Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 950 815 PLN
„Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko (dz. nr. 176, 177 i 170/4 obręb Trzebicko)”
Numer referencyjny: FZ.271.1.7.2026
Zamawiający
GMINA CIESZKÓW
GRUNWALDZKA 41
56-330 Cieszków, Dolnośląskie
NIP: 9161304394
REGON: 931934680
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| BRUKARSTWO KASPRZAK SP. Z O.O. | Koźmin Wlkp. | 6211803621 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BRUKARSTWO KASPRZAK SP. Z O.O. (Koźmin Wlkp.) | Umowa podpisana | 950 815 PLN | 950 815 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 85 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2 - Roboty drogowe)
Najniższa cena
91 468 PLN
Średnia cena
1 208 947 PLN
Najwyższa cena
12 648 260 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| MASY POLSKIE Sp. z o.o. Sp.k. Lubin | 4 | 867 437 PLN | 2 602 311 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp z o.o. Głogów | 3 | 864 525 PLN | 2 593 576 PLN |
| POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA Drawsko Pomorskie | 3 | 935 553 PLN | 1 871 107 PLN |
| AN-GREG GRZEGORZ STILLER Mirków | 3 | 1 389 900 PLN | 1 389 900 PLN |
| Przedsiębiorstwo Robót InżynierskichTRAKT Włodzimierz Lewowski Marciszów | 2 | 571 765 PLN | 571 765 PLN |
| ZIB ELTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lubań | 2 | 298 000 PLN | 298 000 PLN |
| BUDOSPRZĘT - WAŁBRZYCH Sp. z o.o. Wałbrzych | 2 | 534 250 PLN | 534 250 PLN |
| A.R.-BIT Sp. z o.o. Wrocław | 2 | - | 500 000 PLN |
| POL-DRÓG S.A. Drawsko Pomorskie | 2 | 1 298 630 PLN | 1 298 630 PLN |
| S-PROBUD BUDOWA Sp. z o.o. Stargard | 2 | 459 774 PLN | 459 774 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łagoszów Wielki – droga o nawierzchni tłuczniowej.
2026-09-03 06:07:40Z
Powierzchniowe utrwalenie dróg powiatowych przy użyciu remontera typu Patcher
2026-08-31 11:06:37Z
Remont drogi powiatowej nr 1145D od km 0+950 do km 1+680
2026-08-31 06:25:38Z
Remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce
2026-08-31 06:09:53Z
Przebudowa drogi powiatowej nr 2494D na odc. Orłowice-Krobica polegającej na budowie chodnika
2026-08-28 10:08:09Z
„Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko (dz. nr. 176, 177 i 170/4 obręb Trzebicko)”
2026-08-19 12:29:39Z
,,REMONT ODCINKA DROGI LEŚNEJ NR INW.: 220/588 W NADLEŚNICTWIE ŚWIERADÓW, LEŚNICTWO LASEK”
2026-08-19 05:36:44Z
Modernizacja infrastruktury drogowej gminnej i powiatowej na terenie gminy Krotoszyce
2026-08-05 10:08:06Z
Modernizacja infrastruktury drogowej gminnej i powiatowej na terenie gminy Krotoszyce
2026-08-05 09:48:25Z
Remont drogi wraz z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Azaliowej w miejscowości Bielawa, gm. Długołęka
2026-08-03 06:19:25Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00308387 z dnia 2026-06-25 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko (dz. nr. 176, 177 i 170/4 obręb Trzebicko)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CIESZKÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: GRUNWALDZKA 41
1.5.2.) Miejscowość: Cieszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-330
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ug.cieszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cieszkow.pl
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko (dz. nr. 176, 177 i 170/4 obręb Trzebicko)”
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f8b2b5c6-bbd9-402d-8824-0baa0d03620a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308387
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016593/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Przebudowa drogi w m. Trzebicko ( dz. nr 176 i 177)
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://bip.cieszkow.pl/m,112,przetargi.html3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja pomiędzy Zamawiającym a Wykonawcami w szczególności składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz przekazywanie informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem dedykowanego formularza „Formularz do komunikacji” dostępnego na platformiezakupowej.pl.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Szczegóły w pkt 8 SWZ.
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE.L Nr 119, str.1), zwanego dalej „RODO” informuje się, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Wójt Gminy Cieszków, ul. Grunwaldzka 41, 56-330 Cieszków, e-mail sekretariat@ug.cieszkow.pl, tel: 713848102
2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych: rodo@lege.olawa.pl
3. Każda organizacja przystępująca do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego podaje swoje dane dobrowolnie. Jednakże bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w konkursie.
4. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
5. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom wyłącznie upoważnionym na podstawie przepisów prawa.
6. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji międzynarodowej.
7. Dane osobowe będą przechowywane zgodnie z wymogami archiwizacji danych.
8. Istnieje prawo dostępu do podanych danych osobowych oraz ich sprostowania, uzupełnienia, ograniczenia, przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia.
9. Istnieje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w razie niezgodnego z prawem przetwarzania danych.
10. Dane nie będą służyć do profilowania.
11. Posiada Pani/Pan:
−
na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących;
−
w przypadku gdy wykonanie obowiązków, o których mowa w art. 15 ust. 1-3 rozporządzenia 2016/679, wyma-gałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania do-datkowych informacji mających na celu sprecyzowanie żądania, w szczególności podania nazwy lub daty postę-powania o udzielenie zamówienia publicznego;
−
na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych; (skorzystanie z prawa do spro-stowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp. oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników);
−
na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO; (prawo do ograniczenia przetwarzania nie ma zastosowania w odniesieniu do przechowywania, w celu zapewnienia korzystania ze środków ochrony praw-nej lub w celu ochrony praw innej osoby fizycznej lub prawnej, lub z uwagi na ważne względy interesu publicz-nego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego);
−
wystąpienie z żądaniem, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielnie zamówienia publicznego;
−
prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
12. Nie przysługuje Pani/Panu:
−
w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
−
prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
−
na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Szczegóły w pkt 40 SWZ
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: FZ.271.1.7.2026
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko. Planowana długość budowanej drogi łącznie 572 mb. wraz z istniejącymi zjazdami do granicy posesji oraz połączeniem z drogą gminną na dz. nr 170/4. Planowane jest wykonanie jezdni jednojezdniowej dwu kierunkowej o nawierzchni asfaltowej o szerokości 4,0-3,5m zamkniętej poboczem z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o szerokości 0,5m. Inwestycja zlokalizowana jest na działkach nr ewid.: 176, 177 i 170/4 obręb ewid. Trzebicko. W ramach prowadzonych robót zostanie wykonana przebudowa istniejącej podbudowy o gr. 45cm, zostanie ułożona nowa nawierzchnia asfaltowa z asfaltobetonu o łącznej grubości 9cm zabezpieczona poboczem tłuczniowym o szer. 50 cm oraz zostanie wymieniona nawierzchnia istniejących zjazdów indywidualnych na posesje prywatne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa pn : „Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko” wykonana przez Zespół Projektowy Marek Widłak w dniu 18.05.2026.
Szczegóły w pkt 5 SWZ
4.2.6.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-10-09
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.1.) Sposób oceny ofert: Przy ocenie ofert i wyborze oferty najkorzystniejszej zamawiający będzie
postępować zgodnie z wymaganiami ustawy. Kryterium oceny ofert jest cena 60 pkt , okres udzielonej gwarancji 40 pkt. Zamawiający udzieli zamówienia publicznego temu Wykonawcy, którego oferta nie zostanie odrzucona i otrzyma największą łączną liczbę punktów. Wszystkie obliczenia dokonywane będą z dokładnością do dwóch miejsc po przecinku lub z większą dokładnością umożliwiającą wybór najkorzystniejszej oferty. Ocena ofert będzie dokonywana w skali od 0 do 100 punktów.
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 60
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: okres gwarancji
4.3.6.) Waga: 40
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
21.1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.21.2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Zamawiający uzna ww. warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca:
- jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż: 200 000,00 PLN
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
w zakresie warunków dotyczących zdolności technicznej i zawodowej o udzielenie zamówienia ubiegać się mogą wykonawcy, którzy w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, wykonali dwie roboty budowlane polegające na budowie, przebudowie lub modernizacji drogi o nawierzchni bitumicznej.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Szczegóły w pkt 12 SWZ
5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Szczegóły w pkt 12 SWZ
5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:
nie dotyczy5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
30.1. Przystępując do niniejszego postępowania każdy Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium w wysokości 8 000,00 zł (słownie: osiem tysięcy złotych 00/100).30.2. Wykonawca może wnieść wadium w jednej lub kilku formach przewidzianych w art. 97 ust. 7 ustawy PZP, tj.:
1) pieniądzu;
2) gwarancjach bankowych;
3) gwarancjach ubezpieczeniowych;
4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2020 r. poz. 299).
30.3. Wykonawca zobowiązany jest wnieść wadium przed upływem terminu składania ofert tj. do dnia 09.07.2026 do godziny 12:00:00
30.4. Wadium w pieniądzu należy wnieść przelewem na konto Zamawiającego: BS Milicz O/Cieszków 62 9582 1010 2001 0100 0156 0005 z dopiskiem: wadium na zabezpieczenie oferty w postępowaniu pn: „Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko”.
6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:
23.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia, występując w postępowaniu m.in. w formie konsorcjum lub spółki cywilnej.23.2. Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezen-towania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w spra-wie przedmiotowego zamówienia publicznego.
23.3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia przedłożą wraz z ofertą stosowne
pełnomocnictwo. Nie dotyczy to spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do występowa-nia w imieniu tej spółki wynika z dołączonej do oferty umowy spółki bądź wszyscy wspólnicy podpiszą ofertę. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego z pełnomocnikiem.
23.4. Pełnomocnictwo, o którym mowa powyżej, może wynikać albo z dokumentu pod taką nazwą albo
z umowy podmiotów wspólnie składających ofertę (dołączonej do oferty).
23.5. Oferta musi być podpisana w taki sposób, aby prawnie zobowiązywała wszystkich wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
23.6. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienia przez wykonawców, oświadcze-nie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp składa każdy z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. Oświadczenia te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępo-waniu oraz brak podstaw wykluczenia (żaden z wykonawców wspólnie składających ofertę nie może podlegać wykluczeniu z postępowania, co oznacza, iż oświadczenie w tym zakresie musi złożyć każdy z wykonawców składających ofertę wspólną; oświadczenie o spełnianiu warunków udziału składa pod-miot, który w odniesieniu do danego warunku udziału w postępowaniu potwierdza jego spełnianie).
23.7. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświad-czenia wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają roboty budowlane lub usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. W takim przypadku wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołą-czają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane wykonają poszczególni wyko-nawcy.
23. 8. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia ponoszą solidarną odpowiedzial-ność za wykonanie umowy i wniesienie zabezpieczenia należytego wykonania umowy
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
Projektowane postanowienia umowy zawarte są w zał. nr 9 SWZ – Wzór umowy.7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-09 12:00
8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę wraz z wymaganymi dokumentami należy umieścić na platfotmazakupowa.pl pod adresem : https://platformazakupowa.pl/pn/cieszkow w myśl Ustawy PZP na stronie internetowej prowadzonego postępowania
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-09 12:05
8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-08
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 25.06.2026
- Termin składania ofert
- 09.07.2026 10:00
- Wartość umowy
- 950 815 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
do 2026-10-09