Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Organizacja i przeprowadzenie kursu pilotowania imprez turystycznych dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00147972

Numer referencyjny: WE.272.12.2026

Zamawiający

Powiat Suski

ul. Kościelna 5 b

34-200 Sucha Beskidzka, Małopolskie

NIP: 5521427933

REGON: 072181675

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu pilotowania imprez turystycz-nych dla uczniów w ramach projektu pn. „Kreatywny uczeń – profesjonalista w zawodzie III” ” współfi-nansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.11 Wsparcie kształcenia zawodowego, Typ projek-tu A. Podniesienie jakości kształcenia zawodowego. Pełna treść w swz

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Jakość kursu 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych Oświęcim 5491942173

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych (Oświęcim) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 110 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego)

Najniższa cena

5 760 PLN

Średnia cena

81 261 PLN

Najwyższa cena

682 200 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Andrychowie Andrychów 8 21 842 PLN 174 738 PLN
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Andrychowie Andrychów 7 46 413 PLN 324 889 PLN
Publicite Robert Bobula Kraków 6 - -
Ośrodek Szkolenia LABOR Sp. z o.o Kraków 4 24 018 PLN 48 036 PLN
Zakład Doskonalenia Zawodowego Katowice 4 - -
WIEDZA UMIEJĘTNOŚĆ ROZWÓJ Sp. z o.o. Skoczów 4 64 140 PLN 256 560 PLN
Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach Katowice 3 - -
Centrum Szkoleniowe Omega Łukasz Dybała Kraków 3 247 400 PLN 742 200 PLN
Bartłomiej Babiarz INSTALPACK Kraków 3 - -
Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Bochnia 3 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie pn. Gospodarka magazynowa z obsługą wózków jezdniowych

Firma Usługowo-Szkoleniowa ZAWODOWY Wiewiórski Konrad -

2026-08-21 11:10:03Z

Organizacja i przeprowadzenie kursu pilotowania imprez turystycznych dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych -

2026-08-20 07:27:59Z

Organizacja i przeprowadzenie kursu obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem (...)

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Suchej BeskidzkiejZakład Doskonalenia Zawodowego w Katowicach, Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Suchej Beskidzkiej -

2026-08-20 07:13:00Z

Organizacja i przeprowadzenie kursu stylizacji paznokci dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

AWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota Skrobarczyk -

2026-08-20 07:06:23Z

Organizacja i przeprowadzenie kursu stylizacji paznokci dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

AWANS Ośrodek Usług Oświatowych Dorota Skrobarczyk -

2026-08-20 07:02:18Z

Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych dla uczniów/uczennic w ramach projektu pn. „Wadowickie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego III”

O.K. Ośrodek Kursów Edmund Kwidziński -

2026-08-13 12:35:56Z

Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie pn. Obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie CNC

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie -

2026-08-12 12:29:47Z

Organizacja i przeprowadzenie szkolenia dla 10 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie pn. Gospodarka magazynowa z obsługą wózków jezdniowych

Ośrodek Szkolenia Zawodowego "EDUKATOR" Ł. Rokosz, B. Babiarz Spółka Jawna -

2026-08-12 09:46:45Z

Organizacja i przeprowadzenie szkolenia pn. Prawo jazdy kat. C z kwalifikacją wstępną przyspieszoną w zakresie bloku programowego do prawa jazdy kat. C1, C1+E, C, C+E

JÓZEF KRAWCZYK Ośrodek Szkolenia "KRAMEX" -

2026-08-10 09:42:26Z

Przeprowadzenie kursów bezpiecznej jazdy w ramach projektu Centrum Kompetencji Zawodowych w Gminie Miejskiej Kraków

MOTO PARK Kraków Sp. z o.o. 53 460 PLN

2026-08-10 07:09:21Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 3 204 PLN Średnia: 27 078 PLN Max: 221 403 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie kursu pilotowania imprez turystycznych dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Suski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181675

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 5 b

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: modernizacja@powiatsuski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatsuski.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja i przeprowadzenie kursu pilotowania imprez turystycznych dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2f60950-d6cc-41c2-b6c9-17a22e7af101

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00147972

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-03-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00051501/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Organizacja i przeprowadzenie kursów zawodowych w 2026 roku dla uczniów Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Suchej Beskidzkiej

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Kreatywny uczeń-profesjonalista w zawodzie III

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2f60950-d6cc-41c2-b6c9-17a22e7af101

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2f60950-d6cc-41c2-b6c9-17a22e7af101

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Zawarto w swz

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w Starostwie Powiatowym jest Starosta Suski, z siedzibą prz ul. Kościelnej 5b, 34-200 Sucha Beskidzka.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): 2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym może się Pani/Pan skontaktować poprzez e-mail: bip@powiatsuski.pl lub pisemnie na adres administratora.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu prowadzenia postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w oparciu o ustawę z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), dalej „ustawa Pzp”.
Pełna treść w swz

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: WE.272.12.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i przeprowadzenie kursu pilotowania imprez turystycz-nych dla uczniów w ramach projektu pn. „Kreatywny uczeń – profesjonalista w zawodzie III” ” współfi-nansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021 – 2027, Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.11 Wsparcie kształcenia zawodowego, Typ projek-tu A. Podniesienie jakości kształcenia zawodowego. Pełna treść w swz

4.2.6.) Główny kod CPV: 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-06-19

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: Punktowo

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Jakość kursu

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Oświadczenie o aktualności oświadczenia i przynależności do grupy kapitałowej, o którym mowa w art. 108 ust. 1 Pzp, składane na wezwanie, wyłącznie w odniesieniu do Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona. Wzór oświadczenia Zamawiający przekaże Wykonawcy wraz z wezwaniem.

5.11.) Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów:

XI. DOKUMENTY STANOWIĄCE OFERTĘ , KTÓRE NALEŻY ZŁOŻYĆ:
1. Formularz ofertowy – zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
2. Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania – w przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu składa każdy z Wykonawców – zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
3. Pełnomocnictwo upoważniające do złożenia oferty, o ile ofertę składa pełnomocnik.
4. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
5. Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie, jak składana oferta (t.j. w formie elektronicznej lub postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym). Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej, w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 § 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje elektronicznym kwalifikowanym podpisem, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej elektronicznym kwalifikowanym podpisem, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego.
6. Następujące przedmiotowe środki dowodowe: nie przewiduje się składania przedmiotowych środków dowodowych.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

9. Oferta wspólna, składana przez dwóch lub więcej Wykonawców, powinna spełniać następujące wymagania:
a) oferta wspólna powinna być sporządzona zgodnie z SWZ;
b) sposób składania dokumentów w ofercie wspólnej:
● dokumenty dotyczące własnej firmy, takie jak np.: oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia składa każdy z Wykonawców składających ofertę wspólną we własnym imieniu;
● dokumenty wspólne takie jak np.: formularz ofertowy, dokumenty podmiotowe i przedmiotowe składa pełnomocnik Wykonawców w imieniu wszystkich Wykonawców składających ofertę wspólną;
c) kopie dokumentów dotyczących każdego z Wykonawców składających ofertę wspólną muszą być poświadczone za zgodność z oryginałem przez osobę lub osoby upoważnione do reprezentowania tych Wykonawców.
d) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, wykonawca dołącza do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy.
10. Przed podpisaniem umowy (w przypadku wygrania postępowania) Wykonawcy składający ofertę wspólną będą mieli obowiązek przedstawić Zamawiającemu umowę konsorcjum zawierającą co najmniej:
a) zobowiązanie do realizacji wspólnego przedsięwzięcia gospodarczego obejmującego swoim zakresem realizację przedmiotu zamówienia,
b) określenie zakresu działania poszczególnych stron umowy,
c) czas obowiązywania umowy, który nie może być krótszy, niż okres obejmujący realizację zamówienia oraz czas trwania gwarancji jakości i rękojmi
W pozostałym zakresie zgodnie z swz i pzp

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z swz i pzp

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-03-18 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/pl/

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-03-18 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-04-16

2026-03-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
10.03.2026
Termin składania ofert
25.03.2026 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego
80530000-8 (Usługi szkolenia zawodowego)

Okres realizacji

do 2026-06-19