Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Odrestaurowanie XIX wiecznego wiatraka młyńskiego i utworzenie Regionalnego Centrum Rzemiosła Tradycyjnego na Pomorzu Zachodnim
Zamawiający
Gmina Myślibórz
Myślibórz, Zachodniopomorskie
NIP: 5971611631
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Sepor Łukasz Dziadkiewicz | Chojna | 8581631490 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sepor Łukasz Dziadkiewicz (Chojna) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)
Najniższa cena
22 741 PLN
Średnia cena
1 777 092 PLN
Najwyższa cena
23 217 480 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| NIWA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 1 000 000 PLN | 1 900 000 PLN |
| Firma Handlowo-Usługowa Geko Wojciech Gryczka Mierzyn | 3 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o. Koszalin | 2 | 680 869 PLN | 680 869 PLN |
| Zakład Ogólnobudowlany Mirosław Zieliński Trzebiatów | 2 | 786 079 PLN | 1 572 158 PLN |
| Zakład Oświetlenia Dróg Ryszard Tomczyk Karlino | 2 | 159 519 PLN | 159 519 PLN |
| STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pruszków | 2 | 2 692 697 PLN | 5 385 394 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlane DOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Police | 2 | - | - |
| Manilo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Szczecin | 2 | - | - |
| Inwest-Budowa sp. z o.o. Szczecin | 2 | - | - |
| Zakład Ogólnobudowlany Krzysztof Oleksy Szczecin | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 11 w Szczecinie przy ul. Dubois 38 wielofunkcyjnym placem rekreacji sportowej oraz boiskiem wielofunkcyjnym w ramach SBO 2024 i SBO 2025 – ETAP I”
2026-09-02 07:34:08Z
Budowa i remont muru oporowego ul. Strzałowska 42 w Szczecinie
2026-09-01 12:20:50Z
Rozbudowa i przebudowa budynku na potrzeby utworzenia Warsztatu Terapii Zajęciowej w Bornem Sulinowie.
2026-09-01 12:00:22Z
Budowa magazynu OLiOC w Warszkowie – stan zero i ogrodzenie terenu
2026-09-01 11:18:39Z
Przebudowa budynku na cele utworzenia Centrum Usług Społecznych w Policach
2026-09-01 08:57:07Z
Zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Pomiłowie w gminie Sławno
2026-09-01 06:14:55Z
Zamówienia z wolnej ręki polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych...
2026-09-01 05:49:34Z
Wykonanie nowych warstw bitumicznych na drodze powiatowej nr 3355Z na odcinku Korzystno – Kołobrzeg
2026-09-01 05:48:20Z
Odrestaurowanie XIX wiecznego wiatraka młyńskiego i utworzenie Regionalnego Centrum Rzemiosła Tradycyjnego na Pomorzu Zachodnim
2026-08-31 13:07:02Z
POPRAWA WARUNKÓW BHP I PPOŻ, UL. ŁUKASIŃSKIEGO 33 W SZCZECINIE
2026-08-31 12:01:47Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414942 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Odrestaurowanie XIX wiecznego wiatraka młyńskiego i utworzenie Regionalnego Centrum Rzemiosła Tradycyjnego na Pomorzu Zachodnim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślibórz
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966970
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Rynek im. Jana Pawła II 1
1.4.2.) Miejscowość: Myślibórz
1.4.3.) Kod pocztowy: 74-300
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.4.7.) Numer telefonu: 957476051
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: ue.umig@mysliborz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mysliborz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b180550-33be-11ef-acf6-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414942
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00384760
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Odrestaurowanie XIX wiecznego wiatraka młyńskiego i utworzenie Regionalnego Centrum Rzemiosła Tradycyjnego na Pomorzu Zachodnim
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane realizowane w ramach zadania pn. „Odrestaurowanie XIX wiecznego wiatraka młyńskiego i utworzenie Regionalnego Centrum Rzemiosła Tradycyjnego na Pomorzu Zachodnim”.
2. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie prac budowlanych i konserwatorskich przy zabytku, zlokalizowanym na terenie działki nr 528/2 obręb 3 Myślibórz, który wpisany jest do rejestru zabytków pod nr rej. A-578 decyzją KL.I.6801/3/70 z dnia 16 czerwca 1970 roku.
3. Zakres inwestycji obejmuje:
• Rozbiórka istniejącego zadaszenia;
• Remont oraz konserwacja elewacji;
• Odtworzenie oryginalnej stolarki okiennej oraz drzwiowej;
• Odtworzenie drewnianych stropów, podłóg oraz schodów;
• Odtworzenie konstrukcji drewnianej czapy dachowej oraz pokrycia z gontu drewnianego;
• Odtworzenie wału skrzydłowego wraz z nieruchomymi skrzydłami.
4. Zadanie dofinansowane jest z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
13 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Sepor Łukasz Dziadkiewicz
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8581631490
4.3.3.) Ulica: Słoneczna
4.3.4.) Miejscowość: Chojna
4.3.5.) Kod pocztowy: 74-500
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1567012,12 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00502334/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-12-12
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie wykonawcy i protokół konieczności związane z wystąpieniem robót dodatkowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji umowy i wynagrodzenia
5.4.6.) Wartość zmiany: 121631,86
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1688643,98 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE