Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach
Zamawiający
Agencja Mienia Wojskowego
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5261038122
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Greg project Architektura i Budownictwo Grzegorz Michalski | Ciechanów | 7811623750 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Greg project Architektura i Budownictwo Grzegorz Michalski (Ciechanów) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 120 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71220000-6)
Najniższa cena
7 134 PLN
Średnia cena
267 298 PLN
Najwyższa cena
999 240 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Tektura, Barbara Kozielewska Warszawa | 3 | 885 600 PLN | 885 600 PLN |
| Studio Budowlane ‘’UNITY” S.C. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta Warszawa | 3 | 86 100 PLN | 258 300 PLN |
| GO-ROAD Projektowanie i nadzorowanie robót drogowych Piotr Gołoś Tłuszcz | 3 | 100 040 PLN | 300 120 PLN |
| ARKAS PROJEKT Sp.z.o.o. Olsztyn | 2 | 309 960 PLN | 619 920 PLN |
| Idea Projekt Kamil Rękas, Sebastian Zatorski Spółka Jawna Kielce | 2 | 273 257 PLN | 546 514 PLN |
| JNS Sp. z o.o. Rzeszów | 2 | 113 160 PLN | 113 160 PLN |
| WIELOBRANŻOWA PRACOWNIA PROJEKTOWA DIAPRON Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 102 705 PLN | 205 410 PLN |
| Progresbud Spółka z o.o. Chrzanów | 2 | 7 134 PLN | 7 134 PLN |
| Dev-Eng Piotr Modzelewski Bralin | 2 | 9 800 PLN | 9 800 PLN |
| ModernEko Wojciech Świerczyński Częstochowa | 2 | 238 620 PLN | 238 620 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem zamiennego pozwolenia na budowę budynku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przy ul. Dalibora 1 w Warszawie
2026-09-04 07:07:45Z
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na prace rozbiórkowe budynków położonych przy ul. Waryńskiego 50 w Żyrardowie
2026-08-27 06:00:26Z
Opr. dok. proj. dla przeb dr woj nr 698 w zak bud dr dla piesz. i rowerów oraz bud kan deszcz,na odcinku od km 2+761 do km 4+548 na terenie gminy Siedlce, powiat siedlecki.– nr postępowania 234/23
2026-08-26 12:40:21Z
Opracowanie dok. projekt. przebudowy i rozbudowy dróg w zakresie budowy i przebudowy dróg dla pieszych, dróg dla rowerów oraz dróg dla pieszych i rowerów w ramach programu Miasto Przyjaznych Zmian
2026-08-26 11:17:21Z
Opracowanie dokumentacji projektowej remontu podwórek przy ul. Kościuszki 31 i 33 w Żyrardowie
2026-08-25 06:16:48Z
Opracowanie dokumentacji projektowej modernizacji stadionu miejskiego w Przasnyszu
2026-08-24 06:36:32Z
Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach
2026-08-21 10:44:05Z
Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16
2026-08-20 07:12:58Z
Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16
2026-08-20 07:12:58Z
Opracowanie programów funkcjonalno-użytkowych dla budynków użyteczności publicznej - 11 Listopada, Mickiewicza 4a, Kościuszki 16
2026-08-20 07:12:58Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402390 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.ol@amw.com.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fbe7a7ee-69b6-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402390
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00341301/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji i dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy budynku mieszkalnego wielorodzinnego z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu na dz. nr 32963/67 obręb 9 przy ul. Wojska Polskiego/ Utrata w Suwałkach z uzyskaniem prawomocnej decyzji pozwolenia na budowę, pozwolenia na wycinkę drzew i krzewów.
2. Przedmiot obejmuje:
1) Wykonanie koncepcji architektonicznej budynku mieszkalnego około 40 lokali mieszkalnych wraz z zagospodarowaniem terenu.
2) Doprowadzenie do wydania ostatecznej i prawomocnej decyzji administracyjnej zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę (PnB) zezwalającej na rozpoczęcie i prowadzenie budowy zgodnie z obowiązującą ustawą Prawo budowlane.
3) Ponadto, Wykonawca zobowiązany jest do: wykonania zbiorczego zestawienia kosztów (ZKZ) na podstawie Decyzji Nr 24/2014 Prezesa WAM z 28 lutego 2014 r. w sprawie trybu i zasad planowania oraz realizacji inwestycji budowlanych Wojskowej Agencji Mieszkaniowej; ścisłej i bieżącej współpracy z Zamawiającym na etapie postępowania przetargowego dotyczącego wyboru wykonawcy robót budowlanych; sprawowania nadzoru autorskiego, który będzie realizowany stosownie do potrzeb lub na wezwanie Zamawiającego, do końca realizacji zadania w ramach ustalonego wynagrodzenia w umowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia oraz załączniku nr 6 do SWZ – projektowane postanowienia umowy.
3.9.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-03-17
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
210 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Greg project Architektura i Budownictwo Grzegorz Michalski
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7811623750
4.3.3.) Ulica: ul. S. Borodzicza 1a
4.3.4.) Miejscowość: Ciechanów
4.3.5.) Kod pocztowy: 06-400
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 151782 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00093976/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Opóźnienie w realizacji prac projektowych z przyczyn niezawinionych przez Wykonawcę dokumentacji.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania umowy.
5.4.6.) Wartość zmiany: 0,00
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 151782,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.7
- Próg unijny
- Poniżej progów UE