Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Usługa bankowa

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00402719

Zamawiający

WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ LECZNICTWA PSYCHIATRYCZNEGO W OLSZTYNIE

Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

NIP: 7392955788

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

02-515 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna Warszawa 5250007738

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna (Warszawa) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Warmińsko-mazurskie — na podstawie 4 rozstrzygniętych przetargów (CPV 66110000-4)

Najniższa cena

215 550 PLN

Średnia cena

215 550 PLN

Najwyższa cena

215 550 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna Warszawa 1 - -
BANK MILLENNIUM SA Warszawa 1 - -
Bank Spółdzielczy w Iławie/ Odział w Nowym Grodzicznie Iława 1 215 550 PLN 215 255 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 74 przetargów

Min: 0 PLN Średnia: 271 585 PLN Max: 1 267 200 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa bankowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZKI ZESPÓŁ LECZNICTWA PSYCHIATRYCZNEGO W OLSZTYNIE

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295484

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Aleja Wojska Polskiego 35

1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.4.3.) Kod pocztowy: 10-228

1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wzlp.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wzlp.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5906694b-0139-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402719

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00247069

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługa bankowa

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

usługa bankowa t. j. usługa prowadzenia rachunków bankowych oraz udzielenia kredytu w rachunku bieżącym dla WZLP w Olsztynie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 8 do SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 66110000-4 - Usługi bankowe

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

66113000-5 - Usługi udzielania kredytu

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-07-13

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

36 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250007738

4.3.3.) Ulica: Puławska 15

4.3.4.) Miejscowość: Warszawa

4.3.5.) Kod pocztowy: 02-515

4.3.6.) Województwo: mazowieckie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 124372,60 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00312131/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-15

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność zachowania ciągłości działania jednostki.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin trwania umowy został przedłużony o 1 miesiąc, t. j. do dnia 15.08.2026 r. Wynagrodzenie za ten czas będzie naliczone na niezmienionych warunkach, czyli 1000 zł brutto.

5.4.6.) Wartość zmiany: 1000

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 37000 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
21.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 66110000-4
66110000-4 (Usługi bankowe) 66113000-5 (Usługi udzielania kredytu)