Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00307180

Numer referencyjny: CP.263.4.2026.EFSPlus

Zamawiający

POWIAT PUŁAWSKI/POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PUŁAWACH

al. Królewska 3

24-100 Puławy, Lubelskie

NIP: 7162294136

REGON: 431029926

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne: organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia w ramach projektu „Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej w powiecie puławskim” Zadanie numer 6 Wyjazd szkoleniowy dla rodzin zastępczych i prowadzących rodzinny dom dziecka oraz dla kobiet doznających przemocy. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi zorganizowanie 8-dniowego wyjazdu szkoleniowego: w lipcu lub sierpniu 2026 r. -do dnia 31.08.2026 r. Uczestnicy wyjazdu: 62 osoby (25 osób dorosłych i 37 dzieci), zwanych dalej uczestnikami wyjazdu, w tym 15 rodziców zastępczych (1 grupa) i 10 kobiet doznających przemocy (1 grupa) wraz z 37 dziećmi będącymi pod ich opieką (biologicznymi oraz pozostającymi w pieczy zastępczej).

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Przygotowanie serwisu kawowego z wykorzystaniem kawy pochodzącej z produkcji spełniającej standardy społeczne Sprawiedliwego Handlu 20%
Środki transportu osób 20%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków 6562246838

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Magdalena Siśkiewicz New Challenge (Kraków) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Lubelskie — na podstawie 27 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez)

Najniższa cena

75 500 PLN

Średnia cena

169 688 PLN

Najwyższa cena

300 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym Misericordia Lublin 4 - 59 100 PLN
Nastula Events Sp. z o.o. Warszawa 2 166 050 PLN 166 050 PLN
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "BIO NATURA TUCZNA" Tuczna 2 137 200 PLN 137 200 PLN
TARRAYA SA Poznań 2 - -
Nastula Events Sp. z o. o. Warszawa 1 - -
Magdalena Siśkiewicz New Challenge Kraków 1 - -
ZPC "Złoty Kłos" Wiesława Binkowska, Dorota Binkowska Spółka Jawna Kielce 1 - -
FUNDACJA DOBRY HASZTAG Kraków 1 300 000 PLN 300 000 PLN
CHARYTATYWNE STOWARZYSZENIE NIESIENIA POMOCY CHORYM "MISERICORDIA" LUBLIN 1 75 500 PLN -
Park Sp. z o.o. Zamość 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Kompleksowa organizacja Warsztatów Metrologicznych.

TARRAYA SA -

2026-08-31 05:40:23Z

Kompleksowa organizacja Międzynarodowej Konferencji Naukowej „New Trends in Metrology”

ZPC "Złoty Kłos" Wiesława Binkowska, Dorota Binkowska Spółka Jawna -

2026-08-26 12:47:57Z

Usługa organizacji „Integracyjnego Wojewódzkiego Dnia Rodzin”

Charytatywne Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Chorym Misericordia -

2026-08-13 06:32:55Z

Kompleksowa organizacja dwudniowego Seminarium dla członków wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (II)

Nastula Events Sp. z o.o. -

2026-08-04 09:02:35Z

Organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia

Magdalena Siśkiewicz New Challenge -

2026-08-03 11:53:04Z

Wykonanie usługi organizacji konferencji dla 50 osób.

Premium Outdoor Sp. z o.o. -

2026-07-28 09:30:56Z

Wynajem namiotów wystawowych, stołów wraz z krzesłami, sceny wraz z nagłośnieniem i oświetleniem na konkurs „Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów"

PROWOKATOR Mariusz Bartoszek -

2026-07-24 12:17:18Z

Organizacja pięciu wojewódzkich finałów konkursu "Kobieta Przedsiębiorcza z Ewą Wachowicz" w czerwcu i lipcu 2026 r.

Prowokator Mariusz Bartoszek -

2026-07-22 10:52:36Z

Kompleksowa usługa organizacji czterech szkoleń pod nazwą „Współczesna kobieta na wsi – wyzwania i możliwości”

Prowokator Mariusz Bartoszek -

2026-07-21 07:26:31Z

Kompleksowa organizacja dwudniowego Seminarium dla członków wojewódzkiego Zespołu Koordynacji (II)

Nastula Events Sp. z o.o. 166 050 PLN

2026-06-29 08:45:01Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 300 PLN Średnia: 211 933 PLN Max: 892 181 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT PUŁAWSKI/POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W PUŁAWACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431029926

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Królewska 3

1.5.2.) Miejscowość: Puławy

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-100

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: centrum@pcpr.pulawy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.pulawy.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ce50c0e-d718-418a-885f-bbed1a1f3e38

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00307180

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00010685/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Przedmiotowe zamówienie jest współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Działanie 8.8 Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej Priorytet VIII Zwiększanie spójności społecznej w ramach wniosku o dofinansowanie projektu: Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej w powiecie puławskim

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ce50c0e-d718-418a-885f-bbed1a1f3e38

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ce50c0e-d718-418a-885f-bbed1a1f3e38

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Identyfikator (ID) postępowania na
Platformie e-Zamówienia: SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE I 2.4.) Identyfikator postępowania Ogłoszenia o zamówieniu.
Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia.
Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa
Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w
zakładce „Centrum Pomocy”. Przeglądanie i pobieranie publicznej treści dokumentacji postępowania nie wymaga posiadania konta
na Platformie e-Zamówienia ani logowania. Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert odbywa się drogą
elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za
pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i
udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk
„dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są zgodnie z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w
sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub
podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie
zamówienia, podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny,
wewnętrzny) dodaje się uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z
wszytym podpisem (typ wewnętrzny). Możliwość korzystania w postępowaniu z „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie
wymaga posiadania konta „Wykonawcy” na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do
korzystania z „Formularzy do komunikacji” służących do zadawania pytań dotyczących treści SWZ wystarczające jest posiadanie
tzw. konta uproszczonego na Platformie e-Zamówienia. Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę
wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie postępowania w zakładce „Komunikacja”. Maksymalny rozmiar plików
przesyłanych za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” wynosi 25 MB (wielkość ta dotyczy plików przesyłanych jako załączniki
do jednego formularza). Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e
Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia. W przypadku
problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem Platformy e-Zamówienia użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia
technicznego dostępnego pod numerem telefonu 22 458 77 99 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie
internetowej https://ezamowienia.gov.pl w kafelku „Moje zgłoszenia w Centrum pomocy” – „Nowe zgłoszenie" lub w kafelku "FAQ" -
"Nie znalazłem rozwiązania, chcę zgłosić problem". Zamawiający zaleca wszelką komunikację wykonawcy i zamawiającego za
pośrednictwem Platformy e-Zamówienia oraz bieżące sprawdzanie wiadomości na Platformie e-Zamówienia. Zamawiający
dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej (niezalecana, stosować zwłaszcza w przypadkach uniemożliwiających
komunikację wykonawcy i zamawiającego za pośrednictwem Platformy e-Zamówienia) na adres e-mail: centrum@pcpr.pulawy.pl
(nie dotyczy składania ofert- patrz rozdział XII i XIII SWZ). Pozostałe wymagania w zakresie komunikacji zostały wskazane w SWZ.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zamawiający zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, że:
Administratorem danych osobowych jest: Powiat Puławski/ Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Puławach, al. Królewska 3, 24-
100 Puławy. Można się z nami kontaktować: - listownie pod wskazany powyżej adres, - mailowo na adres: iod@pcpr.pulawy.pl.
Pozostałe informacje zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Informacja Zamawiającego o ograniczeniach wynikająca z art. 19 ustawy Pzp:
1) Zamawiający realizuje obowiązki informacyjne, o których mowa w art. 13 ust. 1-3 rozporządzenia 2016/679, przez zamieszczenie
wymaganych informacji w SWZ.
2) Skorzystanie przez osobę, której dane osobowe dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia, o którym mowa w art.
16 rozporządzenia 2016/679, nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień
umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą.
3) W postępowaniu zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie
ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.
4) Zamawiający informuje o ograniczeniach stosowania przepisów rozporządzenia 2016/679, o których mowa w punktach 2 i 3, w
ogłoszeniu o zamówieniu, w dokumentach zamówienia lub w inny sposób dostępny dla osoby, której dane osobowe dotyczą.
5) Zamawiający przetwarza dane osobowe zebrane w postępowaniu w sposób gwarantujący zabezpieczenie przed ich bezprawnym
rozpowszechnianiem.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: CP.263.4.2026.EFSPlus

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Tak

4.1.14.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia:

Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi społeczne: organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia w ramach projektu „Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej w powiecie puławskim” Zadanie numer 6 Wyjazd szkoleniowy dla rodzin zastępczych i prowadzących rodzinny dom dziecka oraz dla kobiet doznających przemocy. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi zorganizowanie 8-dniowego wyjazdu szkoleniowego: w lipcu lub sierpniu 2026 r. -do dnia 31.08.2026 r.
Uczestnicy wyjazdu: 62 osoby (25 osób dorosłych i 37 dzieci), zwanych dalej uczestnikami wyjazdu, w tym 15 rodziców zastępczych (1 grupa) i 10 kobiet doznających przemocy (1 grupa) wraz z 37 dziećmi będącymi pod ich opieką (biologicznymi oraz pozostającymi w pieczy zastępczej).

4.2.6.) Główny kod CPV: 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

80562000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie pierwszej pomocy

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-08-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

aspekty społeczne, w tym integracja zawodowa i społeczna osób, o których mowa w art. 94 ust. 1 ustawy

4.3.5.) Nazwa kryterium: Przygotowanie serwisu kawowego z wykorzystaniem kawy pochodzącej z produkcji spełniającej standardy społeczne Sprawiedliwego Handlu

4.3.6.) Waga: 20

Kryterium 3

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

aspekty środowiskowe, w tym efektywność energetyczna przedmiotu zamówienia

4.3.5.) Nazwa kryterium: Środki transportu osób

4.3.6.) Waga: 20

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Tak

4.3.11.) Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub innowacyjnych, etykiet lub rachunku kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryteriów oceny ofert:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Nie

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: nie dotyczy

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: nie dotyczy

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców oświadczenie, o którym mowa w punkcie 1) - Zał. Nr 3a do SWZ, składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z § 7 umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-03 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8ce50c0e-d718-418a-885f-bbed1a1f3e38

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-03 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-07-31

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Zamawiający przewiduje wykluczenie z postępowania Wykonawcy wobec którego zachodzą podstawy wykluczenia określone w art. 108 ust. 1 ustawy, art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, ponadto w stosunku do którego zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 7 ust.1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz.U. z 2025r., poz. 514). Ilekroć w Ogłoszeniu jest mowa o ustawie należy przez to rozumieć ustawę z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793). Ilekroć w Ogłoszeniu jest mowa o SWZ należy przez to rozumieć Specyfikację Warunków Zamówienia w niniejszym postępowaniu. Termin wykonania zamówienia: na zasadach określonych w SOPZ z uwzględnieniem czasu wykonania poszczególnych elementów zamówienia, tym 8-dniowego wyjazdu szkoleniowego: w lipcu lub sierpniu 2026 r. -do dnia 31.08.2026 r. Pełna nazwa postępowania: Organizacja wyjazdu szkoleniowego (transport, noclegi, wyżywienie, koordynator wyjazdu, ubezpieczenie, prowiant na drogę) dla uczestników projektu oraz ich otoczenia w ramach projektu „Wsparcie rodziny i pieczy zastępczej w powiecie puławskim”.
2026-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.06.2026
Termin składania ofert
06.07.2026 07:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez
79952000-2 (Usługi w zakresie organizacji imprez) 55000000-0 (Usługi hotelarskie restauracyjne i handlu detalicznego) 55240000-4 (Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych) 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków) 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego) 80562000-1 (Usługi szkolenia w dziedzinie pierwszej pomocy) 80570000-0 (Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego) 85121270-6 (Usługi psychiatryczne lub psychologiczne) 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe) 55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego 55240000-4 - Usługi w zakresie ośrodków i domów wypoczynkowych 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego 80562000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie pierwszej pomocy 80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne 66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

Okres realizacji

do 2026-08-31