Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 10.09.2026 08:00 (4 dni)

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

Aktywny Usługi 2026/BZP 00416907

Numer referencyjny: ZPL.273.108.2026

Zamawiający

ZWIĄZEK POWIATÓW LUBUSKICH

ul. Podgórna 5

65-057 Zielona Góra, Lubuskie

NIP: 9271935888

REGON: 361889123

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest : Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu pn. „Przyszłość zaczyna się w szkole – Lubuskie dla edukacji”,

Kryteria oceny ofert

Część 1

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 2

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 3

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 4

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 5

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 6

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 7

Cena 60%
Dośwoadczenie zawodowe 40%

Część 8

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 9

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 10

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Część 11

Cena 60%
Doświadczenie zawodowe 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów z kodem CPV 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych (cała Polska)

Najniższa cena

6 396 PLN

Średnia cena

247 073 PLN

Najwyższa cena

500 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Rzeszów 3 14 514 PLN 43 542 PLN
Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego Warszawa 2 500 000 PLN 50 000 PLN
USŁUGI MEDYCZNE WERONIKA PYRZANOWSKA Wołomin 1 - -
Weronika Pyrzanowska wołomin 1 - -
Sweco Polska sp. z o.o. Poznań 1 - -
CKSP Sp. z o.o. Warszawa 1 284 548 PLN 284 548 PLN
PRYZMAT Edyta Uchman Przemyśl 1 422 800 PLN 442 800 PLN
Adam Jaśkowiak ESTEREL-CONSULT Dobra 1 244 770 PLN 244 770 PLN
Biuro Urbanistyczne Artur Składanek Grudziądz 1 - -
„ETOS” Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Muranowska 1, 00-209 Warszawa Warszawa 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługi koordynatora Zadania Badawczego w projekcie PACMAN: Koniugaty przeciwciało-lek aktywowane przez metaloproteinazy macierzy w spersonalizowanej terapii nowotworów litych

Renata Dębińska 284 000 PLN

2026-09-04 11:02:05Z

Szkolny Animator Współpracy w Niepublicznym Technikum Zawodowym w Kielcach im. Żołnierzy Sił Pokojowych ONZ Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Kielcach (klasa o profilu Technik Programista)

Zbigniew Kęsy -

2026-08-14 13:25:02Z

Szkolny Animator Współpracy w Technikum Nr 3 Imienia Danuty Siedzikówny „INKI” w Kielcach (klasa o profilu Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych)

Tomasz Zapała -

2026-08-14 13:19:32Z

Koordynacja projektu pn. „Dostępność plus w AOS w Przemyślu”

MJC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 17 220 PLN

2026-08-13 11:39:50Z

Usługa związana z zarzadzaniem projektem pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego -

2026-08-03 08:45:07Z

Opracowanie projektu planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego dla gminy Nowe.

Biuro Urbanistyczne Artur Składanek -

2026-08-03 08:16:07Z

Usługa związana z zarzadzaniem projektem pn. „Nowoczesny zawodowiec – szansą na przyszłość”

Unia Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego 500 000 PLN

2026-08-03 08:09:16Z

Zarządzanie projektem oraz wsparcie merytoryczne Projektu pod nazwą: "Utworzenie i funkcjonowanie Branżowego Centrum Umiejętności w Powiecie Niżańskim - w dziedzinie Energetyka", w ramach Krajowego ..

EFEKT Daniel Malinowski -

2026-07-28 12:52:42Z

Świadczenie usługi Inżyniera Kontraktu w projekcie pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu.

„ETOS” Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Muranowska 1, 00-209 Warszawa -

2026-07-24 10:51:13Z

Zewnętrzne wsparcie w zakresie zarządzania projektem Central Mountains

Projectiff Sp. z o.o. -

2026-07-10 12:15:14Z

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZWIĄZEK POWIATÓW LUBUSKICH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 361889123

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podgórna 5

1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 65-057

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@powiat-zielonogorski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zpl.bip.gov.pl/

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ad17d71-0c32-4ef6-b63d-4ea813b9e02b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416907

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.15.) Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027, Priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, działanie 6.4 Edukacja podstawowa i ponad podstawa, projekt: „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji”

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5ad17d71-0c32-4ef6-b63d-4ea813b9e02b

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: 1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu Platformy e-Zamówienia lub poczty elektronicznej (t.czerwonko@powiatgorzowski.pl), z zastrzeżeniem, że oferta musi być przekazana wyłącznie za pomocą Platformy e-Zamówienia.
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w niniejszym postępowaniu musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie e-Zamówienia. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz Informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy.”
3. Postępowanie można wyszukać również ze strony głównej Platformy e-Zamówienia ( przycisk „Przeglądaj postępowania/konkursy”)
Informację zawarto w rozdziale XI SWZ

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Informację zawarto w rozdziale XI SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): informację zawarto w rozdziale XXIII SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: ZPL.273.108.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.5.) Wartość zamówienia: 145539,10 PLN

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Tak

4.1.9.) Liczba części: 11

4.1.10.) Ofertę można składać na jedną część

4.1.11.) Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy: Tak

4.1.12.) Maksymalna liczba części, jaka może zostać udzielona jednemu wykonawcy: 1

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

Część 1

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest : Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń
i wsparcia merytorycznego w ramach projektu pn. „Przyszłość zaczyna się w szkole – Lubuskie dla edukacji”,

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 2

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 3

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 4

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 5

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 6

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 7

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Dośwoadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 8

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 9

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 7276,95 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 10

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 7276,95 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

Część 11

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Pracownika merytorycznego ds. szkoleń i wsparcia merytorycznego w ramach projektu „Przyszłość zaczyna się w szkole – lubuskie dla edukacji

4.2.5.) Wartość części: 14553,91 PLN

4.2.6.) Główny kod CPV: 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert:

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium: inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Doświadczenie zawodowe

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na zasadach określonych w SWZ oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu w zakresie:
1) Zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie określa warunku.
2) Uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający nie określa warunku.
3) Sytuacji ekonomicznej lub finansowej – Zamawiający nie określa warunku.
4) Zdolności technicznej lub zawodowej –
Wykonawca spełni ww. warunek (w zakresie wykształcenia i doświadczenia), jeżeli wykaże, że osoba skierowana do realizacji zamówienia posiada łącznie:
o wykształcenie wyższe oraz, o minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej pracy lub współpracy ze szkołami ponadpodstawowymi, w szczególności liceami ogólnokształcącymi, obejmujące współpracę z uczniami oraz kadrą pedagogiczną, w tym organizację lub koordynację szkoleń, zajęć, warsztatów, spotkań lub innych form wsparcia uczniów, oraz
o doświadczenie w realizacji projektów lub przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym, społecznym, rozwojowym lub wychowawczym, skierowanych do młodzieży.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – zgodnie z załącznikami Nr 3 do SWZ.

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Do oferty Wykonawca zobowiązany jest dołączyć aktualne na dzień składania ofert oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu – zgodnie z załącznikiem nr Nr 2 do SWZ.

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

2. Oświadczenia potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

3. Wszelka korespondencja będzie prowadzona wyłącznie z pełnomocnikiem do reprezentowania Wykonawców.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Nie

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: platforma e-zamówienia

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-10 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-10-09

2026-09-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
01.09.2026
Termin składania ofert
10.09.2026 08:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.3
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 79421000-1 - Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych
79421000-1 (Usługi zarządzania projektem inne niż w zakresie robot budowlanych)

Okres realizacji

12 miesiące