Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opr. dok. proj. dla przeb dr woj nr 698 w zak bud dr dla piesz. i rowerów oraz bud kan deszcz,na odcinku od km 2+761 do km 4+548 na terenie gminy Siedlce, powiat siedlecki.– nr postępowania 234/23
Zamawiający
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5270206346
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Idea Projekt Kamil Rękas, Sebastian Zatorski Spółka Jawna | Bilcza | 657 928746 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Idea Projekt Kamil Rękas, Sebastian Zatorski Spółka Jawna (Bilcza) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 120 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71220000-6)
Najniższa cena
7 134 PLN
Średnia cena
267 298 PLN
Najwyższa cena
999 240 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Tektura, Barbara Kozielewska Warszawa | 3 | 885 600 PLN | 885 600 PLN |
| Studio Budowlane ‘’UNITY” S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta Warszawa | 3 | 86 100 PLN | 258 300 PLN |
| GO-ROAD Projektowanie i nadzorowanie robót drogowych Piotr Gołoś Tłuszcz | 3 | 100 040 PLN | 300 120 PLN |
| ARKAS PROJEKT Sp.z.o.o. Olsztyn | 2 | 309 960 PLN | 619 920 PLN |
| Idea Projekt Kamil Rękas, Sebastian Zatorski Spółka Jawna Kielce | 2 | 273 257 PLN | 546 514 PLN |
| JNS Sp. z o.o. Rzeszów | 2 | 113 160 PLN | 113 160 PLN |
| WIELOBRANŻOWA PRACOWNIA PROJEKTOWA DIAPRON Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 102 705 PLN | 205 410 PLN |
| Progresbud Spółka z o.o. Chrzanów | 2 | 7 134 PLN | 7 134 PLN |
| Dev-Eng Piotr Modzelewski Bralin | 2 | 9 800 PLN | 9 800 PLN |
| ModernEko Wojciech Świerczyński Częstochowa | 2 | 238 620 PLN | 238 620 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem zamiennego pozwolenia na budowę budynku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Dalibora 1 w Warszawie
2026-09-04 07:07:45Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych przy ul. Waryńskiego 50 w Żyrardowie
2026-08-27 06:00:26Z
Opr. dok. proj. dla przeb dr woj nr 698 w zak bud dr dla piesz. i rowerów oraz bud kan deszcz,na odcinku od km 2+761 do km 4+548 na terenie gminy Siedlce, powiat siedlecki.– nr postępowania 234/23
2026-08-26 12:40:21Z
Opracowanie dok. projekt. przebudowy i rozbudowy dróg w zakresie budowy i przebudowy dróg dla pieszych, dróg dla rowerów oraz dróg dla pieszych i rowerów w ramach programu Miasto Przyjaznych Zmian
2026-08-26 11:17:21Z
Opracowanie dokumentacji projektowej remontu podwórek przy ul. Kościuszki 31 i 33 w Żyrardowie
2026-08-25 06:16:48Z
Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji stadionu miejskiego w Przasnyszu
2026-08-24 06:36:32Z
Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach
2026-08-21 10:44:05Z
Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16
2026-08-20 07:12:58Z
Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16
2026-08-20 07:12:58Z
Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16
2026-08-20 07:12:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00408749 z dnia 2026-08-26 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Usługi
Opr. dok. proj. dla przeb dr woj nr 698 w zak bud dr dla piesz. i rowerów oraz bud kan deszcz,na odcinku od km 2+761 do km 4+548
na terenie gminy Siedlce, powiat siedlecki.– nr postępowania 234/23
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013305749
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Kolejowa 5/7
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 01-217
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzdw.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzdw.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e74da74f-47e6-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00408749
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-08-26
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00375862
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Usługi3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opr. dok. proj. dla przeb dr woj nr 698 w zak bud dr dla piesz. i rowerów oraz bud kan deszcz,na odcinku od km 2+761 do km 4+548na terenie gminy Siedlce, powiat siedlecki.– nr postępowania 234/23
3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy drogi wojewódzkiej nr 698 w zakresie budowy drogi dla pieszych i rowerów oraz budowy kanalizacji deszczowej na odcinku od km 2+761 (granica m. Siedlce) do km 4+548 (zjazd na ul. Wspólną) na terenie gminy Siedlce, powiat siedlecki – nr postępowania 234/23. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia znajduje się w Specyfikacjach Technicznych (Część III SWZ).
2. W przypadku wskazania w opisie przedmiotu zamówienia znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
W przypadku odniesienia się w opisie przedmiotu zamówienia do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
3.8.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2023-11-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
18 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Idea Projekt Kamil Rękas, Sebastian Zatorski Spółka Jawna
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657 928746
4.3.3.) Ulica: Rubinowa
4.3.4.) Miejscowość: Bilcza
4.3.5.) Kod pocztowy: 26-026
4.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 479700,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2023/BZP 00494860/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2024-05-30
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Zamawiający z pierwotnie przeprowadzanych analiz na etapie tworzenia SWZ zakładał realizację zadania w ramach przebudowy. W toku prac proj. okazało się, że wykonanie zakładanych elementów infrastruktury drogowej, wraz z dostosowaniem niwelety drogi do terenu przyległego (z uwagi na różnice rzędnych) nie jest możliwe do realizacji w istniejącym pasie drogowym. Wobec czego zadanie musi być realizowane w trybie rozbudowy (zgodnie Prawem budowlanym), czego wynikiem będzie uzyskanie zezwol. na realizację inwestycji drogowej. Konieczne jest wyk. dodatkowych prac tj. wyk. odwiertów w jezdni DW 698 — bad. geologiczne, konieczność uwzględnienia we wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunk. real. inwestycji dla zwiększonego zakresu opracowania, projekt rozbud. dw, oprac. Dok. geodezyjno-prawnej dla dzielonych działek i oprac. wniosku o uzyskanie decyzji ZRID wraz załącznikami.5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
§1Skreśla się dotychczasową treść § 1 ust. 5 umowy i wpisuje się w to miejsce:
„Zamawiający zobowiązuje się wypłacić za wykonanie Dokumentacji Projektowej wynagrodzenie w wysokości:
netto: 487 700,00 zł
słownie: czterysta osiemdziesiąt siedem tysięcy siedemset złotych i zero groszy,
podatek VAT 23% tj. 112 171,00 zł
słownie: sto dwanaście tysięcy sto siedemdziesiąt jeden złotych i zero groszy,
brutto: 599 871,00 zł,
słownie: pięćset dziewięćdziesiąt dziewięć tysięcy osiemset siedemdziesiąt jeden złotych i zero groszy”.
5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 120171,00
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 26.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE