Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Opracowanie projektów wykonawczych dla branż w ramach zadania pn.: „Rewaloryzacja zabytkowego parku krajobrazowego i strefy ekologicznej poza parkiem z łąkami nad rzeką Ochnią ..."
Zamawiający
ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. MACIEJA RATAJA W MIECZYSŁAWOWIE
Mieczysławów, Łódzkie
NIP: 7752552705
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| DEMATERIA DOMINIKA ANDRZEJEWSKA – WĄS, UL. MUSIEROWICZA 4, 95-100 ZGIERZ, województwo: ŁÓDZKIE, NIP: 7322012745, REGON: 100196052 | Zgierz | 7322012745 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DEMATERIA DOMINIKA ANDRZEJEWSKA – WĄS, UL. MUSIEROWICZA 4, 95-100 ZGIERZ, województwo: ŁÓDZKIE, NIP: 7322012745, REGON: 100196052 (Zgierz) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 120 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
29 520 PLN
Średnia cena
230 705 PLN
Najwyższa cena
738 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Biuro Projektowe Justyna Laśkiewicz Czarnocin | 4 | 95 940 PLN | 156 210 PLN |
| Pilamis Sp. z o.o. Sp. k. Łódź | 4 | 111 623 PLN | 431 730 PLN |
| „SOCHOR” Inżynieria Drogowa Marcin Maj Sp. z o.o., Łódź | 4 | 97 102 PLN | 217 452 PLN |
| Justyna Laśkiewicz PL Projekt Biuro Projektowe Czarnocin | 3 | - | - |
| TEL Biuro Architektoniczne Małgorzata Trębska Skierniewice | 3 | 83 640 PLN | 167 280 PLN |
| DS Consulting sp.zo.o. Gdańsk | 2 | 163 590 PLN | 92 250 PLN |
| Projekty Drogowe Paweł Laśkiewicz, Baby | 2 | - | 95 000 PLN |
| „SOCHOR” INŻYNIERIA DROGOWA MARCIN MAJ Sp. z o.o. Łódź | 2 | 147 477 PLN | 147 477 PLN |
| Optip Sp. z o.o. Zielona Góra | 2 | - | - |
| MODUS Biuro Projektowo - Wykonawcze Sp. z o. o. Łódź | 2 | - | 45 510 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zdania pn.: „Budowa kanalizacji deszczowej w ciągu DP 4337E ul. Konstytucji 3 Maja w Tomaszowie Mazowieckim”.
2026-09-04 09:19:50Z
Przebudowa i rozbudowa Szkoły Podstawowej w Kazimierzu - wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej
2026-09-04 08:33:03Z
Wykonanie dokumentacji projektowej–PBiW wraz z uzyskaniem decyzji ZRiD dla zad. pn: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 785 w miejscowości Maluszyn – rozbudowa układu odwodnienia
2026-09-02 06:41:45Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację dla zadania pn.: „Rozbudowa DW 482 w miejscowości Młynek wraz z rozbiórką i budową obiektu inżynierski
2026-08-31 10:42:30Z
Wykonanie dokumentacji projektowej – pb i pw dla zadania pn.: „Budowa kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni drogowych i przebudową odcinku DW 710 – ul. Sieradzkiej w Szadku”
2026-08-31 10:34:49Z
Opracowanie projektów wykonawczych dla branż w ramach zadania pn.: „Rewaloryzacja zabytkowego parku krajobrazowego i strefy ekologicznej poza parkiem z łąkami nad rzeką Ochnią ..."
2026-08-30 08:29:08Z
Część I: Wykonanie PFU - Przebudowa sieci wodociągowej, budowa SUW w miejscowości Brzyków Część II: Wykonanie PFU-Budowa kanalizacji sanitarnej, modernizacja Oczyszczalni Ścieków w miejscowości Widawa
2026-08-28 10:15:36Z
Część I: Wykonanie PFU - Przebudowa sieci wodociągowej, budowa SUW w miejscowości Brzyków Część II: Wykonanie PFU-Budowa kanalizacji sanitarnej, modernizacja Oczyszczalni Ścieków w miejscowości Widawa
2026-08-28 10:15:36Z
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zdania pn.: „Przebudowa DP 4303E na odcinku od m. Łaznów do m. Łaznowska Wola”
2026-08-26 11:36:07Z
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zdania pn.: „Przebudowa DP 4305E ul. Południowa na odcinku od ul. Mazowieckiej do ul. Parkowej w Czerniewicach”.
2026-08-26 11:30:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00413216 z dnia 2026-08-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Opracowanie projektów wykonawczych dla branż w ramach zadania pn.: „Rewaloryzacja zabytkowego parku krajobrazowego i strefy ekologicznej poza parkiem z łąkami nad rzeką Ochnią ..."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA ROLNICZEGO IM. MACIEJA RATAJA W MIECZYSŁAWOWIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000097034
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 2
1.4.2.) Miejscowość: Mieczysławów
1.4.3.) Kod pocztowy: 99-314
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_mieczyslawow@op.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://mieczyslawow.edu.pl/bip/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa17adea-3886-4c02-b1ff-d3fbc595727d
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00413216
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00543467
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Opracowanie projektów wykonawczych dla branż w ramach zadania pn.: „Rewaloryzacja zabytkowego parku krajobrazowego i strefy ekologicznej poza parkiem z łąkami nad rzeką Ochnią ..."
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
3.1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania pn.: „Rewaloryzacja zabytkowego parku krajobrazowego i strefy ekologicznej poza parkiem z łąkami nad rzeką Ochnią w miejscowości Wały – Mieczysławów, gmina Krzyżanów, powiat kutnowski. Etap V” - projekt współfinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, w szczególności obejmuje w szczególności:
a) Opracowanie mapy do celów projektowych – o ile niezbędne
b) Projekt zagospodarowania terenu (PZT)
c) Badania geotechniczne
d) Projekt drogowy (alejki, drogi)
e) Projekt altany, trybuny i małej architektury (ławki, kosze, stojaki na rowery, tablice informacyjne)
f) Projekt sanitarny
g) Projekt boiska i bieżni
h) Projekt boiska sportowego
i) Projekt systemu nawadniającego
j) Projekt oświetlenia terenu
k) Projekt monitoringu
l) Projekt siłowni plenerowej
m) Ekspertyza i projekt zabezpieczenia fundamentów
Zamówienie obejmuje:
2.1. przygotowanie map do celów projektowych i podkładów geodezyjnych niezbędnych do wykonania prac projektowych, - o ile niezbędne
2.2. pozyskanie mapy ewidencyjnej i wypisów z ewidencji gruntów, - o ile niezbędne
2.3. badania geotechniczne gruntów wraz z wykonaniem dokumentacji geotechnicznej, - o ile niezbędne
2.4. wykonanie dokumentacji projektowej, odrębnie dla każdego zakresu - projektu:
2.4.1. Projekt budowlany – 5 egz. w tym projekty techniczne we wszystkich niezbędnych branżach, w danym projekcie
2.4.2. Projekt wykonawczy – 3 egz.
2.4.3. Przedmiar robót – 3 egz.
2.4.4. Szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót – 2 egz.
2.4.5. Kosztorys inwestorski – 1 egz.
2.4.6. Projekt stałej organizacji ruchu – 4 egz. - o ile niezbędny w danym projekcie
2.5. uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych i innych warunków wymaganych odrębnymi przepisami, (np.: jeżeli będzie taka konieczność - decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia, pozwolenia wodno-prawnego, projektu stałej organizacji ruchu, uzgodnienia z zarządcą drogi wojewódzkiej itp.), - o ile niezbędne
2.6. sporządzenie inwentaryzacji zieleni, drzew i krzewów występującej na terenie objętym inwestycją, wraz z planem wycinki i planem nasadzeń zastępczych, - o ile nie wynika z innych dokumentów
2.7. przygotowanie kompletu dokumentów, niezbędnych do złożenia wniosku o wydanie decyzji o pozwoleniu na budowę – lub zgłoszenia robót.
2.8. udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące dokumentacji zadane po ogłoszeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania będącego przedmiotem opracowania,
2.9. przedłożenie całości dokumentacji w wersji papierowej oraz w wersji elektronicznej - płyty CD/DVD x3 lub inny nośnik danych akceptowany przez Zamawiającego, w następujących formatach:
a) rysunki techniczne, schematy i mapy w postaci plików w formacie .dwg,
b) pliki tekstowe i arkusze kalkulacyjne w formacie Microsoft Office,
c) pliki kosztorysów w formacie .ath, .kst,
d) dodatkowo wszystkie pliki dokumentacji wymienionej powyżej w skali i arkuszu odpowiadającym oryginalnym wydrukom, w formacie PDF,
e) wszystkie pliki z dokumentacją muszą zawierać dokładnie taką samą treść jak oryginalne wydruki dokumentacji oraz muszą umożliwiać edycję i wydruk dokumentacji za pomocą oprogramowania, w którym zostały wykonane. W przypadku wykrycia niezgodności, Wykonawca usunie je na swój koszt w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego.
f) wersja elektroniczna winna zawierać wszystkie niezbędne dokumenty, uzgodnienia i opinie.
2.10. jednorazową aktualizację kosztorysu inwestorskiego na wezwanie Zamawiającego, w okresie do 24 miesięcy od dni a protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
2.11. sprawowanie nadzoru autorskiego nad realizacją Inwestycji.
1) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia wykonywania przez autora Dokumentacji Projektowej („Projektanta”) podstawowych obowiązków wynikających z art. 20 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku Prawo Budowlane (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 725 ze zm. a ponadto do zapewnienia wykonywania przez Projektanta w szczególności następujących czynności:
a) stwierdzenia w toku wykonywania robót budowlanych zgodności realizacji inwestycji z projektem,
b) wyjaśnianie wątpliwości powstałych w toku realizacji robót budowlanych / prac wykonywanych na podstawie projektu,
c) uzgadniania z Zamawiającym możliwości wprowadzenia rozwiązań zamiennych w stosunku do materiałów i konstrukcji przewidzianych w opracowaniach projektowych powstałych w ramach realizacji niniejszej umowy,
d) udzielania stosownych porad i wskazówek oraz bieżące wyjaśnienie wątpliwości i problemów powstałych w toku robót budowlanych / prac,
e) w przypadku wystąpienia konieczności dokonywania zmian w opracowaniach projektowych powstałych w ramach realizacji niniejszej umowy z przyczyn zależnych od wykonawcy lub Projektanta – dokonywanie stosownych zmian.
f) pobytu na budowie w przypadkach tego wymagających, na wezwanie Zamawiającego w czasie trwania robót budowlanych / prac (maksymalnie do 3 wizyt).
2) Zmiany wprowadzone do dokumentacji projektowej w czasie wykonywania robót budowlanych / prac, osoby wykonujące nadzór autorski dokumentować będą przez:
− zapisy na rysunkach wchodzących w skład dokumentacji projektowej;
− rysunki, rzuty lub szkice będą uszczegółowieniem lub uzupełnieniem projektu oraz naniesieniem zmian rozwiązań przewidzianych w dokumentacji projektowej, opatrzone datą i podpisem;
− wpisy do dziennika budowy – o ile będzie wymagany;
− protokoły lub notatki służbowe podpisane przez strony i załączone do dziennika budowy.
3) Wykonywane przez Wykonawcę czynności wskazane w pkt. 1) i 2) nie podlegają odrębnemu wynagrodzeniu i realizowane będą w trakcie wykonywania robót budowlanych / prac, które prowadzone będą w oparciu o dokumentację projektową, będącą przedmiotem umowy. Przyjmuje się, że realizacja prac rozpocznie się w ciągu 12 miesięcy od odbioru dokumentacji projektowej.
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-08
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2024-12-274.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DEMATERIA DOMINIKA ANDRZEJEWSKA – WĄS, UL. MUSIEROWICZA 4, 95-100 ZGIERZ, województwo: ŁÓDZKIE, NIP: 7322012745, REGON: 100196052
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322012745
4.3.3.) Ulica: UL. MUSIEROWICZA 4
4.3.4.) Miejscowość: Zgierz
4.3.5.) Kod pocztowy: 95-100
4.3.6.) Województwo: łódzkie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 288804,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00612166/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2024-12-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
potrzeba zmiany zakresu dokumentacji, zmiana terminu realizacji umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana zakresu dokumentacja, zmiana terminu realizacji umowy
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 288804,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE