Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Projekt przebudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 364 ul. Legnickiej z drogą gminną ul. Broniewskiego i dojazdu do strefy przemysłowej – etap I

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00335400

Zamawiający

GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

Złotoryja, Dolnośląskie

NIP: 6941566116

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

58-410 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Biuro Inżynierskie TRAKT Grzegorz Lewowski Marciszów 6141541988

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Biuro Inżynierskie TRAKT Grzegorz Lewowski (Marciszów) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 42 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71000000-8)

Najniższa cena

20 003 PLN

Średnia cena

199 350 PLN

Najwyższa cena

1 045 500 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
FIRMA PANORAMA-BUD Nadzory i Okresowe Przeglądy Budowlane ANETA KOWALSKA Wrocław 4 48 868 PLN 169 849 PLN
Barbarą Becherowską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą FIRMA "LGM" Barbara Becherowska Strzelin 3 35 916 PLN 99 630 PLN
PBW INŻYNIERIA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Wrocław 2 56 119 PLN 102 398 PLN
DROGTIM Adam Pawłucki Kątna 2 - -
Jackiem Fit prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą ECO-ORYS BIURO PROJEKTOWO -DORADCZE JACEK FIT Oleśnica 2 39 360 PLN 73 800 PLN
Jackiem Fit prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą ECO-ORYS BIURO PROJEKTOWO-DORADCZE JACEK FIT Oleśnica 2 42 435 PLN 79 950 PLN
Barbarą Becherowską prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą FIRMA "LGM" Barbara Becherowska Strzelin 2 47 602 PLN 89 790 PLN
C+HO AR Sp. z o.o. Szczecin 1 - -
Tectonic Architektura Sp. z o.o. Wrocław 1 - -
Horwat - Architekci s.c. Wrocław 1 498 150 PLN 498 150 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Adaptacja budynku na potrzeby utworzenia żłobka miejskiego –dokumentacja projektowa

C+HO AR Sp. z o.o. -

2026-09-03 09:29:58Z

Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn. „Przebudowa Szkoły Podstawowej wraz z przebudową sali gimnastycznej w miejscowości Jerzmanowa.”

Horwat - Architekci s.c. 498 150 PLN

2026-08-25 07:52:58Z

„Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej dla modernizacji Oddz.nr VII Gastroenterologii, Hepatologii z Pododdziałem Leczenia Nieswoistych Chorób Zapalnych Jelit na 2 piętro w bud. A1 "(...)

Archimmodicus Sp. z o.o. sp.k -

2026-08-17 11:53:59Z

Opracowanie dokumentacji projektowej zgodnie z założeniami konkursu (znak postępowania: BWA/ZP/K/1/2025).

Prolog sp. z o.o. -

2026-08-13 17:31:14Z

Wykonanie dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla zadania „Budowa Centrum Aktywności, Rehabilitacji i Terapii Ruchowej przy ZPEW w Lwówku Śląskim” – II postępowanie

Studio Projektu Budowlanego "Filar" 287 820 PLN

2026-08-07 12:23:27Z

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ PRZEBUDOWY ODCINKA ULICY WOLNOŚCI W JELENIEJ GÓRZE

ZAKŁAD INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ AB – PROJEKT BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI 282 900 PLN

2026-07-22 12:25:21Z

Dokumentacja na zagospodarowanie i remont wnętrza podwórzowego / Jaracza - Nowowiejska - Orzeszkowej we Wrocławiu.

MODULO ARCHITEKCI Sp. z o.o. 381 792 PLN

2026-07-17 08:01:20Z

Projekt przebudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 364 ul. Legnickiej z drogą gminną ul. Broniewskiego i dojazdu do strefy przemysłowej – etap I

Biuro Inżynierskie TRAKT Grzegorz Lewowski -

2026-07-10 08:21:47Z

Opracowanie dokumentacji projektowej na remont budynku nr 4 - hala sportowa wraz z budynkiem nr 36 (łącznik) w kompleksie koszarowym 2847 we Wrocławiu przy ul. Hallera 36/38

Studio Budowlane Unity s.c. Małgorzata Tischner, Damian Cyrta -

2026-07-07 07:46:56Z

Opracowanie dokumentacji projektowej zgodnie z założeniami konkursu (znak postępowania: BWA/ZP/K/1/2025).

Prolog sp. z o.o. -

2026-07-01 15:39:37Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 1 845 PLN Średnia: 192 453 PLN Max: 678 330 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Projekt przebudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 364 ul. Legnickiej z drogą gminną ul. Broniewskiego i dojazdu do strefy przemysłowej – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA ZŁOTORYJA

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647653

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: pl. Orląt Lwowskich 1

1.4.2.) Miejscowość: Złotoryja

1.4.3.) Kod pocztowy: 59-500

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.) Numer telefonu: 76/ 8779 100

1.4.8.) Numer faksu: 76/ 8783 120

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: um@zlotoryja.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zlotoryja.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f038ae20-177a-11ef-a7c1-72acb4a2af8f

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00335400

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-10

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00333610

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Projekt przebudowy skrzyżowania drogi wojewódzkiej nr 364 ul. Legnickiej z drogą gminną ul. Broniewskiego i dojazdu do strefy przemysłowej – etap I

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej umożliwiającej realizację robót budowlanych na ww. inwestycji, tj. przebudowę skrzyżowania drogi wojewódzkiej ul. Legnickiej (część dz. nr 1/2, 1/6 obr. 6) z drogą gminną ul. Broniewskiego (część dz. nr 2/1, 77/8 obr. 6) oraz częścią drogi położonej w rejonie dz. 42/4 i 42/12 w obrębie 5 miasta Złotoryja.

3.9.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

3.10.) Dodatkowy kod CPV:

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-05

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

do 2025-12-19

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Biuro Inżynierskie TRAKT Grzegorz Lewowski

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6141541988

4.3.3.) Ulica: Sędzisław 50

4.3.4.) Miejscowość: Marciszów

4.3.5.) Kod pocztowy: 58-410

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 159900,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00400406/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-03-02

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 1

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Przedłużenie terminu opracowania dokumentacji projektowej.

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedłużenie terminu opracowania dokumentacji projektowej.

5.4.6.) Wartość zmiany: 0

5.4.7.) Kod waluty: PLN

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 159900 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-07-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
10.07.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71000000-8
71000000-8 (Usługi architektoniczne budowlane inżynieryjne i kontrolne) 71242000-6 (Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu oszacowanie kosztów) 71322000-1 (Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej)