Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Pełnienie funkcji koordynatora czynności nadzoru inwestorskiego w toku realizacji zamierzenia budowlanego pn. „II Liceum Ogólnokształcące, dzielnica Północ - budowa sali gimnastycznej”
Zamawiający
MIASTO RYBNIK
Rybnik, Śląskie
NIP: 6420010758
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Wojtyła Budownictwo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Bielsko-Biała | 380496848 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wojtyła Budownictwo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Bielsko-Biała) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 40 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71247000-1)
Najniższa cena
11 793 PLN
Średnia cena
175 450 PLN
Najwyższa cena
531 360 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| ATB-BUD 2 Sp.z.o.o Opole | 2 | - | - |
| STARAK Sp. z o.o. Pilchowice | 2 | 17 000 PLN | 34 000 PLN |
| Inżynieria Lądowa Sławomir Lewandowski Grabowa | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Wielobranżowe AGTOMEX Henryk Banasik Siemianowice Śląskie | 1 | - | - |
| Włodzimierz Jasica Sarnów | 1 | - | - |
| Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o. Rybnik | 1 | - | - |
| Wojtyła Construction spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Bielsko-Biała | 1 | - | - |
| AND INVESTMENT SP. Z O.O. Katowice | 1 | - | - |
| f.h.u. "rexar" mIROSŁAW kIWERC Jastrzębie Zdrój | 1 | 531 360 PLN | - |
| Włodzimierz Jasica Psary | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań na drogach powiatowych z podziałem na części
2026-08-28 07:46:04Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań na drogach powiatowych z podziałem na części
2026-08-28 07:46:04Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadań na drogach powiatowych z podziałem na części
2026-08-28 07:46:04Z
Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania: „Rozbudowa Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Chudowie”
2026-08-27 14:40:25Z
Inżynier kontraktu dla zadania:Budowa nowej budowli ochronnej na potrzeby ochrony ludności i obrony cywilnej stanowiącej Śląskie Regionalne Centrum Diagnostyki i Leczenia Raka Płuca -prace przygotow.
2026-08-21 07:22:15Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności inżynieryjnej drogowej w trakcie realizacji inwestycji „Budowa ulicy Kasztanowej w Psarach”.
2026-08-18 13:14:16Z
Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, na zadaniu „Budowa ul. Kasztanowej w Psarach”.
2026-08-18 12:45:36Z
Pełnienie funkcji koordynatora czynności nadzoru inwestorskiego w toku realizacji zamierzenia budowlanego pn. „II Liceum Ogólnokształcące, dzielnica Północ - budowa sali gimnastycznej”
2026-08-18 12:18:09Z
4WOG.1200.2712.54.2026 Wykonanie usługi nadzorów inwestorskich robót budowlanych w SOI Bielsko - Biała – naprawa strzelnicy garnizonowej w Mikuszowicach
2026-08-10 08:31:05Z
Adaptacja Szybu Franciszek w Rudzie Śląskiej na mieszkania wspomagane i przestrzeń integracji społecznej – Inżynier Kontraktu
2026-08-07 10:58:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00396496 z dnia 2026-08-18 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Pełnienie funkcji koordynatora czynności nadzoru inwestorskiego w toku realizacji zamierzenia budowlanego pn. „II Liceum Ogólnokształcące, dzielnica Północ - budowa sali gimnastycznej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: MIASTO RYBNIK
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255430
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Bolesława Chrobrego 2
1.4.2.) Miejscowość: Rybnik
1.4.3.) Kod pocztowy: 44-200
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.4.7.) Numer telefonu: +48324392302
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@um.rybnik.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rybnik.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6b1f56bb-29ae-4ac7-a68e-2fcefcf19d03
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00396496
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-18
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024-OJS175-00537633
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Pełnienie funkcji koordynatora czynności nadzoru inwestorskiego w toku realizacji zamierzenia budowlanego pn. „II Liceum Ogólnokształcące, dzielnica Północ - budowa sali gimnastycznej”
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres przedmiotu zamówienia:
- pełnienie pełnobranżowego nadzoru
inwestorskiego nad realizowanymi robotami
budowlanymi związanymi z rozbudową
II L.O. o budynek sali gimnastycznej wraz
z pomieszczeniami szatniowymi, dydaktycznymi oraz bibliotecznymi, zgodnie z obowiązującymi przepisami, warunkami umowy i zapisami SWZ,
- zarządzanie budową i reprezentowanie na budowie Zamawiającego,
- prowadzenie działań wyjaśniających
i informacyjnych związanych z realizacją
inwestycji,
- koordynacja czynności związanych z zamierzeniem budowlanym po zakończeniu wykonywania robót budowlanych oraz w okresie gwarancji (120 miesięcy).
Koordynowany przedmiot zamówienia obejmuje pełny zakres robót ogólnobudowlanych, instalacyjnych
w zakresie instalacji sanitarnych, elektrycznych i teletechnicznych, wykończeniowych, instalacyjnych zewnętrznych w zakresie przebudowy sieci ciepłowniczej i budowy przyłącza ciepłowniczego, budowy przyłącza gazowego, wodociągowego, kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zagospodarowania terenu oraz wyposażenia.
Dane gabarytowe obiektu:
Powierzchnia zabudowy: 1.214,35 m² Powierzchnia użytkowa: 1.674,30 m² Kubatura: 15.601,00 m³
Wysokość: 12,45 m
3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-09
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
15 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Wojtyła Budownictwo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 380496848
4.3.3.) Ulica: Przybyły 10/4
4.3.4.) Miejscowość: Bielsko-Biała
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-300
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 187250 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2025-OJS088-00291342
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-21
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
zmiana terminu wykonania usługi
z uwagi na przedłużenie terminu realizacji umowy na roboty budowlane objęte nadzorem (zgodnie z zapisem §19 ust. 1 pkt 1 umowy)
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zmiana terminu wykonania przedmiotu umowy do 15 miesięcy i 12 dni od daty zawarcia umowy
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 187250 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 18.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE