowa i wyposażenie punktu opieki dla dzieci do lat 3 w Gniewinie.
2026-08-10 07:53:55Z
Przebudowa i rozbudowa budynku mieszkalnego Leśniczówki Płocice
2026-08-10 06:37:42Z
Budowa dwóch budynków wielorodzinnych nr 160 i 161 w Gdańsku przy ul. Piotrkowskiej z wyposażeniem „pod klucz” wraz z zagospodarowaniem terenu,
2026-08-03 08:39:41Z
WYKONANIE PILNYCH ROBÓT BUDOWLANYCH BRANŻY OGÓLNOBUDOWLANEJ, DEKARSKIEJ, ELEKTRYCZNEJ I INSTALACYJNEJ W BUDYNKACH I LOKALACH STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY MIASTO LĘBORK
2026-07-27 12:53:43Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00342753 z dnia 2026-07-15 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciekocinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCZEWO
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675250
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Pierwszych Osadników 17
1.4.2.) Miejscowość: Choczewo
1.4.3.) Kod pocztowy: 84-210
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@choczewo.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.choczewo.com.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56df552f-12ac-4f87-bfc5-1bd01ef979b0
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00342753
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-07-15
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00522922
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciekocinie3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciekocinie położonego na dz. nr 24 obręb Ciekocino w formule zaprojektuj-wybuduj. Inwestycja jest pierwszym z dwóch etapów inwestycji pn. Zmiana sposobu użytkowania części budynku, remont, przebudowa i rozbudowa budynku - Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Ciekocinie; Zamawiający przewiduje możliwość realizacji drugiego etapu inwestycji w trakcie trwania pierwszego etapu. Zakres prac obejmuje:
1.1. Zmianę sposobu użytkowania części istniejącego budynku oraz przebudowę i remont:
1) w piwnicy:
- wykonanie obwodowo izolacji przeciwwilgociowej pionowej i poziomej dla ścian zewnętrznych + wewnętrznych budynku w poziomie piwnicy budynku,
- uszczelnienie struktury ceramicznej cegieł w stropach preparatem iniekcyjnym w celu zatrzymania kapilarnego przenikania wody,
- wykonanie posadzki betonowej w pomieszczeniu -1.4. pomieszczenie,
- remont wszystkich pomieszczeń (przebudowa instalacji wewnętrznych i prace wykończeniowe),
2) na parterze:
- zmiana sposobu użytkowania:
• pomieszczenia 0.1. korytarz na pomieszczenie 0.4. szatnia,
• pomieszczenia 0.4. pom. gosp. na pomieszczenie 0.6. pom. porządkowe,
• pomieszczeń 0.6. korytarz, 0.8. toaleta, 0.9. toaleta, 0.10. toaleta, 0.7. sala lekcyjna na pomieszczenia 0.7 łazienka, 0.8. przedsionek, 0.9. szatnia, 0.10. korytarz, 0.11. przedsionek, 0.12. toaleta damska, 0.13.przedsionek, 0.14. toaleta męska,
- zamurowanie otworów okiennych w elewacji północnej oraz wschodniej,
- przebudowę otworu okiennego w elewacji północnej (0.10. korytarz) na otwór drzwiowy (wykonany otwór należy zabezpieczyć do czasu realizacji drugiego etapu inwestycji),
- przebudowa otworu drzwiowego pomiędzy pomieszczeniami 0.5. kl. schodowa i 0.6. korytarz,
- demontaż drzwi i przebudowa otworu drzwiowego pomiędzy pomieszczeniami 0.7. sala lekcyjna i 0.6. korytarz,
- przebudowa toalet ogólnodostępnych (0.8. toaleta, 0.9. toaleta, 0.10. toaleta), korytarza (0.6. korytarz) oraz sali lekcyjnej (0.7. sala lekcyjna 3) – wyodrębnienie łazienki przeznaczonej dla zespołu przedszkolnego, toalety ogólnodostępnej męskiej i damskiej przeznaczonej dla szkoły podstawowej, przedsionka od strony elewacji południowej oraz szatni z korytarzem łączącym istniejącą szkołę z projektowaną w ramach II etapu inwestycji rozbudową,
- wybicie otworu drzwiowego w ścianie zewnętrznej elewacji wschodniej (docelowe przejście łączące korytarz w budynku istniejącym z korytarzem w rozbudowywanej części w ramach II etapu inwestycji - wykonany otwór należy zabezpieczyć do czasu realizacji drugiego etapu inwestycji),
- wymiana okien 6 szt.,
- wymiana stolarki drzwiowej zewnętrznej 2szt.
- remont wszystkich pomieszczeń z wyłączeniem pomieszczenia 0.2. sala lekcyjna (przebudowa instalacji wewnętrznych i prace wykończeniowe),
3) na piętrze:
- zmiana sposobu użytkowania:
• pomieszczeń 1.7. korytarz, 1.9. pokój 2, 1.12. pokój 3, 1.11. zaplecze, 1.10. sala lekcyjna nr 8 na pomieszczenie 1.7. sala lekcyjna,
• pomieszczenia 1.1. sala lekcyjna na pomieszczenie 1.1 pokój nauczycielski,
• pomieszczenia 1.2 pokój nauczycielski na pomieszczenie 1.2 sekretariat,
- wyburzenie ścian działowych,
- wyburzenie ściany pomiędzy pomieszczeniami 1.4. sala lekcyjna i pomieszczeniem 1.8. sala lekcyjna i utworzenie pomieszczenia 1.4 sala lekcyjna,
- zamurowanie otworu drzwiowego pomiędzy pomieszczeniami 1.8. sala lekcyjna i 1.7. korytarz,
- demontaż okna w pomieszczeniu 1.5. korytarz i przebudowa otworu okiennego na drzwiowy o wymiarach 90x200 cm (wykonany otwór należy zabezpieczyć do czasu realizacji drugiego etapu inwestycji),
- wymiana okien 9 szt.,
- remont wszystkich pomieszczeń (przebudowa instalacji wewnętrznych i prace wykończeniowe),
4) na poddaszu:
- zmiana sposobu użytkowania pomieszczeń 2.1. sala lekcyjna, 2.4. korytarz, 2.6. sala lekcyjna, 2.7. biblioteka na pomieszczenia 2.1. gabinet psychologa, 2.4. korytarz, 2.6. gabinet pediatry/pielęgniarki, 2.7. gabinet pedagoga,
- wyburzenie ściany pomiędzy pomieszczeniami 2.4. korytarz, a 2.6. sala lekcyjna,
- budowa ściany wydzielając pomieszczenie 2.6. gabinet pediatry/pielęgniarki,
- przebudowa otworu drzwiowego i montaż drzwi do pomieszczenia 2.7. gabinet pedagoga,
- przebudowa otworu drzwiowego i montaż drzwi do pomieszczenia 2.5. toaleta, wymiana okna w pomieszczeniu 2.3. klatka schodowa,
- remont pomieszczeń 2.1. gabinet psychologa, 2.4. korytarz, 2.6. gabinet pediatry/pielęgniarki, 2.7. gabinet pedagoga (przebudowa instalacji wewnętrznej i prace wykończeniowe),
5) na dachu:
- wymiana okna połaciowego na wyłaz dachowy,
- wstawienie 5 st. okien połaciowych o wymiarach 140x65 cm,
- montaż komunikacji dachowej od wyłazu dachowego do komina spalinowego,
- wprowadzenia odpowietrzenia pionu kanalizacyjnego,
6) na zewnątrz:
- remont elewacji budynku z cegły ceramicznej,
- remont cokołów kamiennych i ceglanych,
- remont okiennych studzienek piwnicznych,
- wykonanie betonowych opasek wokół budynku wraz ze spadkiem od obiektu,
- remont schodów zewnętrznych od strony elewacji południowej,
- wyburzenie schodów terenowych w miejscu projektowanej rozbudowy,
- przebudowa nawierzchni utwardzonych uwzględniając:
• wejście do budynku bez schodów,
• możliwość ewakuacji z pomieszczeń przedszkolnych poprzez okna (odległość pomiędzy zewnętrznym parapetem okna a nawierzchnią utwardzoną nie może przekraczać 90 cm),
7) przebudowę istniejącej instalacji wentylacji mechanicznej,
8) prace związane z dostosowaniem budynku do przepisów przeciwpożarowych, uwzględniających odstępstwo od przepisów przeciwpożarowych:
- zabezpieczenie widocznych elementów konstrukcji dachu za pomocą farb, lakierów do klasy odporności ogniowej R15,
- montaż drzwi przeciwpożarowych EI 60 do pomieszczenia -1.3. pomieszczenie,
- wymiana drzwi do pomieszczeń -1.1. kotłownia oraz -1.2. pomieszczenia na drzwi przeciwpożarowe EI 60,
- wymiana stolarki drzwiowej do pomieszczeń 0.2. sala lekcyjna, 0.3. sala lekcyjna oraz 0.6. pom. porządkowe na drzwi przeciwpożarowe EI 60,
- zabezpieczenie przepustów instalacyjnych w ścianach oddzielenia ppoż. pomieszczeń oddziałów przedszkolnych,
- wyodrębnienie pożarowe pomieszczeń 0.2. sala lekcyjna nr 1 oraz 0.3. sala lekcyjna nr 2 jako odrębnej strefy pożarowej ZL II,
- zabezpieczenie podłóg, okładzin i innych elementów stałego wyposażenia wnętrz wykonanych z materiałów palnych do stopnia trudnozapalności,
- wymiana włazu do piwnicy na wykonany z materiału co najmniej trudnozapalnego,
- wyposażenie budynku w minimum dwie gaśnice proszkowe ABC o masie środka gaśniczego min. 4 kg i skuteczności gaśniczej min. 21A na każdej kondygnacji budynku,
- wykonanie instalacji awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego na wszystkich drogach ewakuacyjnych (korytarzach i klatce schodowej) o zwiększonych parametrach natężenia – min. 5lx w osi drogi ewakuacyjnej,
- zapewnienie dodatkowych wyjść ewakuacyjnych z sal przedszkolnych (0.2. sala lekcyjna i 0.3. sala lekcyjna) w postaci okien umożliwiających bezpieczne wyprowadzenie dzieci bezpośrednio na zewnątrz budynku, oznakowanych znakiem ewakuacyjnym z Polską Normą,
- wyposażenie budynku w certyfikowany przycisk przeciwpożarowego wyłącznika prądu,
- wykonanie opraw oświetlenia awaryjnego na zewnątrz wyjść ewakuacyjnych z budynku,
- wykonanie na wszystkich drogach ewakuacyjnych (korytarzach i klatce schodowej) podświetlanych kierunkowych znaków ewakuacyjnych,
- wyposażenie budynku w system sygnalizacji pożarowej w ramach ochrony pełnej, bez monitoringu pożarowego, z powiadamianiem o pożarze do zarządzającego budynku oraz do osób przez niego wskazanych,
- wykonanie wyraźnego oznakowania progów, obniżeń wysokości i zawężeń dróg ewakuacyjnych za pomocą odblaskowej taśmy ostrzegawczej lub w inny równoważny sposób,
1.2. Rozbudowę istniejącego budynku:
- budowę przedsionka od strony elewacji zachodniej.
1.3. Opracowanie pełnej wielobranżowej dokumentacji projektowej w tym przede wszystkim opracowanie:
- projektu koncepcyjnego;
- projektu budowlanego wraz z niezbędnymi uzgodnieniami;
- projektów wykonawczych (architektury i wnętrz wraz z wyposażeniem, niezbędne projekty wykonawcze branżowe);
- przedmiarów robót i kosztorysów inwestorski,
1.4. Uzyskanie stosownych pozwoleń i decyzji administracyjnych,
1.5. Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
3.8.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
3.9.) Dodatkowy kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-11-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
20 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Ogólnobudowlane Sławomir Dziobak
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191091862
4.3.3.) Ulica: ul. Bałtycka
4.3.4.) Miejscowość: Lubiatowo
4.3.5.) Kod pocztowy: 84-210
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3059994,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00582666/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-06-19
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Konieczność realizacji dodatkowych robót budowlanych5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
Wykonanie dodatkowych robót, które stały się konieczne na skutek wykonania poszczególnych etapów modernizacji przedmiotowego budynku.5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 407042,74
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 15.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE