Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przebudowa gazociągu na odcinku Węzeł Częstochowa – Huta Stolzle – Zakłady Chemiczne Rudniki – opracowanie dokumentacji projektowej
Zamawiający
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5272432041
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| PGNIG Gazoprojekt S.A. | Wrocław | - |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PGNIG Gazoprojekt S.A. (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 17 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71242000-6)
Najniższa cena
70 885 PLN
Średnia cena
230 597 PLN
Najwyższa cena
947 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Sweco Polska sp. z o.o. Poznań | 4 | 79 523 PLN | 318 090 PLN |
| R-COR Architektura Sp. z o.o. Zielonka | 2 | 125 000 PLN | 250 000 PLN |
| Biuro Projektowe Profil Grzegorz Potyrała Wrocław | 2 | - | - |
| STUDIO BUDOWLANE "UNITY" S.C. Warszawa | 1 | - | - |
| SART” Sp. z o. o. PRUSZKÓW | 1 | 172 200 PLN | 172 200 PLN |
| “MW TECHNIC” Sp. z o.o. Michałowice | 1 | 947 000 PLN | 947 000 PLN |
| OTS-IP Sp. zo.o. Kraków | 1 | - | - |
| HYDRO-Projekt Łukasz Cieszyński Lubawa | 1 | - | - |
| Instal-tech Marcin Marzec Kraków | 1 | 477 225 PLN | 477 225 PLN |
| Marek Stańczyk Obsługa Inwestycji Tarnów | 1 | 141 450 PLN | 141 450 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
OPRACOWANIE PROGRAMÓW FUNKCJONALNO-UŻYTKOWYCH (PFU) PLANOWANYCH DO WYBUDOWANIA MIEJSC UKRYCIA LUDNOŚCI (2)
2026-08-27 06:21:38Z
OPRACOWANIE PROGRAMÓW FUNKCJONALNO-UŻYTKOWYCH (PFU) PLANOWANYCH DO WYBUDOWANIA MIEJSC UKRYCIA LUDNOŚCI (2)
2026-08-27 06:21:38Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Przebudowa SRP Olszyniec
2026-08-21 14:18:35Z
Opracowanie Programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania „Budowa budynku stołówki na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie”
2026-08-13 12:24:52Z
Sukcesywne opracowanie dokumentacji techniczno-kosztorysowej remontu pustostanów lokali mieszkalnych administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
2026-08-12 05:44:59Z
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Wymiana ZZU GW-6 Budy”
2026-08-05 07:13:56Z
Przebudowa gazociągu DN 150 odg. do Gorzyc w Gorzyczkach przy stacji benzynowej wraz z wymianą zasuwy DN 150 PN25 na ZZU SZ0512 - opracowanie dokumentacji projektowej
2026-07-24 12:55:23Z
Opracowanie Programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania „Przebudowa budynku nr 1 CSP Legionowo”
2026-06-18 08:23:15Z
Przebudowa gazociągu na odcinku Węzeł Częstochowa – Huta Stolzle – Zakłady Chemiczne Rudniki – opracowanie dokumentacji projektowej
2026-06-05 09:13:52Z
Przebudowa odcinka ok. 1000m gazociągu w/c DN 250 MOP 5,5 MPa relacji: Trzeb.-Częst.; odg. Chruszczobród wraz z wymianą ZZU na kątowy DN 500/250 oraz likw. ZZU – opracowanie dokumentacji projektowej
2026-05-28 06:06:51Z
Cała Polska — 113 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00276869 z dnia 2026-06-05 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przebudowa gazociągu na odcinku Węzeł Częstochowa – Huta Stolzle – Zakłady Chemiczne Rudniki – opracowanie dokumentacji projektowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015716698
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Mszczonowska 4
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 02-337
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: henryka.kocjan@gaz-system.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gaz-system.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gaz i energia cieplna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fea6e395-b49c-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00276869
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-06-05
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie sektorowe
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2021/S 071-182154
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przebudowa gazociągu na odcinku Węzeł Częstochowa – Huta Stolzle – Zakłady Chemiczne Rudniki – opracowanie dokumentacji projektowej
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przebudowa gazociągu na odcinku Węzeł Częstochowa – Huta Stolzle – Zakłady Chemiczne Rudniki – opracowanie dokumentacji projektowej
3.9.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
29 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PGNIG Gazoprojekt S.A.
4.3.3.) Ulica: ul. Strzegomska 55A
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.5.) Kod pocztowy: 53-611
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1949550 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2021/S 148-395292
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-07-29
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 8
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wystąpienie okoliczności których Zamawiający nie mógł przewidzieć (na podstawie par 21. ust. 3 lit. a) i ust. 4 lit. g) OWU
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana parametrów
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji ze względu na przewlekłe rozpatrywanie przez Organ odwołań od uzyskania Decyzji o lokalizacji Inwestycji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji do 20.05.2024
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 3
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji ze względu na przewlekłe rozpatrywanie przez Organ odwołań od uzyskania Decyzji o lokalizacji Inwestycji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji do 20.12.2024
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 4
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji ze względu na przewlekłe rozpatrywanie przez Organ odwołań od uzyskania Decyzji o lokalizacji Inwestycji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji do 30.01.2025
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 5
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji ze względu na przewlekłe rozpatrywanie przez Organ odwołań od uzyskania Decyzji o lokalizacji Inwestycji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji do 30.03.2025
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 6
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji ze względu na przewlekłe rozpatrywanie przez Organ odwołań od uzyskania Decyzji o lokalizacji Inwestycji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji do 30.05.2025
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 7
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Wydłużenie terminu realizacji ze względu na przewlekłe rozpatrywanie przez Organ odwołań od uzyskania Decyzji o lokalizacji Inwestycji
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana terminu realizacji do 31.07.2025
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 8
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Waloryzacja zgodnie z zapisami OWU
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
W wyniku waloryzacji wzrosło wynagrodzenie o 10%
5.4.6.) Wartość zmiany: 194955
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 2144505 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 05.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 2.2.3
- Próg unijny
- Powyżej progów UE