Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Nadzór inwestorski w ramach projektu: „Renowacja i konserwacja figury św. Jana Nepomucena w Różance”
Zamawiający
URZĄD MIASTA I GMINY W MIĘDZYLESIU
Międzylesie, Dolnośląskie
NIP: 8811387907
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| DWOBUD Sławomir Dwojakowski | Tomaszów Mazowiecki | 7261274220 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DWOBUD Sławomir Dwojakowski (Tomaszów Mazowiecki) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 31 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71520000-9)
Najniższa cena
60 270 PLN
Średnia cena
366 618 PLN
Najwyższa cena
1 072 871 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo „Inwestbud” Sp. z o.o. Wałbrzych | 2 | 158 670 PLN | 158 670 PLN |
| BTW ENERGETYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 2 | 186 345 PLN | 226 320 PLN |
| PIOTR SZCZERBA PRONASCO - DOKUMENTACJE TECHNICZNE DLA BUDOWNICTWA Legnica | 1 | 409 836 PLN | 409 836 PLN |
| Inwestycje Dolnośląskie Sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| Komplet Inwest Granops Prażanowski Sp.k Gorzów Wielkopolski | 1 | 397 524 PLN | 397 524 PLN |
| BTW ENERGETYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | 338 250 PLN | 338 250 PLN |
| Marcin Dziuk Budownictwo Inżynieryjne Ligota Piękna | 1 | - | - |
| Komplet Inwest Granops Prażanowski sp.k. Gorzów Wlkp. | 1 | 734 550 PLN | 734 550 PLN |
| Komplet Inwest Granops Prażanowski sp.k., Gorzów Wlkp | 1 | 475 026 PLN | 475 026 PLN |
| DAMBOL Budownictwo i Nadzory Damian Bolach Zacharzew | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Pełnienie funkcji inwestora zastępczego na zadaniu inwestycyjnym pn. „Przebudowa/remont ul. L. Beethovena w Wałbrzychu”
2026-08-28 11:08:31Z
Nadzór inwestorski w ramach projektu: „Renowacja i konserwacja figury św. Jana Nepomucena w Różance”
2026-08-26 12:52:32Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji drogowych w gminie Wisznia Mała
2026-08-19 08:20:35Z
Świadczenie usługi polegającej na pełnieniu funkcji Inżyniera Kontraktu wraz z pełnieniem nadzoru inwestorskiego dla projektu pn. Rozbudowa i przebudowa Domu Kultury w Sycowie wraz z (...).
2026-08-11 11:34:33Z
Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: ,,Remont, przebudowa i nadbudowa budynku Sceny Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu”
2026-08-10 09:41:16Z
Pełnienie funkcji inwestora zastępczego dla zadania inwestycyjnego pn. Budowa budynku administracyjnego
2026-07-30 10:24:39Z
„Pełnienie czynności zastępstwa inwestycyjnego (...) w zakresie budynku II Liceum Ogólnokształcącego im. H. Kołłątaja zlokalizowanego przy al. Wyzwolenia 34 w Wałbrzychu“
2026-07-17 06:22:24Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa hali sportowo-widowiskowej w Tuszynie- etap I”
2026-07-02 11:10:48Z
PEŁNIENIE KOMPLEKSOWEGO I WIELOBRANŻOWEGO NADZORU INWESTORSKIEGO NAD ZADANIEM PN. ROZBUDOWA ZABYTKOWEGO BUDYNKU WRAZ Z BUDOWĄ INKUBATORA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI „HUBSKA 7” (ZAPROJEKTUJ, WYBUDUJ I WYPOSAŻ)
2026-07-02 10:41:46Z
Inżynier Kontraktu nad realizacją zadania pn. Budowa kanalizacji sanitarnej w aglomeracji Zawonia, etap I Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowości Budczyce
2026-06-10 11:39:39Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408801 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Nadzór inwestorski w ramach projektu: „Renowacja i konserwacja figury św. Jana Nepomucena w Różance”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: URZĄD MIASTA I GMINY W MIĘDZYLESIU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000530620
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Wolności 1
1.4.2.) Miejscowość: Międzylesie
1.4.3.) Kod pocztowy: 57-530
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@miedzylesie.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miedzylesie.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85d91358-03b3-11ef-b81b-aebd110f5279
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408801
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00303663
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Nadzór inwestorski w ramach projektu: „Renowacja i konserwacja figury św. Jana Nepomucena w Różance”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa nadzoru inwestorskiego dotyczącego projektu „Renowacja i konserwacja figury św. Jana Nepomucena w Różance”
2. Ogólne obowiązki wykonawcy:
1) pełnienie nadzoru inwestorskiego zgodnie z przepisami, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami oraz z ustawą z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane,
2) wspieranie Zamawiającego we wszystkich czynnościach technicznych, administracyjnych i finansowych związanych z realizacją zadania,
3) zapewnienie stałej wymiany informacji z Zamawiającym oraz koordynacja swojej działalności z wymaganiami Zamawiającego,
4) sprawdzanie, kontrolowanie i nadzorowanie zgodności wykonywanych robót z decyzją W/R.5144.2.2024.AMN nr 164/2024 z dnia 02.02.2024 r. Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków – pozwolenie na prowadzenie prac konserwatorskich, restauratorskich przy zabytku stanowiącej załącznik nr 8 do SWZ oraz z Programem prac konserwatorskich stanowiącego załącznik nr 9 do SWZ.
5) ścisła współpraca z projektantem, a także z Wykonawcą robót,
6) nadzorowanie jakości wykonywanych robót oraz używanych materiałów,
7) dostosowanie czasu pracy do czasu pracy wykonawcy robót i wymagań Zamawiającego,
8) organizacja nadzoru w sposób zapewniający terminowość dokonywanych odbiorów robót, eliminując możliwość powstawania opóźnień w realizacji,
9) kontrolowanie przestrzegania zasad BHP i utrzymania porządku,
10) wstrzymywanie robót prowadzonych w sposób zagrażający bezpieczeństwu lub niezgodnie z wymaganiami umowy zawartej przez Zamawiającego z wykonawcą robót i niezwłoczne pisemne zawiadomienie Zamawiającego o tym fakcie,
11) w razie konieczności wykonania zamówień dodatkowych lub robót zamiennych Wykonawca działając ściśle w porozumieniu z Zamawiającym spisuje protokół konieczności, podając uzasadnienie potrzeby wykonania tych prac, przybliżony koszt tych robót i występuje z wnioskiem do Zamawiającego w sprawie ich wykonania oraz opracowania, w miarę potrzeby, dla tych zamówień lub robót niezbędnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej,
12) Wykonawca ma obowiązek stwierdzenia aktualnego stanu robót w razie przerwy w robotach oraz w innych wypadkach, gdy zachodzi potrzeba ustalenia ilości i wartości robót w zakresie niezbędnym do rozliczeń z inwestorem,
13) Wykonawca ma obowiązek sprawdzania kosztorysów ewentualnych robót dodatkowych pod względem merytorycznym i formalno – prawnym,
14) reprezentowanie Zamawiającego na jego wniosek w kontaktach z osobami trzecimi w sprawach związanych z realizacją inwestycji,
15) zatwierdzanie wszelkich materiałów przewidzianych przez wykonawcę robót do zastosowania,
16) kontrola i przechowywanie dokumentów jakości, deklaracji zgodności, atestów, w celu niedopuszczenia do zastosowania materiałów wadliwych lub niedopuszczonych do stosowania w polskim budownictwie; ocena ich zgodności z programem prac konserwatorskich, a w przypadku zastosowania przez wykonawcę robót materiałów równoważnych ocena ich równoważności,
17) sprawdzanie autentyczności ww. dokumentów, certyfikatów, za które zgodnie z umową odpowiedzialny jest wykonawca robót,
18) informowanie Zamawiającego z odpowiednim wyprzedzeniem o wszelkich zagrożeniach występujących podczas realizacji robót oraz podejmowanych działaniach zapobiegawczych i naprawczych,
19) organizowanie w zależności od potrzeb narad technicznych i sporządzanie protokołów z tych narad oraz przekazywanie ich Zamawiającemu i Wykonawcy robót w terminie 5 dni od dnia narady,
20) bieżące egzekwowanie ustaleń z narad dotyczących postępu prac i narad technicznych,
21) monitorowanie postępu robót pod względem technicznym, finansowym, organizacyjnym i czasowym,
22) kontrola sposobu składowania i przechowywania materiałów i urządzeń,
23) nakazywanie Wykonawcy wykonanie dodatkowych badań materiałów budzących wątpliwość co do ich jakości po uprzedniej akceptacji Zamawiającego,
24) udzielanie wszystkich niezbędnych informacji na potrzeby sprawozdawczości z realizacji projektu w całym okresie jego realizacji,
25) sprawdzanie wykonanych robót i powiadomienie wykonawcy robót o wykrytych wadach, określenie zakresu koniecznych do wykonania robót poprawkowych,
26) sporządzanie pisemnego poświadczenia o usunięciu wad przez wykonawcę robót,
27) przeprowadzenie odbiorów częściowych i końcowego robót, sprawdzenie kompletności i prawidłowości przedłożonych przez wykonawcę robót dokumentów wymaganych do odbioru,
28) sprawdzenie i przekazanie Zamawiającemu wszelkich raportów, akt, certyfikatów i innych dokumentów przygotowanych przez wykonawcę robót po zakończeniu robót,
29) doradzanie Zamawiającemu w zakresie roszczeń i sporów z wykonawcą robót oraz w zakresie problemów mogących się pojawić podczas prowadzenia robót,
30) powiadomienie Zamawiającego o wszelkich roszczeniach wykonawcy robót i rozbieżnościach między dokumentacją Zamawiającego a stanem faktycznym.
31) przeprowadzenie częściowych i końcowych inspekcji oraz przygotowanie listy wad oraz brakujących dokumentów, które miały być złożone zgodnie z umową przez wykonawcę robót,
32) opiniowanie i wskazywanie sposobu załatwienia wszelkiego rodzaju skarg i roszczeń osób trzecich wywołanych realizacją zadania.
33) szacowanie i weryfikowanie zamówień dodatkowych zaproponowanych przez Wykonawcę robót, w zakresie rzeczowym i finansowym,
34) kontrola prawidłowości zafakturowanych robót.
3. Inwestycja przewidziana do dofinansowania z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków zgodnie ze wstępną promesą nr RPOZ/2022/9764/PolskiLad z dnia 25.07.2023 r. na realizację przez Gminę Międzylesie zadania „Renowacja i konserwacja figury św. Jana Nepomucena w Różance”.
3.9.) Główny kod CPV: 71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy
71530000-2 - Doradcze usługi budowlane
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
71541000-2 - Usługi zarządzania projektem budowlanym
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
13 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DWOBUD Sławomir Dwojakowski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7261274220
4.3.3.) Ulica: Zarzeczna 155
4.3.4.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
4.3.5.) Kod pocztowy: 97-200
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 29520 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00413226/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-08-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 29520 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE