Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Usługa pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego podczas wykonywania robót budowlanych polegających na budowie budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Wieliczce

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00327369

Zamawiający

Sąd Okręgowy w Krakowie

Kraków, Małopolskie

NIP: 6761069043

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

22-400 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
ZDI sp. z o. o. Zamość REGON 950188927

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 ZDI sp. z o. o. (Zamość) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Małopolskie — na podstawie 41 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71247000-1)

Najniższa cena

7 000 PLN

Średnia cena

111 664 PLN

Najwyższa cena

600 855 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Przemysław Wygoda WYG-INWEST Kraków 2 79 929 PLN 159 857 PLN
WDM KONSTRUKCJE Wojciech MARCZYK Projektowanie-Nadzór Nowy Sącz 2 - -
FIRMA PROJEKTOWO USŁUGOWA JÓZEF ŚWIDERSKI MARCINKOWICE 2 8 950 PLN 17 900 PLN
DRAFT ENGINEERS SPÓŁKA Z O.O. Chrzanów 1 - -
PM PROJECT Milena Bartkowiak Olkusz 1 11 100 PLN 11 100 PLN
ARKADIS Sp. z o.o. S1 Sp. k. Czudec 1 28 929 PLN 28 929 PLN
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy PRIMEX mgr inż. Marek Łyszczarz Częstochowa 1 508 974 PLN 508 974 PLN
mgr inż. Marek Łyszczarz prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy PRIMEX mgr inż. Marek Łyszczarz Częstochowa 1 108 043 PLN 108 043 PLN
mgr inż. Marek Łyszczarz prowadzącym działalność gospodarczą pod firmą Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy PRIMEX mgr inż. Marek Łyszczarz Częstochowa 1 - -
WYG-INWEST Przemysław Wygoda Kraków 1 - -

Ostatnie rozstrzygnięcia

Usługa kompleksowego Nadzoru Inwestorskiego w ramach programu FENIX .

GRI-GENARALNY REALIZATOR PROCESUINWESTYCYJNEGOSp. zo.o. 600 855 PLN

2026-09-04 09:55:05Z

„Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem pn.: Zaprojektowanie oraz wykonanie przebudowy i rozbudowy do 500 m3/d i 4800 RLM oczyszczalni ścieków w miejscowości Tęgoborze””

Usługi inżynieryjno-techniczne "IN-TECH" Jan Paweł Tokarczyk -

2026-08-14 07:24:05Z

Usługa świadczenia kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa budynku szpitalnego nr 3B" - ZP-17/26

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy PRIMEX mgr inż. Marek Łyszczarz 508 974 PLN

2026-08-11 09:33:07Z

Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. Budowa mostu w ciągu DW 968 na potoku Kamienica w m. Kamienica

PM PROJECT Milena Bartkowiak 11 100 PLN

2026-08-11 09:04:03Z

Pełnienie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad projektowaniem i realizacją robót dla zadania pn. „Budowa PSZOK w Chrzanowie wraz z budynkiem techniczno-administracyjnym”

DRAFT ENGINEERS SPÓŁKA Z O.O. -

2026-07-27 06:03:11Z

Nadzór inwestorski nad zad. pn.: Rozbudowa ul. Lwowskiej od km 1+555,99 do km 2+803,77 w ciągu drogi kraj. nr 73 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „IDEA TARNÓW–ULICA LWOWSKA–TRANSPORT BEZ GRANIC”

SOLITER Piotr Zych 34 440 PLN

2026-07-17 08:47:21Z

Nadzór inwestorski nad zad. pn.: Rozbudowa ul. Lwowskiej od km 1+555,99 do km 2+803,77 w ciągu drogi kraj. nr 73 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „IDEA TARNÓW–ULICA LWOWSKA–TRANSPORT BEZ GRANIC”

G-D PROJEKT Firma Projektowo - Budowlana Grzegorz Dziedzic 9 700 PLN

2026-07-17 08:47:21Z

Nadzór inwestorski dla inwestycji pn. Rozbudowa skrzyżowania DW 980 w m. Biecz

ARKADIS Sp. z o.o. S1 Sp. k. 28 929 PLN

2026-07-09 06:07:19Z

Usługa pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego podczas wykonywania robót budowlanych polegających na budowie budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Wieliczce

ZDI sp. z o. o. -

2026-07-07 10:26:07Z

Nadzór inwestorski nad zad. pn.: Rozbudowa ul. Lwowskiej od km 1+555,99 do km 2+803,77 w ciągu drogi kraj. nr 73 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „IDEA TARNÓW–ULICA LWOWSKA–TRANSPORT BEZ GRANIC”

ELEKTRO-TECH Biuro Usług Projektowych i Inwestycyjnych Bogusław Soprych 52 398 PLN

2026-06-25 07:04:30Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 032 PLN Średnia: 92 039 PLN Max: 600 855 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługa pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego podczas wykonywania robót budowlanych polegających na budowie budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Wieliczce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Krakowie

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000322695

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: Przy Rondzie 7

1.4.2.) Miejscowość: Kraków

1.4.3.) Kod pocztowy: 31-547

1.4.4.) Województwo: małopolskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.4.7.) Numer telefonu: 126195820

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@krakow.so.gov.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krakow.so.gov.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c5ea88f-0f29-11ed-8000-d680d39e541a

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00327369

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-07

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 423939-2022-PL

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Usługa pełnienia funkcji Inwestora Zastępczego podczas wykonywania robót budowlanych polegających na budowie budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Wieliczce

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na pełnieniu obowiązków Inwestora Zastępczego dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa budynku Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Wieliczce, ul. Dembowskiego"

3.9.) Główny kod CPV: 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-02

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

72 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ZDI sp. z o. o.

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950188927

4.3.3.) Ulica: ul. Jana Kiepury 6

4.3.4.) Miejscowość: Zamość

4.3.5.) Kod pocztowy: 22-400

4.3.6.) Województwo: lubelskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 1195631,34 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 220-633844

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-06-01

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana osób zespołu nadzorującego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

bez zmian

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

zmiana zespołu nadzorującego

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

bez zmian

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1195631,34 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
07.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.2
Próg unijny
Powyżej progów UE

Kody CPV

Główny 71247000-1
71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi)