Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację dla zadania pn.: „Rozbudowa DW 482 w miejscowości Młynek wraz z rozbiórką i budową obiektu inżynierski
Zamawiający
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
Łódź, Łódzkie
NIP: 7262276617
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| DMK Inżynieria Sp. z o. o. | Rybnik | 6422987730 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DMK Inżynieria Sp. z o. o. (Rybnik) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Łódzkie — na podstawie 120 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71320000-7)
Najniższa cena
29 520 PLN
Średnia cena
230 705 PLN
Najwyższa cena
738 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Biuro Projektowe Justyna Laśkiewicz Czarnocin | 4 | 95 940 PLN | 156 210 PLN |
| Pilamis Sp. z o.o. Sp. k. Łódź | 4 | 111 623 PLN | 431 730 PLN |
| „SOCHOR” Inżynieria Drogowa Marcin Maj Sp. z o.o., Łódź | 4 | 97 102 PLN | 217 452 PLN |
| Justyna Laśkiewicz PL Projekt Biuro Projektowe Czarnocin | 3 | - | - |
| TEL Biuro Architektoniczne Małgorzata Trębska Skierniewice | 3 | 83 640 PLN | 167 280 PLN |
| DS Consulting sp.zo.o. Gdańsk | 2 | 163 590 PLN | 92 250 PLN |
| Projekty Drogowe Paweł Laśkiewicz, Baby | 2 | - | 95 000 PLN |
| „SOCHOR” INŻYNIERIA DROGOWA MARCIN MAJ Sp. z o.o. Łódź | 2 | 147 477 PLN | 147 477 PLN |
| Optip Sp. z o.o. Zielona Góra | 2 | - | - |
| MODUS Biuro Projektowo - Wykonawcze Sp. z o. o. Łódź | 2 | - | 45 510 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zdania pn.: „Budowa kanalizacji deszczowej w ciągu DP 4337E ul. Konstytucji 3 Maja w Tomaszowie Mazowieckim”.
2026-09-04 09:19:50Z
Przebudowa i rozbudowa Szkoły Podstawowej w Kazimierzu - wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej
2026-09-04 08:33:03Z
Wykonanie dokumentacji projektowej–PBiW wraz z uzyskaniem decyzji ZRiD dla zad. pn: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej Nr 785 w miejscowości Maluszyn – rozbudowa układu odwodnienia
2026-09-02 06:41:45Z
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację dla zadania pn.: „Rozbudowa DW 482 w miejscowości Młynek wraz z rozbiórką i budową obiektu inżynierski
2026-08-31 10:42:30Z
Wykonanie dokumentacji projektowej – pb i pw dla zadania pn.: „Budowa kanalizacji deszczowej wraz z odtworzeniem nawierzchni drogowych i przebudową odcinku DW 710 – ul. Sieradzkiej w Szadku”
2026-08-31 10:34:49Z
Opracowanie projektów wykonawczych dla branż w ramach zadania pn.: „Rewaloryzacja zabytkowego parku krajobrazowego i strefy ekologicznej poza parkiem z łąkami nad rzeką Ochnią ..."
2026-08-30 08:29:08Z
Część I: Wykonanie PFU - Przebudowa sieci wodociągowej, budowa SUW w miejscowości Brzyków Część II: Wykonanie PFU-Budowa kanalizacji sanitarnej, modernizacja Oczyszczalni Ścieków w miejscowości Widawa
2026-08-28 10:15:36Z
Część I: Wykonanie PFU - Przebudowa sieci wodociągowej, budowa SUW w miejscowości Brzyków Część II: Wykonanie PFU-Budowa kanalizacji sanitarnej, modernizacja Oczyszczalni Ścieków w miejscowości Widawa
2026-08-28 10:15:36Z
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zdania pn.: „Przebudowa DP 4303E na odcinku od m. Łaznów do m. Łaznowska Wola”
2026-08-26 11:36:07Z
Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zdania pn.: „Przebudowa DP 4305E ul. Południowa na odcinku od ul. Mazowieckiej do ul. Parkowej w Czerniewicach”.
2026-08-26 11:30:23Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00414317 z dnia 2026-08-31 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację dla zadania pn.: „Rozbudowa DW 482 w miejscowości Młynek wraz z rozbiórką i budową obiektu inżynierski
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.2.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W ŁODZI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470850645
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: AL. PIŁSUDSKIEGO 12
1.4.2.) Miejscowość: Łódź
1.4.3.) Kod pocztowy: 90-051
1.4.4.) Województwo: łódzkie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdw.lodz.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.lodz.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5d9fd67-3771-11ef-b37c-4e696a6d8c25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00414317
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-31
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: OJ S 99/2024 302721-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację dla zadania pn.: „Rozbudowa DW 482 w miejscowości Młynek wraz z rozbiórką i budową obiektu inżynierski
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem decyzji o zezwolenie na realizację dla zadania pn.: „Rozbudowa DW 482 w miejscowości Młynek wraz z rozbiórką i budową obiektu inżynierski
3.9.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-13
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-08-134.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): DMK Inżynieria Sp. z o. o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6422987730
4.3.4.) Miejscowość: Rybnik
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 541372,2 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024-OJS173-00532390-pl
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-05
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana kwoty wynagrodzenia oraz limitów finansowych
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Wartość umowy strony ustalają na kwotę brutto: 524 242,91 ( słownie złotych: pięćset dwadzieścia cztery tysiące dwieście czterdzieści dwa 91/100 ) w tym podatek Vat 23%
3. Limit finansowy na rok 2024 ustala się na kwotę brutto 105 411,00 zł Limit finansowy na rok 2025 ustala się na kwotę brutto 274 068,60 zł
Limit finansowy na rok 2026 — pozostała kwota
2. kwota za wykonanie zamówienia podstawowego tj. dokumentacji projektowej, uzgodnienia i decyzje, decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, w wysokości 509 925,71 zł brutto. ( słownie złotych: pięćset dziewięć tysięcy dziewięćset dwadzieścia pięć 71/100 )
5.4.6.) Wartość zmiany: 17129,29
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zmiana kwoty wynagrodzenia
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
1. Wartość umowy strony ustalają na kwotę brutto:
537 836,07 ( słownie złotych: pięćset trzydzieści siedem tysięcy osiemset trzydzieści sześć 07/100 ) w tym podatek Vat 23%
2. kwota za wykonanie zamówienia podstawowego tj. dokumentacji projektowej, uzgodnienia i decyzje, decyzja o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej, w wysokości 523 518,87 zł brutto. ( słownie złotych: pięćset dwadzieścia trzy tysiące pięćset osiemnaście 87/100 )
5.4.6.) Wartość zmiany: 13593,16
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 523518,87 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 31.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE