Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługi interwencyjno – utrzymaniowo – zabezpieczające w ciągach dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Ostródzie
Zamawiający
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
Olsztyn, Warmińsko-mazurskie
NIP: 7393279711
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| "IWO-TRANS" Grzegorz Łamejko | Filice | 510732033 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | "IWO-TRANS" Grzegorz Łamejko (Filice) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Warmińsko-mazurskie — na podstawie 5 rozstrzygniętych przetargów (CPV 90000000-7)
Najniższa cena
191 701 PLN
Średnia cena
295 931 PLN
Najwyższa cena
400 160 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| "IWO-TRANS" Grzegorz Łamejko Filice | 1 | - | - |
| UNIKOM Sp. z o.o. Bydgoszcz | 1 | 191 701 PLN | 191 701 PLN |
| PGKiM Sp. z o.o. Działdowo | 1 | - | - |
| Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Reszel | 1 | - | - |
| KOMA OLSZTYN SP. Z O.O. Olsztyn | 1 | 400 160 PLN | 400 160 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługi interwencyjno – utrzymaniowo – zabezpieczające w ciągach dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Ostródzie
2026-08-07 10:50:06Z
Usługa odbioru i zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbierania i przekazywania do instalacji odzysku lub unieszkodliwienia selektywnie zebranych odpadów komunalnych
2026-07-08 06:07:51Z
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Reszel
2026-03-30 06:57:50Z
Odbiór i przekazanie do zagospodarowania niesegregowanych odpadów komunalnych oraz odbieranie i przekazywanie do instalacji odzysku lub unieszkodliwiania selektywnie zebranych odpadów komunalnych
2026-03-23 08:00:03Z
Czyszczenie i konserwacja urządzeń podczyszczających wody opadowe i roztopowe w ciągu dróg wojewódzkich na terenie działania RDW w Elblągu
2026-03-16 09:29:34Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383170 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi interwencyjno – utrzymaniowo – zabezpieczające w ciągach dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Ostródzie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie
1.2.) Oddział zamawiającego: Oddział w Olsztynie
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01751157500179
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: al. Warszawska 89
1.4.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.4.3.) Kod pocztowy: 10-083
1.4.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.4.7.) Numer telefonu: 895212882
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: klubieniecka@gddkia.gov.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gddkia.gov.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97ff24a8-e61e-11eb-b885-f28f91688073
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383170
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00118227/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi interwencyjno – utrzymaniowo – zabezpieczające w ciągach dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Ostródzie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia są usługi interwencyjno – utrzymaniowo – zabezpieczające w ciągach dróg krajowych administrowanych przez GDDKiA Oddział w Olsztynie Rejon w Ostródzie, drogi krajowe nr:
S7 na odc. Miłomłyn Południe – Olsztynek Zachód w tym:
S7g od km 53+679 do km 89+535,
S7j od km 0+000 do km 1+734;
15 na odc. Brzozie Lubawskie - Ryńskie od km 312+808 do km 361+029.
16 na odc. Zawda – Zawady Małe w tym:
16 od km 40+507 do km 50+402,
16b od km 0+000 do km 2+438,
16 od km 53+011 do km 100+257,
16g od km 0+000 do km 4+996,
16h od km 0+000 do km 9+070,
16 od km 107+328 do km 114+208,
polegające na: zabezpieczaniu miejsc zdarzeń, wypadków i kolizji drogowych, pracach porządkowych po zdarzeniach, interwencyjnych pracach drogowych, zabezpieczaniu pomiarów laboratoryjnych i doraźnych pomiarach ruchu.
3.9.) Główny kod CPV: 90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
18 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): "IWO-TRANS" Grzegorz Łamejko
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 510732033
4.3.4.) Miejscowość: Filice
4.3.5.) Kod pocztowy: 13-200
4.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 642313,38 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2021/BZP 00162344/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2022-06-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 642028,34 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.1.1
- Próg unijny
- Poniżej progów UE