Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Obsługa bankowa budżetu Gminy Tolkmicko w latach 2023-2026
Zamawiający
Gmina Tolkmicko
Tolkmicko, Warmińsko-mazurskie
NIP: 5783110114
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| BANK MILLENNIUM SA | Warszawa | 5260212931 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BANK MILLENNIUM SA (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 66110000-4)
Najniższa cena
215 550 PLN
Średnia cena
215 550 PLN
Najwyższa cena
215 550 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna Warszawa | 1 | - | - |
| BANK MILLENNIUM SA Warszawa | 1 | - | - |
| Bank Spółdzielczy w Iławie/ Odział w Nowym Grodzicznie Iława | 1 | 215 550 PLN | 215 255 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa bankowa
2026-08-21 12:04:11Z
Obsługa bankowa budżetu Gminy Tolkmicko w latach 2023-2026
2026-08-14 05:12:23Z
Obsługa bankowa budżetu Gminy Grodziczno oraz jednostek organizacyjnych Gminy i Gminnej Biblioteki Publicznej w Grodzicznie w latach 2026-202
2026-05-21 10:03:19Z
Cała Polska — 74 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392377 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Obsługa bankowa budżetu Gminy Tolkmicko w latach 2023-2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Tolkmicko
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170748011
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Plac Wolności 3
1.4.2.) Miejscowość: Tolkmicko
1.4.3.) Kod pocztowy: 82-340
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@tolkmicko.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tolkmicko.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-940e3894-a157-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392377
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00072413
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Obsługa bankowa budżetu Gminy Tolkmicko w latach 2023-2026
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa bankowa budżetu Gminy Tolkmicko i jej jednostek
W skład jednostek organizacyjnych Gminy Tolkmicko wchodzą:
- Urząd Miasta i Gminy Tolkmicko,
- Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tolkmicku,
- Zespół Obsługi Szkół w Tolkmicku,
- Szkoła Podstawowa w Łęczu,
- Szkoła Podstawowa w Pogrodziu,
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Tolkmicku.
3.9.) Główny kod CPV: 66110000-4 - Usługi bankowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-24
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BANK MILLENNIUM SA
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5260212931
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 0 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00128143/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 121009,44 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE