Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Odbiór i przekazanie do zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbieranie i przekazywanie do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania selektywnie zebranych odpadów komunalnych
Zamawiający
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie
Działdowo, Warmińsko-mazurskie
NIP: 5711458598
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PGKiM Sp. z o.o. | Działdowo | 5711001456 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PGKiM Sp. z o.o. (Działdowo) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90000000-7)
Najniższa cena
191 701 PLN
Średnia cena
295 931 PLN
Najwyższa cena
400 160 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "IWO-TRANS" Grzegorz Łamejko Filice | 1 | - | - |
| UNIKOM Sp. z o.o. Bydgoszcz | 1 | 191 701 PLN | 191 701 PLN |
| PGKiM Sp. z o.o. Działdowo | 1 | - | - |
| Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Reszel | 1 | - | - |
| KOMA OLSZTYN SP. Z O.O. Olsztyn | 1 | 400 160 PLN | 400 160 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługi interwencyjno – utrzymaniowo – zabezpieczające w ciągach dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Ostródzie
2026-08-07 10:50:06Z
Usługa odbioru i zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbierania i przekazywania do instalacji odzysku lub unieszkodliwienia selektywnie zebranych odpadów komunalnych
2026-07-08 06:07:51Z
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Reszel
2026-03-30 06:57:50Z
Odbiór i przekazanie do zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbieranie i przekazywanie do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania selektywnie zebranych odpadów komunalnych
2026-03-23 08:00:03Z
Czyszczenie i konserwacja urządzeń podczyszczających wody opadowe i roztopowe w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu
2026-03-16 09:29:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00165924 z dnia 2026-03-23 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Odbiór i przekazanie do zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbieranie i przekazywanie do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania selektywnie zebranych odpadów komunalnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Działdowie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000310172
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Leśna 1
1.4.2.) Miejscowość: Działdowo
1.4.3.) Kod pocztowy: 13-200
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@spzoz-dzialdowo.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spzoz-dzialdowo.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a0d1816c-62e8-4b6a-8284-c33aa0a665f7
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00165924
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-03-23
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/BZP 00046179
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odbiór i przekazanie do zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbieranie i przekazywanie do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania selektywnie zebranych odpadów komunalnych
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i przekazania do zagospodarowania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odbierania i przekazywania do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania selektywnie zebranych odpadów komunalnych z Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Działdowie w ilościach określonych w załączniku nr 1 do oferty SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do oferty SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
3.9.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-10
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
12 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PGKiM Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711001456
4.3.4.) Miejscowość: Działdowo
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 175672,80 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025/BZP 00095901/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 175672,80 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 23.03.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Poniżej progów UE