Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Opracowanie dokumentacji dla zadnia pn.: Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00405965

Zamawiający

ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

Koszalin, Zachodniopomorskie

NIP: 6692214133

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

88-100 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak Inowrocław 5561468772

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak (Inowrocław) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Zachodniopomorskie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71322000-1)

Najniższa cena

47 970 PLN

Średnia cena

323 715 PLN

Najwyższa cena

748 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Projektowanie i obsługa inwestycji Pachołek Błażej Koszalin 5 166 659 PLN 333 318 PLN
Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak Inowrocław 1 - -
Projekty i nadzory budowlane Natalia Mętel Resko 1 454 000 PLN 454 000 PLN
Educarium spółka z o.o. Bydgoszcz 1 - -
Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak Inowrocław 1 - -
ANTEA POLSKA S.A. Katowice 1 748 000 PLN 748 000 PLN
Autorska Pracownia Projektowa mgr inż. Bartosz Sontowski Koszalin 1 - -
Konsorcjum firm: Lider PROMAR Marcin Rybakiewicz Przecław 1 359 000 PLN 359 000 PLN
PRO-TRANS CONSULTING Ireneusz Sinica Stargard 1 - -
Biuro Projektowe P.O. MOST Radosław Partyka Szczecin 1 47 970 PLN 47 970 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Budowa drogi ul. Leśna, Stare Bielice

Projektowanie i obsługa inwestycji Pachołek Błażej -

2026-09-01 11:36:35Z

Budowa drogi ul. Makowa, Fiołków, Forsycji Nowe Bielice

Projektowanie i obsługa inwestycji Pachołek Błażej 270 588 PLN

2026-09-01 11:11:32Z

Opracowanie dokumentacji dla zadnia pn.: Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim

Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak -

2026-08-25 10:24:32Z

Opracowanie dokumentacji diagnostyczno-naprawczej ekspertyz, ocen stanu technicznego i (STWiORB) oraz szacunkowego zestawienia kosztów robót dla zadania Remont nabrzeży zarządzanych przez ZDMiŻ

ANTEA POLSKA S.A. 748 000 PLN

2026-08-10 10:21:35Z

Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa obejścia m. Gryfic – połączenie dróg woj. nr 110 i 105 z drogą woj. nr 109 – etap II

PRO-TRANS CONSULTING Ireneusz Sinica -

2026-08-07 13:08:54Z

Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Przebudowa przepustu w ciagu DW 165 w km 20+856 k/m Tymień

Biuro Projektowe P.O. MOST Radosław Partyka 47 970 PLN

2026-07-30 12:04:52Z

Budowa dróg gminnych w podziale na zadania

Projektowanie i obsługa inwestycji Pachołek Błażej 62 730 PLN

2026-07-06 07:07:18Z

Budowa dróg gminnych w podziale na zadania

Projektowanie i obsługa inwestycji Pachołek Błażej -

2026-07-06 07:07:18Z

Budowa dróg gminnych w podziale na zadania

Projektowanie i obsługa inwestycji Pachołek Błażej -

2026-07-06 07:07:18Z

Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Budowa drogi dla rowerów na odcinku Kłodzino – Upadły (Trasa Berlin – Szczecin – Kołobrzeg)

SOCHA Sp. z o. o. -

2026-05-29 11:01:53Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 9 225 PLN Średnia: 215 389 PLN Max: 1 077 480 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie dokumentacji dla zadnia pn.: Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH

1.2.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Szczecińska 31

1.4.2.) Miejscowość: Koszalin

1.4.3.) Kod pocztowy: 75-122

1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zzdw@zzdw.koszalin.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eefe36e3-870c-42d1-ab5a-5958abfa07f1

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00405965

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-25

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00401749

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Opracowanie dokumentacji dla zadnia pn.: Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

1. Przedmiotem zamówienia jest Opracowanie dokumentacji dla zadania pn. Rozbudowa DW nr 171 wraz z budową przepustu w m. Stary Chwalim.
2. Zawartość dokumentacji objętej zamówieniem:
1) projekty budowlane wraz z decyzją o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej;
2) projekt wykonawczy;
3) kosztorys inwestorski, przedmiar robót, SST;
4) decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach wraz z raportem o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko (jeżeli będzie wymagana);
5) dokumentacja geotechniczna warunków posadowienia obiektów budowlanych;

6) materiały i czynności związane z pozyskaniem nieruchomości (działki po podziale przeznaczone pod pas drogowy drogi wojewódzkiej);
7) projekt stałej organizacji ruchu z zatwierdzeniem;
8) projekt organizacji ruchu na czas budowy z zatwierdzeniem;
9) stabilizacja nowych granic w terenie wraz z przyjęciem przez PODGiK operatów z robót geodezyjnych (działki po podziale przeznaczone pod pas drogowy drogi wojewódzkiej);
10) opracowanie całości w wersji elektronicznej (płyta CD oraz nośnik pamięci USB).
Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Rozdziale C i E SWZ.

3.9.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

71313000-5 - Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego

71351220-1 - Geologiczne usługi doradcze

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-27

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

14 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pracownia Projektowa PROJBUD Jarosław Matuszak

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561468772

4.3.3.) Ulica: Poznańska 36

4.3.4.) Miejscowość: Inowrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 88-100

4.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 156210,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00494524/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 5

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wnioski Wykonawcy dotyczące wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin wykonania umowy do 15.12.2025 r./31.03.2026

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wnioski Wykonawcy dotyczące wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin wykonania umowy do 01.06.2026 r./01.09.2026

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 3

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wnioski Wykonawcy dotyczące wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Aneks dotyczący systemu KSeF

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 4

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wnioski Wykonawcy dotyczące wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Termin wykonania umowy do 31.08.2026r/30.11.2026 r.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 5

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Wnioski Wykonawcy dotyczące wydłużenia terminu wykonania przedmiotu umowy w związku z przedłużającymi się procedurami wydania decyzji administracyjnych.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Aneks wyłączający II etap dokumentacji

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 153996,00 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-08-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.08.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71322000-1
71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej) 70000000-1 (Usługi w zakresie nieruchomości) 71313000-5 (Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego) 71351220-1 (Geologiczne usługi doradcze)