Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 365 775 PLN
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie: 1. Rokietnica, dz. ewid. nr 2315/7, 2. Rokietnica, dz. ewid. nr 3038
Zamawiający
GMINA ROKIETNICA
682
37-562 Rokietnica, Podkarpackie
NIP: 7922032064
REGON: 650900401
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
zał. nr 5 projekt umowy
zał. nr 5 projekt umowy.pdf
zał. nr 6 przedmiar robót
zał. nr 6 przedmiar robót.pdf
SWZ
SWZ.pdf
zał. nr 3 Oświadczenie
zał. nr 3 oświadczenie.pdf
zał. nr 4 STWiORB
zał. nr 4 STWiORB.pdf
zał. nr 2 kosztory ofertowy
zał. nr 2 kosztorys ofertowy.xlsx
zał. nr 1 formularz ofertowy
zał. nr 1 formularz ofertowy.pdf
Wyjaśnienie treści SWZ 1
Wyjaśnienie treści SWZ 1.pdf
Informacja Zamawiającego w związku z art. 222 ust. 5 Pzp
Informacja Zamawiającego w związku z art. 222 ust. 5 Pzp.pdf
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej
Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg M-BUD Sp. z o. o. | Wola Węgierska | 7922317660 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg M-BUD Sp. z o. o. (Wola Węgierska) | Umowa podpisana | 365 775 PLN | 365 775 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podkarpackie — na podstawie 179 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2 - Roboty drogowe)
Najniższa cena
29 609 PLN
Średnia cena
878 870 PLN
Najwyższa cena
8 305 742 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Drak-Bud Spółka z o.o. Krówniki 95b | 11 | 250 443 PLN | 2 754 874 PLN |
| Rejon Budowy Dróg i Mostóww Krosnie sp. z o.o. Krosno | 6 | 417 927 PLN | 1 253 781 PLN |
| REKRO Karolina Michalcewicz Dybawka | 4 | 303 273 PLN | 1 213 092 PLN |
| F.U.H. Sławex Sławomir Pierożak Grabownica Starzeńska | 4 | 656 009 PLN | 1 312 019 PLN |
| PRZEDSIEBIORSTWO DROGOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Staszów | 4 | - | - |
| Zakład Usług Miejskich Sp. z o. o. Dębica | 4 | 827 031 PLN | 1 810 189 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle Jasło | 4 | 492 865 PLN | 2 025 461 PLN |
| Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o. Krosno | 4 | 3 265 088 PLN | 9 795 264 PLN |
| BUD - TRANS SP. Z O.O. Wierzbna | 4 | 78 418 PLN | 271 821 PLN |
| EUROVIA Polska S.A. Bielany Wrocławskie, ul. Irysowa 1, 55-040 Kobierzyce Bielany Wrocławskie | 3 | 2 326 058 PLN | 4 652 117 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi „Do Bargieła” w Błażkowej wzdłuż działek 1535/2, 1548/9, 1548/13, 1539/2 w km 0+158-0+387
2026-09-03 11:01:43Z
Modernizacja dróg gminnych
2026-09-03 08:36:08Z
1) Przebudowa drogi gminnej nr 137407R w Bratkowicach; 2) Rozbudowa drogi gminnej nr 108763R w Świlczy; 3) Przebudowa drogi gminnej nr 137203R w Dąbrowie; 4) Przebudowa drogi gm. nr 137617R w Świlczy;
2026-09-03 06:44:16Z
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych
2026-09-02 12:55:37Z
Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych
2026-09-02 12:55:37Z
Remonty cząstkowe, likwidacja przełomów i odcinkowe wzmocnienie konstrukcji na drogach powiatowych.
2026-09-02 09:49:21Z
Remont nawierzchni bitumicznych na - drogach wewnętrznych Politechniki Rzeszowskiej
2026-09-02 05:56:13Z
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie: 1. Rokietnica, dz. ewid. nr 2315/7, 2. Rokietnica, dz. ewid. nr 3038
2026-09-01 12:48:55Z
"Remont drogi gminnej wewnętrznej dz. nr ewid. 1719/1 w m. Jaślany, gmina Tuszów Narodowy"
2026-09-01 07:55:04Z
Budowa chodnika dla pieszych w ciągu drogi powiatowej Nr 1829R Jareniówka – Jabłonica – gr. wojew. – Czermna w m. Jabłonica w ramach zadania inw. pn.: „Budowa chodników przy drogach powiatowych”.
2026-08-31 12:41:35Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00377821 z dnia 2026-08-05 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie:
1. Rokietnica, dz. ewid. nr 2315/7,
2. Rokietnica, dz. ewid. nr 3038
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROKIETNICA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900401
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 682
1.5.2.) Miejscowość: Rokietnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-562
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.7.) Numer telefonu: 16 888 93 03
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminarokietnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-rokietnica
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie:
1. Rokietnica, dz. ewid. nr 2315/7,
2. Rokietnica, dz. ewid. nr 3038
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-434ea0c9-399d-4741-841a-c5e3735cf60a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00377821
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00187723/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie: 1. Rokietnica, dz. ewid. nr 2315/7, 2. Rokietnica, dz. ewid. nr 3038
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-434ea0c9-399d-4741-841a-c5e3735cf60a3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: ezamowienia.gov.pl
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym, a wykonawcami odbywa się przy użyciu platformy ezamowienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowe informacje zostały zawarte w rozdziale XII SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Szczegółowe określenie zasad związanych z obowiązkiem informacyjnym RODO zawarto w rozdziale XXV SWZ.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Szczegółowe określenie zasad związanych z obowiązkiem informacyjnym RODO zawarto w rozdziale XXV SWZ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje:
1. Rokietnica, dz. ewid. nr 2315/7 w km 0+000 – 0+685
1.1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych – wyznaczenie granic pasa drogowego w ilości 0,685 km.
1.2. Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości śr. 10 cm wraz z wywozem urobku (miejsce odwozu zapewni Wykonawca w uzgodnieniu z Zamawiającym) w ilości 2 055,00 m2.
1.3. Formowanie i zagęszczenie nasypów gruntem z wykopu w ilości 135,00 m3.
1.4. Koryta ziemne wykonywane mechanicznie gł. 10 cm na całej szerokości jezdni wraz z przewozem urobku na terenie budowy w ilości 1 350,00 m2.
1.5. Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem wykonywana mieszarkami doczepnymi lub samojezdnymi – grubość podbudowy po zagęszczeniu 25 cm o Rm=2,5 MPa wraz z profilowaniem i zagęszczeniem i odpowiednią pielęgnacją w ilości 2 123,50,00 m2.
1.6. Warstwa z mieszanki kruszywa łamanego niezwiązanego 0/63,0 mm o grubości po zagęszczeniu 10 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej w ilości 2 055,00 m2.
1.7. Warstwa z mieszanki kruszywa łamanego niezwiązanego 0/31,5 mm o grubości po zagęszczeniu 5 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej wraz z miałowaniem kruszywem 0/4 mm w ilości 2 055,00 m2.
1.8. Plantowanie skarp i zieleńców w ilości 342,50 m2.
2. Rokietnica, dz. ewid. nr 3038 w km 0+210 – 1+465
2.1. Roboty pomiarowe przy liniowych robotach drogowych – wyznaczenie granic pasa drogowego – w ilości 1,255 km.
2.2. Koryta ziemne wykonywane mechanicznie gł. śr. 15 cm na całej szerokości jezdni wraz z odwozem urobku (miejsce wywozu po stronie Wykonawcy w uzgodnieniu z Zamawiającym) w ilości 3 890,50 m2.
2.3. Podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem wykonywana mieszarkami doczepnymi lub samojezdnymi – grubość podbudowy po zagęszczeniu 25 cm o Rm=2,5 MPa wraz z profilowaniem i zagęszczeniem i odpowiednią pielęgnacją w ilości 3 890,50 m2.
2.4. Warstwa z mieszanki kruszywa łamanego niezwiązanego o grubości po zagęszczeniu 10 cm – mieszanka o odpowiednim składzie i wilgotności optymalnej wraz z miałowaniem kruszywem 0/4 mm w ilości 3 765,00 m2.
2.5. Roboty ziemne wykonywane koparkami podsiębiernymi o poj. łyżki 0,60 m3 w gruncie kat. IV z transportem urobku samochodami samowyładowczymi – formowanie poboczy gruntowych szer. 25 cm w ilości 94,00 m3.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 6
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
Art. 109 ust. 1 pkt 9
Art. 109 ust. 1 pkt 10
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Zgodnie z zapisami zawartymi w rozdziale XXII SWZ.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-20 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca skłąda ofertę za pośrednictwem platformy ezamówienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-20 10:00
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.08.2026
- Termin składania ofert
- 20.08.2026 07:00
- Wartość umowy
- 365 775 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
45 dni