Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

Rozstrzygnięty Roboty budowlane 2026/BZP 00308835

Numer referencyjny: PZDP.254.9.2026

Zamawiający

Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych

św. Sebastiana 1

59-100 Polkowice, Dolnośląskie

NIP: 6922160703

REGON: 390688630

Opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce, od km 0+120 do km 1+000, realizowany w ramach zadania pn.: BUCZYNA droga dojazdowa do gruntów rolnych. 2. Przedmiot zamówienia, jak w ust. 1 obejmuje w szczególności remont: a. nawierzchni jezdni poprzez: - frezowanie korekcyjne (profilowe) - wykonanie warstwy ścieralnej AC11S o grubości 6 cm wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – ok. 4.000 m2, b. nawierzchni zatoki: - wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 20 cm wraz z korytowaniem – ok. 50 m2, Wykonanie nawierzchni z kostki TRYLINKI (materiał przekazany przez Zamawiającego, Wykonawca samodzielnie ładuje i przewozi kostkę z bazy technicznej Zamawiającego zlokalizowanej w Przemkowie na plac budowy – ok.10 km), c. zjazdów (10 szt.) poprzez: - wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 15 cm wraz z korytowaniem – ok. 250 m2, - wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3 o uziarnieniu 0/31, grubość po zagęszczeniu 20 cm (schodkowanie warstw na krawędzi) wraz z korytowaniem – ok. 250 m2, - warstwa ścieralna AC11So grubości po zagęszczeniu 4 cm wraz ze skropieniem emulsja asfaltową – ok. 250 m2, d. mijanek (3 szt.) poprzez: - wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 15 cm wraz z korytowaniem – ok. 90 m2, - wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3 o uziarnieniu 0/31, grubość po zagęszczeniu 20 cm (schodkowanie warstw na krawędzi) wraz z korytowaniem – ok. 90 m2, - warstwa ścieralna AC11So grubości po zagęszczeniu 4 cm wraz ze skropieniem emulsja asfaltową – ok. 90 m2, e. pobocza o szerokości: 1 m – pobocze prawostronne, 1,5 m – pobocze lewostronne, poprzez: - korytowanie na głębokość 20 cm – ok. 2.200 m2, - wykonanie warstwy z kruszywa łamanego o ciągłym uziarnieniu 0/31,5 (C90/3), stabilizowanego mechanicznie (układanej przy pomocy rozkładarki), o grubości warstwy 20 cm wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – ok. 2.200 m2, f. odtworzenie stałej organizacji ruchu (P-7c – 880 m, P-7d – 880 m, P-17 – 2 szt.). 3. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia dotyczy wykonania wszystkich robót związanych z modernizacją nawierzchni, w tym wykonanie ewentualnych robót dodatkowych, w szczególności oczyszczenie nawierzchni, skropienie nawierzchni emulsją, wykonanie frezowania profilującego, wykonania warstwy podbudowy profilująco – wyrównawczej, jeżeli takie prace są konieczne do wykonania. 4. Teren objęty robotami budowlanymi: droga powiatowa nr 1146D, działki o nr ewidencyjnych: działki o nr ewidencyjnych: 301, 17 obręb 0001 Buczyna, jednostka ewidencyjna 021606_2 Radwanice. 5. Przed przystąpieniem do robót budowlanych Wykonawca powinien opracować, zatwierdzić i wprowadzić projekt czasowej organizacji ruchu, natomiast po zakończeniu robót budowlanych przywrócić docelową organizację ruchu.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres udzielonej gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane, wbudowane materiały i urządzenia 40%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA Drawsko Pomorskie REGON 330917763

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA (Drawsko Pomorskie) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 85 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45233140-2 - Roboty drogowe)

Najniższa cena

91 468 PLN

Średnia cena

1 208 947 PLN

Najwyższa cena

12 648 260 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
MASY POLSKIE Sp. z o.o. Sp.k. Lubin 4 867 437 PLN 2 602 311 PLN
Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp z o.o. Głogów 3 864 525 PLN 2 593 576 PLN
POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA Drawsko Pomorskie 3 935 553 PLN 1 871 107 PLN
AN-GREG GRZEGORZ STILLER Mirków 3 1 389 900 PLN 1 389 900 PLN
Przedsiębiorstwo Robót InżynierskichTRAKT Włodzimierz Lewowski Marciszów 2 571 765 PLN 571 765 PLN
ZIB ELTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Lubań 2 298 000 PLN 298 000 PLN
BUDOSPRZĘT - WAŁBRZYCH Sp. z o.o. Wałbrzych 2 534 250 PLN 534 250 PLN
A.R.-BIT Sp. z o.o. Wrocław 2 - 500 000 PLN
POL-DRÓG S.A. Drawsko Pomorskie 2 1 298 630 PLN 1 298 630 PLN
S-PROBUD BUDOWA Sp. z o.o. Stargard 2 459 774 PLN 459 774 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Łagoszów Wielki – droga o nawierzchni tłuczniowej.

Masy Polskie Sp. z o.o. Sp. k 309 273 PLN

2026-09-03 06:07:40Z

Powierzchniowe utrwalenie dróg powiatowych przy użyciu remontera typu Patcher

S-PROBUD BUDOWA Sp. z o.o. -

2026-08-31 11:06:37Z

Remont drogi powiatowej nr 1145D od km 0+950 do km 1+680

POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA 641 158 PLN

2026-08-31 06:25:38Z

Remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA -

2026-08-31 06:09:53Z

Przebudowa drogi powiatowej nr 2494D na odc. Orłowice-Krobica polegającej na budowie chodnika

ZIB ELTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ -

2026-08-28 10:08:09Z

„Przebudowa drogi w miejscowości Trzebicko (dz. nr. 176, 177 i 170/4 obręb Trzebicko)”

BRUKARSTWO KASPRZAK SP. Z O.O. 950 815 PLN

2026-08-19 12:29:39Z

,,REMONT ODCINKA DROGI LEŚNEJ NR INW.: 220/588 W NADLEŚNICTWIE ŚWIERADÓW, LEŚNICTWO LASEK”

KAMA Infrastruktura spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 478 068 PLN

2026-08-19 05:36:44Z

Modernizacja infrastruktury drogowej gminnej i powiatowej na terenie gminy Krotoszyce

Przedsiębiorstwo Transportowo- Budowlane Sp.z o.o. -

2026-08-05 10:08:06Z

Modernizacja infrastruktury drogowej gminnej i powiatowej na terenie gminy Krotoszyce

Przedsiębiorstwo Transportowo- Budowlane Sp.z o.o. 4 969 200 PLN

2026-08-05 09:48:25Z

Remont drogi wraz z budową kanalizacji sanitarnej w ul. Azaliowej w miejscowości Bielawa, gm. Długołęka

AN-GREG GRZEGORZ STILLER 1 389 900 PLN

2026-08-03 06:19:25Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 165 PLN Średnia: 854 901 PLN Max: 8 877 498 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polkowicki Zarząd Dróg Powiatowych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390688630

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: św. Sebastiana 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76/ 72 99 235

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@pzdp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdp.bip.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

drogi publiczne, powiatowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cb576f07-ae8f-45fb-957c-91bd9361eb38

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00308835

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-06-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011121/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont drogi powiatowej nr 1146D pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cb576f07-ae8f-45fb-957c-91bd9361eb38

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-cb576f07-ae8f-45fb-957c-91bd9361eb38

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej zostały opisane w Rozdziale XIII SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Informacje dotyczące obowiązku informacyjnego zostały zawarte w Rozdziale II SWZ.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: PZDP.254.9.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 1146D na odcinku pomiędzy miejscowościami Buczyna i Strogoborzyce, od km 0+120 do km 1+000, realizowany w ramach zadania pn.: BUCZYNA droga dojazdowa do gruntów rolnych.
2. Przedmiot zamówienia, jak w ust. 1 obejmuje w szczególności remont:
a. nawierzchni jezdni poprzez:
- frezowanie korekcyjne (profilowe)
- wykonanie warstwy ścieralnej AC11S o grubości 6 cm wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – ok. 4.000 m2,
b. nawierzchni zatoki:
- wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 20 cm wraz z korytowaniem – ok. 50 m2,
Wykonanie nawierzchni z kostki TRYLINKI (materiał przekazany przez Zamawiającego, Wykonawca samodzielnie ładuje i przewozi kostkę z bazy technicznej Zamawiającego zlokalizowanej w Przemkowie na plac budowy – ok.10 km),
c. zjazdów (10 szt.) poprzez:
- wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 15 cm wraz z korytowaniem – ok. 250 m2,
- wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3 o uziarnieniu 0/31, grubość po zagęszczeniu 20 cm (schodkowanie warstw na krawędzi) wraz z korytowaniem – ok. 250 m2,
- warstwa ścieralna AC11So grubości po zagęszczeniu 4 cm wraz ze skropieniem emulsja asfaltową – ok. 250 m2,
d. mijanek (3 szt.) poprzez:
- wykonanie warstwy wzmacniającej piasku stabilizowanego cementem C1,5/2MPa, o grubości po zagęszczeniu 15 cm wraz z korytowaniem – ok. 90 m2,
- wykonanie warstwy podbudowy z mieszanki niezwiązanej C90/3 o uziarnieniu 0/31, grubość po zagęszczeniu 20 cm (schodkowanie warstw na krawędzi) wraz z korytowaniem – ok. 90 m2,
- warstwa ścieralna AC11So grubości po zagęszczeniu 4 cm wraz ze skropieniem emulsja asfaltową – ok. 90 m2,
e. pobocza o szerokości: 1 m – pobocze prawostronne, 1,5 m – pobocze lewostronne, poprzez:
- korytowanie na głębokość 20 cm – ok. 2.200 m2,
- wykonanie warstwy z kruszywa łamanego o ciągłym uziarnieniu 0/31,5 (C90/3), stabilizowanego mechanicznie (układanej przy pomocy rozkładarki), o grubości warstwy 20 cm wraz ze skropieniem emulsją asfaltową – ok. 2.200 m2,
f. odtworzenie stałej organizacji ruchu (P-7c – 880 m, P-7d – 880 m, P-17 – 2 szt.).
3. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia dotyczy wykonania wszystkich robót związanych z modernizacją nawierzchni, w tym wykonanie ewentualnych robót dodatkowych, w szczególności oczyszczenie nawierzchni, skropienie nawierzchni emulsją, wykonanie frezowania profilującego, wykonania warstwy podbudowy profilująco – wyrównawczej, jeżeli takie prace są konieczne do wykonania.
4. Teren objęty robotami budowlanymi:
droga powiatowa nr 1146D, działki o nr ewidencyjnych: działki o nr ewidencyjnych: 301, 17 obręb 0001 Buczyna, jednostka ewidencyjna 021606_2 Radwanice.
5. Przed przystąpieniem do robót budowlanych Wykonawca powinien opracować, zatwierdzić i wprowadzić projekt czasowej organizacji ruchu, natomiast po zakończeniu robót budowlanych przywrócić docelową organizację ruchu.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233221-4 - Malowanie nawierzchi

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Tak

4.2.14.) Przedmiot, wielkość lub zakres oraz warunki zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, których zakres stanowić będzie nie więcej niż 50% wartości zamówienia podstawowego. Powyższe zamówienie udzielane będzie mogło być w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy zamówienia, w przypadku konieczności powtórzenia podobnych do udzielonych robót budowlanych, a Zamawiający będzie dysponował odpowiednimi środkami finansowymi na ich wykonanie. Warunki, na jakich zostaną udzielone te roboty budowlane zostały określone w umowie podstawowej, w szczególności: w zakresie okresów gwarancji, wysokości kar umownych i obowiązków stron. Cena za wykonanie robót podobnych zostanie ustalona podczas negocjacji na podstawie kalkulacji wynagrodzenia ryczałtowego przedstawionego przez Wykonawcę i/lub kosztorysu robót podobnych przedstawionego przez Wykonawcę.

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres udzielonej gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane, wbudowane materiały i urządzenia

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia (PKD dla robót drogowych) na sumę gwarancyjną nie niższą niż 500.000,00 zł wraz z przedłożeniem stosownego dokumentu.
4) zdolności technicznej lub zawodowej:
dysponuje lub będzie dysponował podczas realizacji zamówienia osobą na stanowisko kierownika budowy. Proponowana osoba musi posiadać odpowiednie uprawnienia budowlane i przygotowanie zawodowe upoważniające do wykonywania samodzielnej funkcji kierownika budowy do kierowania robotami drogowymi w specjalności inżynieryjnej drogowej lub inne odpowiadające im uprawnienia budowlane wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów (Załącznik nr 9 do SWZ)

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Zgodnie z zapisami SWZ

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Zgodnie z zapisami SWZ

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak

6.4.1) Informacje dotyczące wadium:

Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: 5.000,00 zł (słownie: pięć tysięcy złotych i 00/100).

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

Zgodnie z zapisami SWZ.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak

7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-07-10 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Wykonawca składa ofertę na Platformie e-Zamówienia. Sposób złożenia oferty opisany został w Instrukcji użytkownika dostępnej na Platformie e-Zamówienia.

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-07-10 10:05

8.4.) Termin związania ofertą: do 2026-08-08

8.5.) Zamawiający przewiduje wybór najkorzystniejszej oferty z możliwością negocjacji: Tak

8.6.) Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji: 3

2026-06-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
25.06.2026
Termin składania ofert
10.07.2026 08:00
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45233140-2 - Roboty drogowe
45233140-2 (Roboty drogowe) 45000000-7 (Roboty budowlane) 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę) 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne) 45111300-1 (Roboty rozbiórkowe) 45111230-9 (Roboty w zakresie stabilizacji gruntu) 45112730-1 (Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad) 45233200-1 (Roboty w zakresie różnych nawierzchni) 45233221-4 (Malowanie nawierzchi) 45000000-7 - Roboty budowlane 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu 45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni 45233221-4 - Malowanie nawierzchi

Okres realizacji

60 dni