Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Obsługa systemu sterowania WindEx
Zamawiający
Kancelaria Sejmu
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5260251109
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| APATOR Spółka Akcyjna | Toruń | 870037630 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | APATOR Spółka Akcyjna (Toruń) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 41 rozstrzygniętych przetargów (CPV 50711000-2)
Najniższa cena
11 685 PLN
Średnia cena
162 129 PLN
Najwyższa cena
366 520 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| FM Integrated Solutions Sp. z o.o Wrocław | 4 | - | - |
| Cimolai Technology spa Carmignano di Brenta | 1 | 66 000 PLN | 66 000 PLN |
| CORAL W. Perkowski, J. Perkowski sp.k. Choroszcz | 1 | 31 119 PLN | 38 499 PLN |
| EL-CORP sp. z o.o. Warszawa | 1 | 328 900 PLN | 402 700 PLN |
| ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH ANDRZEJ MICHALAK Marki | 1 | - | - |
| PPW A. Michniewicz Fire Installations - Systemy i Urządzenia Przeciwpożarowe Szczecinek | 1 | 27 060 PLN | 34 440 PLN |
| P.H.U. Gold - Went Edyta Gierałtowska Szczęsne | 1 | 366 520 PLN | 366 520 PLN |
| PUH PARAVENT Paweł Rydzewski Legionowo | 1 | 96 580 PLN | - |
| ZEiS Kamil Zaborowski Białystok | 1 | 232 556 PLN | 236 500 PLN |
| APATOR Spółka Akcyjna Toruń | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Świadczenie usług serwisowych w zakresie urządzeń, sieci i instalacji elektrycznych oraz instalacji piorunochronnej w Oddziale Okręgowym NBP w Białymstoku w latach 2026 – 2028
2026-07-29 08:55:16Z
Wykonanie przeglądu systemów napędu dachu ruchomego, garażu dachu ruchomego, ekranów wielkoformatowych pulpitu sterowań oraz naprężenia lin na PGE Narodowym w Warszawie
2026-07-23 13:24:13Z
Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń, innych usług wewnątrzszpitalnych, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-07-03 11:01:35Z
Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń, innych usług wewnątrzszpitalnych, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-07-03 10:44:18Z
Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń, innych usług wewnątrzszpitalnych, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-07-03 10:27:13Z
Świadczenie kompleksowej usługi sprzątania pomieszczeń, innych usług wewnątrzszpitalnych, utrzymania w prawidłowym stanie sanitarnym budynków Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.
2026-07-03 10:17:07Z
Obsługa serwisowa systemu sterowania WindEx CIM 4K
2026-07-01 11:43:18Z
Obsługa systemu sterowania WindEx
2026-06-24 07:30:45Z
Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej w budynkach Najwyższej Izby Kontroli
2026-04-14 10:23:56Z
Świadczenie usługi polegającej na wykonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji i serwisu budynkowych instalacji i urządzeń ochrony przeciwpożarowej w budynkach Najwyższej Izby Kontroli
2026-04-14 10:23:56Z
Cała Polska — 77 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00305342 z dnia 2026-06-24 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Obsługa systemu sterowania WindEx
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Kancelaria Sejmu
1.2.) Oddział zamawiającego: Biuro Inwestycyjno-Techniczne
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001103340
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Wiejska 4/6/8
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-902
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.7.) Numer telefonu: +48 226942446
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro-zam@sejm.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://sejm.gov.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Kancelaria Sejmu
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea2ab629-8d8f-11ec-9bc1-c2db95d08897
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00305342
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-24
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00056621/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Obsługa systemu sterowania WindEx
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa obsługa serwisowa systemu sterowania Ex i oprogramowania WindEx funkcjonującego na terenie Kancelarii Sejmu.
3.9.) Główny kod CPV: 50711000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych instalacji budynkowych
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-05-16
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
48 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): APATOR Spółka Akcyjna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 870037630
4.3.3.) Ulica: ul. Gdańska 4a lok. C4
4.3.4.) Miejscowość: Toruń
4.3.5.) Kod pocztowy: 87-100
4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 388483,20 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00171301/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-05-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 388483,20 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 24.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE