Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Najem długoterminowy 3 samochodów o napędzie elektrycznym
Zamawiający
Polskie Radio - Spółka Akcyjna w likwidacji
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5210414265
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Express Sp. z o.o. Sp.k. | Kraków | 6770046633 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Express Sp. z o.o. Sp.k. (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 121 rozstrzygniętych przetargów (CPV 34110000-1)
Najniższa cena
90 774 PLN
Średnia cena
230 333 PLN
Najwyższa cena
667 350 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| CARSED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Siedlce | 2 | 132 900 PLN | 132 900 PLN |
| CARSED Sp. z o.o. Siedlce | 2 | - | - |
| GRUPA HURON sp. z o.o. Warszawa | 2 | 241 475 PLN | 482 950 PLN |
| Toyota Sabaj sp. j. Łódź | 2 | 146 899 PLN | 146 899 PLN |
| Plaza Motors Poland Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 586 710 PLN | 586 710 PLN |
| Marvel Sp. z o.o. Łódź | 2 | 90 774 PLN | 90 774 PLN |
| Łódź JTB Sp. z o.o. Łódź | 2 | 253 200 PLN | 253 200 PLN |
| CARSED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Siedlce | 2 | 169 466 PLN | 338 933 PLN |
| "CARRARA" SP. Z O.O. Lublin | 2 | - | - |
| Delik Sp. z o.o. Przeźmierowo | 2 | 163 836 PLN | 163 836 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup samochodu służbowego – reprezentacyjnego – do realizacji zadań przez kierownika placówki
2026-08-28 10:46:16Z
Najem długoterminowy 3 samochodów o napędzie elektrycznym
2026-08-27 09:55:23Z
Najem samochodów osobowych wraz z usługami towarzyszącymi.
2026-08-26 10:21:10Z
Zakup i dostawa samochodu do nauki jazdy dla ZSCKR w Radomiu przy ul. Uniwersyteckiej 6
2026-08-25 16:18:01Z
Zakup 7 szt. samochodów osobowych.
2026-08-21 05:57:54Z
Zakup 7 szt. samochodów osobowych.
2026-08-21 05:57:54Z
„DOSTAWA SAMOCHODU Z NAPĘDEM HYBRYDOWYM NA POTRZEBY CENTRUM ZDROWIA PSYCHICZNEGO II W GRODZISKU MAZOWIECKIM”
2026-08-18 14:33:46Z
Zakup fabrycznie nowego samochodu osobowego typu minivan
2026-08-18 12:43:41Z
Długoterminowy najem samochodów osobowych na potrzeby Centrum Łukasiewicz
2026-08-11 20:56:21Z
Dostawa samochodu osobowego dla Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie
2026-08-07 14:48:27Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00410032 z dnia 2026-08-27 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Najem długoterminowy 3 samochodów o napędzie elektrycznym
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Polskie Radio - Spółka Akcyjna w likwidacji
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010420591
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Niepodległości 77/85
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-977
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@polskieradio.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prsa.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9333c8a4-faf1-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00410032
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-27
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/S 067-199949
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Najem długoterminowy 3 samochodów o napędzie elektrycznym
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa w formie 36-miesięcznego najmu trzech samochodów osobowych o napędzie elektrycznym wraz z usługą serwisową, ubezpieczeniem i innymi usługami.
3.9.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 50112000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji samochodów
66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe
66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków
66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-07
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
36 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Express Sp. z o.o. Sp.k.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770046633
4.3.3.) Ulica: Puszkarska 7f
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 30-644
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 510371,28 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/S 154-489069
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Przyczyną wydłużenia czasu trwania umowy była konieczność zapewnienia środków transportu dla Działu Transportu i Logistyki, do czasu otrzymania nowych pojazdów w miejsce zdanych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wydłużenie okresu obowiązywania, zmiana terminu zakończenia umowy z 09.07.2026 r na 31.07.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 520295,17 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 27.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE