Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Zaprojektowanie oraz wykonanie przebudowy i rozbudowy do 500 m3/d i 4800 RLM oczyszczalni ścieków w miejscowości Tęgoborze””
Zamawiający
GMINA ŁOSOSINA DOLNA
Łososina Dolna, Małopolskie
NIP: 7343472848
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Usługi inżynieryjno-techniczne "IN-TECH" Jan Paweł Tokarczyk | Limanowa | 7342895096 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Usługi inżynieryjno-techniczne "IN-TECH" Jan Paweł Tokarczyk (Limanowa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 41 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71247000-1)
Najniższa cena
7 000 PLN
Średnia cena
111 664 PLN
Najwyższa cena
600 855 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przemysław Wygoda WYG-INWEST Kraków | 2 | 79 929 PLN | 159 857 PLN |
| WDM KONSTRUKCJE Wojciech MARCZYK Projektowanie-Nadzór Nowy Sącz | 2 | - | - |
| FIRMA PROJEKTOWO USŁUGOWA JÓZEF ŚWIDERSKI MARCINKOWICE | 2 | 8 950 PLN | 17 900 PLN |
| DRAFT ENGINEERS SPÓŁKA Z O.O. Chrzanów | 1 | - | - |
| PM PROJECT Milena Bartkowiak Olkusz | 1 | 11 100 PLN | 11 100 PLN |
| ARKADIS Sp. z o.o. S1 Sp. k. Czudec | 1 | 28 929 PLN | 28 929 PLN |
| Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy PRIMEX mgr inż. Marek Łyszczarz Częstochowa | 1 | 508 974 PLN | 508 974 PLN |
| mgr inż. Marek Łyszczarz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy PRIMEX mgr inż. Marek Łyszczarz Częstochowa | 1 | 108 043 PLN | 108 043 PLN |
| mgr inż. Marek Łyszczarz prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy PRIMEX mgr inż. Marek Łyszczarz Częstochowa | 1 | - | - |
| WYG-INWEST Przemysław Wygoda Kraków | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Usługa kompleksowego Nadzoru Inwestorskiego w ramach programu FENIX .
2026-09-04 09:55:05Z
„Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Zaprojektowanie oraz wykonanie przebudowy i rozbudowy do 500 m3/d i 4800 RLM oczyszczalni ścieków w miejscowości Tęgoborze””
2026-08-14 07:24:05Z
Usługa świadczenia kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku szpitalnego nr 3B" - ZP-17/26
2026-08-11 09:33:07Z
Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. Budowa mostu w ciągu DW 968 na potoku Kamienica w m. Kamienica
2026-08-11 09:04:03Z
Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad projektowaniem i realizacją robót dla zadania pn. „Budowa PSZOK w Chrzanowie wraz z budynkiem techniczno-administracyjnym”
2026-07-27 06:03:11Z
Nadzór inwestorski nad zad. pn.: Rozbudowa ul. Lwowskiej od km 1+555,99 do km 2+803,77 w ciągu drogi kraj. nr 73 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „IDEA TARNÓW–ULICA LWOWSKA–TRANSPORT BEZ GRANIC”
2026-07-17 08:47:21Z
Nadzór inwestorski nad zad. pn.: Rozbudowa ul. Lwowskiej od km 1+555,99 do km 2+803,77 w ciągu drogi kraj. nr 73 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „IDEA TARNÓW–ULICA LWOWSKA–TRANSPORT BEZ GRANIC”
2026-07-17 08:47:21Z
Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. Rozbudowa skrzyżowania DW 980 w m. Biecz
2026-07-09 06:07:19Z
Usługa pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego podczas wykonywania robót budowlanych polegających na budowie budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Wieliczce
2026-07-07 10:26:07Z
Nadzór inwestorski nad zad. pn.: Rozbudowa ul. Lwowskiej od km 1+555,99 do km 2+803,77 w ciągu drogi kraj. nr 73 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „IDEA TARNÓW–ULICA LWOWSKA–TRANSPORT BEZ GRANIC”
2026-06-25 07:04:30Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00392552 z dnia 2026-08-14 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
„Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Zaprojektowanie oraz wykonanie przebudowy i rozbudowy do
500 m3/d i 4800 RLM oczyszczalni ścieków w
miejscowości Tęgoborze””
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁOSOSINA DOLNA
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892446
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: 300
1.4.2.) Miejscowość: Łososina Dolna
1.4.3.) Kod pocztowy: 33-314
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.4.7.) Numer telefonu: 184448002
1.4.8.) Numer faksu: 18 541 21 40
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lososina.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lososina.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-097f10b5-5f2e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00392552
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-14
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00426182/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
„Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Zaprojektowanie oraz wykonanie przebudowy i rozbudowy do
500 m3/d i 4800 RLM oczyszczalni ścieków w
miejscowości Tęgoborze””
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Pełnienie obowiązków Wielobranżowego Inspektora Nadzoru Inwestorskiego nadzorującego prace projektowe i roboty budowlane podczas realizacji inwestycji pn.: „Zaprojektowanie oraz wykonanie przebudowy i rozbudowy do 500 m3/d i 4800 RLM oczyszczalni ścieków w miejscowości Tęgoborze” obejmujący między innymi:
1) pełnienie pełnego wielobranżowego kompletnego i profesjonalnego nadzoru inwestorskiego nad całością realizacji ww. zadania, tj. w zakresie technicznym, terminowym, organizacyjnym, finansowym i sprawozdawczym nad robotami, w szczególności w zakresie zgodnym z wymaganiami Polskiego Prawa Budowlanego.
2) wykonywanie wszystkich obowiązków wielobranżowego nadzoru inwestorskiego wynikających z art. 25, 26, 27 ustawy Prawo budowlane, w tym także koordynowanie czynności poszczególnych inspektorów nadzoru inwestorskiego równych specjalności, przy czym Zamawiający wymaga, aby koordynatorem zespołu był inspektor nadzoru inwestorskiego w branży w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
3). pełnienie nadzoru inwestorskiego na każdym etapie realizacji ww. zadania, tj. na etapie zawarcia przez Zamawiającego z Wykonawcą Robót zadania pn. „Zaprojektowanie oraz wykonanie przebudowy i rozbudowy do 500 m3/d i 4800 RLM oczyszczalni ścieków w miejscowości Tęgoborze” zwanym dalej Wykonawcą Robót, umowy na realizację ww. zadania w zakresie uzgodnienia z Wykonawcą Robót, Harmonogramu rzeczowo-finansowego; na etapie projektowania; na etapie realizacji robót budowlanych; na etapie rozruchu technologicznego oczyszczalni; na etapie odbioru końcowego ww. zadania, a także nadzór w okresie gwarancji i rękojmi nad usuwaniem przez Wykonawcę Robót wad, realizacją obowiązków serwisowych oraz dokonanie odbioru na zakończenie okresu gwarancji i rękojmi,
4).przedmiot zamówienia obejmuje również pełnienie nadzoru inwestorskiego w odniesieniu do ewentualnych zamówień dodatkowych, zamiennych, uzupełniających udzielonych Wykonawcy Robót, zleconych w trakcie realizacji umowy zawartej z Wykonawcą Robót,
5) uczestniczenie, jeżeli będzie to niezbędne w działaniach Zamawiającego w okresie trwałości projektu dofinansowanego ze środków Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych jak również ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19 dla jednostek samorządu terytorialnego oraz dla gmin górskich, w tym w kontrolach ze strony podmiotu udzielającego dofinansowania na realizację ww. zadania,
6) wszystkie działania Wykonawcy winny zapewnić osiągnięcie celu, jakim jest otrzymanie przez Zamawiającego w założonym terminie i budżecie ww. zadania, wykonanego w najwyższym standardzie, z zachowaniem optymalizacji kosztów budowy i eksploatacji
3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
71310000-4 - Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71540000-5 - Usługi zarządzania budową
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-01-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-03-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi inżynieryjno-techniczne "IN-TECH" Jan Paweł Tokarczyk
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342895096
4.3.3.) Ulica: ul. Paderewskiego 137
4.3.4.) Miejscowość: Limanowa
4.3.5.) Kod pocztowy: 34-600
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 227000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00013102/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Pismo wykonawcy z dnia 29.01.2025r oraz interes Zamawiającego jako dysponenta środków publicznych.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Par. 5 ust 6 umowy otrzymał brzmienie: " Wysokość pierwszej części wynagrodzenia wyniesie 25.000,00 zł brutto - płatność w 2025 roku. Pozostała część wynagrodzenia płatna w 2026 roku."
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 227000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 14.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE