Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 193 664 PLN
Obsługa techniczno-logistyczna urządzeń promocyjnych w 2026 roku – zamówienie o których mowa w art. 305 pkt 1. ustawy pzp (zamówienie podobne)
Zamawiający
MIASTO KATOWICE
ul. Młyńska 4
40-098 Katowice, Śląskie
NIP: 6340010147
REGON: 000515780
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| SCV B2B Sp. z o. o. | Katowice | 9540011905 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SCV B2B Sp. z o. o. (Katowice) | Umowa podpisana | - | 193 664 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 40 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2)
Najniższa cena
11 700 PLN
Średnia cena
319 349 PLN
Najwyższa cena
1 380 001 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Bodeko Hotele Sp. z o.o. Wisła | 3 | 233 085 PLN | 444 611 PLN |
| Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. Katowice | 3 | 672 000 PLN | 672 000 PLN |
| Promostrada Consulting Sp. z o.o. Warszawa | 3 | 166 457 PLN | 499 370 PLN |
| Sun&More sp. zo.o Szczecin | 3 | 19 142 PLN | 57 425 PLN |
| IMKS Sp. z o.o. sp. k. Warszawa | 2 | 163 376 PLN | 163 376 PLN |
| FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA EFEKT GABRIELA DRZAŻDŻYŃSKA Bytom | 2 | 736 770 PLN | 736 770 PLN |
| Fenix Art Sp. z o.o. Żarki | 2 | 187 575 PLN | 187 575 PLN |
| JGMG sp. z o.o. Ostrów | 2 | 500 000 PLN | 500 000 PLN |
| JGMG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Klimontów | 2 | 279 000 PLN | 279 000 PLN |
| Promostrada Consulting Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 492 000 PLN | 492 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Kompleksowa organizacja startu i mety imprezy biegowej składającej się z biegu maratońskiego, półmaratonu i ultramaratonu ze startem na wewnętrznej promenadzie Superauto.pl Stadion Śląski i z metą
2026-09-03 12:33:33Z
Obsługa techniczno-logistyczna urządzeń promocyjnych w 2026 roku – zamówienie o których mowa w art. 305 pkt 1. ustawy pzp (zamówienie podobne)
2026-09-02 11:20:24Z
Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w podziale na dwie części
2026-08-28 08:29:10Z
Usługa kompleksowej organizacji, przygotowania i realizacji wydarzeń plenerowych w podziale na dwie części
2026-08-28 08:29:10Z
Organizacja pikniku plenerowego w ramach projektu pn.: „Rozbudowa Inteligentnego Systemu Transportowego w Bielsku Białej - etap III”
2026-08-20 12:43:57Z
Kompleksowa organizacja i przeprowadzenie festiwalu "Nauka da się lubić".
2026-08-17 10:33:25Z
ROPS.PZP.332.17.2026- Kompleksowa organizacja i realizacja konferencji na potrzeby Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego
2026-08-12 11:40:51Z
Integracja Załogi GPW
2026-08-07 08:39:02Z
BZP.271.12.2026 - Zabezpieczenie imprezy masowej GWARKI 2026, obejmujące ochronę fizyczną, monitoring wizyjny i zabezpieczenie medyczne
2026-07-23 13:24:57Z
Realizacja zadań związanych z wydarzeniem pod roboczą nazwą: „Muzyczne rozpoczęcie wakacji na Superauto.pl Stadionie Śląskim”
2026-07-23 08:41:59Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418552 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa techniczno-logistyczna urządzeń promocyjnych w 2026 roku – zamówienie o których mowa w art. 305 pkt 1. ustawy pzp (zamówienie podobne)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KATOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000515780
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Młyńska 4
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-098
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.katowice.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umkatowice.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa techniczno-logistyczna urządzeń promocyjnych w 2026 roku – zamówienie o których mowa w art. 305 pkt 1. ustawy pzp (zamówienie podobne)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-557a5d16-2c4a-46a1-a265-666ab2491460
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418552
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00028840/23/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Obsługa techniczno-logistyczna urządzeń promocyjnych w 2026 roku – zamówienie dodatkowe obejmujące kolejne planowane wydarzenia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Na podstawie art. 214, ust. 1, pkt. 7, pzp w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług lub robót budowlanych, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Zamówienie swoim zakresem będzie obejmowało takie same czynności, które stanowiły przedmiot zamówienia, udzielonego w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt.1 ustawy pzp. (BZP.271.1.103.2025). Udzielone zamówienie na podstawie art. 214, ust. 1, pkt. 7 pzp zostało przewidziane w dokumentacji tj. w ogłoszeniu i w SWZ, w wysokości nie przekraczającej 30% zamówienia podstawowego (BZP.271.1.103.2025).
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: BZP.271.1.103.2025
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.50.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 157450,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Obsługa techniczno-logistyczna urządzeń promocyjnych w 2026 roku – zamówienie o którym mowa w art. 305 pkt 1. Ustawy pzp (zamówienie podobne) obejmujące kolejne planowane wydarzenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SCV B2B Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9540011905
7.3.3) Ulica: Zawiszy Czarnego 2/2
7.3.4) Miejscowość: Katowice
7.3.5) Kod pocztowy: 40-872
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193663,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-31Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 157 450 PLN
- Wartość umowy
- 193 664 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE