Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Ochrona mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w 2025 roku – powtórzenie podobnych usług
Zamawiający
Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
Budowlanych 59
43-100 Tychy, Śląskie
NIP: 6462447307
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| ERA Sp. z o. o. | Chorzów | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ERA Sp. z o. o. (Chorzów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 174 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79710000-4)
Najniższa cena
13 899 PLN
Średnia cena
709 030 PLN
Najwyższa cena
3 882 138 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ERA Spółka z o.o. Chorzów | 5 | 620 685 PLN | 2 502 806 PLN |
| Agencja Detektywistyczna RENOMA Sp. z o.o. Będzin | 4 | 694 582 PLN | 694 582 PLN |
| MARGO TECHNOLOGIS Sp. z o.o. Racibórz | 4 | 934 262 PLN | 2 802 787 PLN |
| Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o. Tychy | 4 | 727 476 PLN | 727 476 PLN |
| P&T GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Częstochowa | 4 | 318 420 PLN | 1 273 681 PLN |
| Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo Handlowe "NOWA" Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej Sosnowiec | 3 | 739 475 PLN | 1 478 951 PLN |
| ERA Sp. z o. o. Chorzów | 3 | 293 721 PLN | 378 001 PLN |
| PXP Company Sp. z o.o. Częstochowa | 3 | - | - |
| PROVING Sp. z o.o. Katowice | 3 | 295 801 PLN | 591 602 PLN |
| Solid Security Sp. z o.o. Warszawa | 3 | - | 8 183 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Ochrona obiektów, mienia i osób na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny
2026-09-02 10:05:28Z
Ochrona obiektów, mienia i osób na terenie Sieć Badawcza Łukasiewicz – Górnośląski Instytut Technologiczny
2026-09-02 10:05:28Z
Świadczenie usługi ochrony fizycznej osób i mienia w Domu Studenta „Skrzat” Uniwersytetu Jana Długosza w Częstochowie
2026-09-01 09:36:12Z
Świadczenie usługi ochrony osób i mienia oraz monitoringu sygnał ów alarmowych w obiektach i na terenie Beskidzkiego Centrum Onkologii – Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej
2026-08-28 08:26:44Z
Ochrona mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w 2025 roku – powtórzenie podobnych usług
2026-08-26 09:42:27Z
STAŁA (BEZPOŚR.) CAŁODOB OCHRONA FIZYCZNA OSÓB I MIENIA NA TERENIE OBIEKTÓW MHK WRAZ Z MONITORINGIEM SYGNAŁÓW I ZAPEWNIENIEM WSPARCIA GRUPY INTERWENCYJNEJ ORAZ USŁUGAMI PORZĄDKOWO-CZYSTOŚCIOWYMI
2026-08-26 07:40:59Z
Świadczenie usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia w Ośrodku Konferencyjno-Szkoleniowym „INNOWACJA” Politechniki Śląskiej
2026-08-24 09:52:09Z
Całodobowa ochrona osób i mienia Sądu Rejonowego w Pszczynie oraz odbiór, ochrona i konwojowanie wartości pieniężnych oraz innych przedmiotów wartościowych
2026-08-19 13:13:05Z
Całodobowa ochrona fizyczna osób i mienia wraz z monitorowaniem sygnałów alarmowych i interwencją grupy w budynku Sądu Okręgowego w Rybniku ul. Józefa Piłsudskiego 33
2026-08-19 10:22:58Z
„Świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia w obiektach Teatru Śląskiego im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach”
2026-08-18 12:01:22Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00123415 z dnia 2026-02-23 |
Ogłoszenie o zamiarze zawarcia umowy
Usługi
Ochrona mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w 2025 roku – powtórzenie podobnych usług
SEKCJA I ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach
1.4.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000166344
1.5.) Adres zamawiającego:
1.5.1.) Ulica: Budowlanych 59
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.8.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mzuim.tychy.pl
1.5.9.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuim.tychy.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarzadzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Nazwa zamówienia:
Ochrona mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach w 2025 roku – powtórzenie podobnych usług2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3f162b84-a7e7-430e-9ea0-7d92244cbdec
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00123415
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-02-23
2.6.) Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań: Nie
2.9.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.10.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
SEKCJA III – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
3.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
3.2.) Numer referencyjny: 6/DZP/26
3.3.) Rodzaj zamówienia
Usługi3.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Świadczenie usług stałej, bezpośredniej ochrony fizycznej mienia parkingów wielopoziomowych administrowanych przez Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Tychach.3.10.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie
SEKCJA IV TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA
4.1.) Tryb udzielenia zamówienia/ wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy4.2.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie zostało przewidziane do udzielania w trybie z wolnej ręki – zamówienie polegające na powtórzeniu podobnych usług– ogłoszenie o zamówieniu nr 2024/BZP 00608237/01 z dnia 2024-11-21; pkt 4.2.14.). Zamówienie tożsame pod względem rzeczowym z zakresem przewidzianym w w/w Ogłoszeniu o zamówieniu.SEKCJA V ZAWARCIE UMOWY
5.1.) Wykonawca, z którym Zamawiający zamierza zawrzeć umowę:
5.1.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu Zamawiający zamierza udzielić zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ERA Sp. z o. o.
5.1.1.1.) Dane pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: NOVIA Sp. z o.o.
5.1.2.) Ulica: ul. Katowicka 16B
5.1.3.) Miejscowość: Chorzów
5.1.4.) Kod pocztowy: 41-500
5.1.5.) Województwo: śląskie
5.1.6.) Kraj: Polska
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.02.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE