Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa obejścia m. Gryfic – połączenie dróg woj. nr 110 i 105 z drogą woj. nr 109 – etap II
Zamawiający
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Koszalin, Zachodniopomorskie
NIP: 6692214133
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PRO-TRANS CONSULTING Ireneusz Sinica | Stargard | 8541692054 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PRO-TRANS CONSULTING Ireneusz Sinica (Stargard) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71322000-1)
Najniższa cena
47 970 PLN
Średnia cena
323 715 PLN
Najwyższa cena
748 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Projektowanie i obsługa inwestycji Pachołek Błażej Koszalin | 5 | 166 659 PLN | 333 318 PLN |
| Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak Inowrocław | 1 | - | - |
| Projekty i nadzory budowlane Natalia Mętel Resko | 1 | 454 000 PLN | 454 000 PLN |
| Educarium spółka z o.o. Bydgoszcz | 1 | - | - |
| Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak Inowrocław | 1 | - | - |
| ANTEA POLSKA S.A. Katowice | 1 | 748 000 PLN | 748 000 PLN |
| Autorska Pracownia Projektowa mgr inż. Bartosz Sontowski Koszalin | 1 | - | - |
| Konsorcjum firm: Lider PROMAR Marcin Rybakiewicz Przecław | 1 | 359 000 PLN | 359 000 PLN |
| PRO-TRANS CONSULTING Ireneusz Sinica Stargard | 1 | - | - |
| Biuro Projektowe P.O. MOST Radosław Partyka Szczecin | 1 | 47 970 PLN | 47 970 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Budowa drogi ul. Leśna, Stare Bielice
2026-09-01 11:36:35Z
Budowa drogi ul. Makowa, Fiołków, Forsycji Nowe Bielice
2026-09-01 11:11:32Z
Opracowanie dokumentacji dla zadnia pn.: Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim
2026-08-25 10:24:32Z
Opracowanie dokumentacji diagnostyczno-naprawczej ekspertyz, ocen stanu technicznego i (STWiORB) oraz szacunkowego zestawienia kosztów robót dla zadania Remont nabrzeży zarządzanych przez ZDMiŻ
2026-08-10 10:21:35Z
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa obejścia m. Gryfic – połączenie dróg woj. nr 110 i 105 z drogą woj. nr 109 – etap II
2026-08-07 13:08:54Z
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Przebudowa przepustu w ciagu DW 165 w km 20+856 k/m Tymień
2026-07-30 12:04:52Z
Budowa dróg gminnych w podziale na zadania
2026-07-06 07:07:18Z
Budowa dróg gminnych w podziale na zadania
2026-07-06 07:07:18Z
Budowa dróg gminnych w podziale na zadania
2026-07-06 07:07:18Z
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa drogi dla rowerów na odcinku Kłodzino – Upadły (Trasa Berlin – Szczecin – Kołobrzeg)
2026-05-29 11:01:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00383836 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa obejścia m. Gryfic – połączenie dróg woj. nr 110 i 105 z drogą woj. nr 109 – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.2.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Szczecińska 31
1.4.2.) Miejscowość: Koszalin
1.4.3.) Kod pocztowy: 75-122
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zzdw@zzdw.koszalin.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13be791f-0bc7-11ec-b885-f28f91688073
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00383836
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/BZP 00168172/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa obejścia m. Gryfic – połączenie dróg woj. nr 110 i 105 z drogą woj. nr 109 – etap II
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiot zamówienia obejmuje Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa obejścia m. Gryfic – połączenie dróg woj. nr 110 i 105 z drogą woj. nr 109 – etap II.
2. Zawartość dokumentacji objętej zamówieniem:
1) Projekty budowlane wraz z decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej;
2) Projekt wykonawczy;
3) Kosztorys inwestorski, przedmiar robót, SST;
4) Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z raportem o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko (jeżeli będzie wymagana);
5) Dokumentacja geotechniczna warunków posadowienia obiektów budowlanych;
6) Materiały i czynności związane z pozyskaniem nieruchomości (działki po podziale przeznaczone pod pas drogowy drogi wojewódzkiej);
7) Projekt stałej organizacji ruchu z zatwierdzeniem;
8) Projekt organizacji ruchu na czas budowy z zatwierdzeniem;
9) Stabilizacja nowych granic w terenie wraz z przyjęciem przez PODGiK operatów z robót geodezyjnych (działki po podziale przeznaczone pod pas drogowy drogi wojewódzkiej);
10) Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Rozdziale C i E SWZ.
3. Dokumentacja projektowa powinna odpowiadać wymaganiom technicznym i terminowym określonym w niniejszej SWZ, w szczególności wymaganiom stawianym w Specyfikacjach technicznych (Rozdział E).
4. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę(ów) na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
3.9.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości
71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego
71351220-1 - Geologiczne usługi doradcze
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2021-10-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
23 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PRO-TRANS CONSULTING Ireneusz Sinica
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8541692054
4.3.3.) Ulica: Wiejska 9
4.3.4.) Miejscowość: Stargard
4.3.5.) Kod pocztowy: 73-110
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 922500,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2021/BZP 00247773/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-08
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 9
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy dotyczący wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy - 31.12.2023 r. / 31.12.2023 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy dotyczący wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy - 30.09.2024 r. / 29.11.2024 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy dotyczący wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy - 31.12.2024 r. / 31.12.2024 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy dotyczący wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy - 30.06.2025 r. / 30.09.2025 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy dotyczący wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy - 30.09.2025 r. / 15.12.2025 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy dotyczący wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy - 16.02.2026 r. / 15.05.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 7
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wprowadzenie przepisów dotyczących obowiązku wystawiania, odbierania i przechowywania faktur elektronicznych w Krajowym Systemie e-Faktur KSeF.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Wprowadzenie w umowie zapisów dotyczących obowiązku wystawiania, odbierania i przechowywania faktur elektronicznych w Krajowym Systemie e-Faktur KSeF.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 8
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy dotyczący wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy - 27.02.2026 r. / 27.05.2026 r.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 9
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wniosek Wykonawcy dotyczący wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Termin wykonania umowy - 31.07.2026 (II etap)
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 904050,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE