Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przeprowadzenie cyfryzacji szpitala SPZOZ w Sokółce – dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego wraz z infrastrukturą sprzętową
Zamawiający
Nad Biebrzą Sp. zo.o.
Sokółka, Podlaskie
NIP: 5451826503
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Comarch S.A. | Kraków | 6770065406 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Comarch S.A. (Kraków) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 58 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najniższa cena
14 034 PLN
Średnia cena
279 325 PLN
Najwyższa cena
806 757 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| eip S.A Warszawa | 4 | 165 435 PLN | 330 870 PLN |
| DATA4M Sp. z o.o. Białystok | 4 | 63 450 PLN | 253 798 PLN |
| SUNTAR sp. z o.o. Tarnów | 3 | 750 300 PLN | 750 300 PLN |
| MKM Market Małgorzata Modzelewska Warszawa | 2 | - | - |
| Decsoft S.A. Warszawa | 2 | 806 757 PLN | 691 506 PLN |
| Intratel Sp. z o.o. Białystok | 2 | 54 886 PLN | - |
| A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa | 1 | 543 906 PLN | 543 906 PLN |
| Loopus sp. z o. o. Ostrołęka | 1 | 669 677 PLN | 669 677 PLN |
| VITRONIC EASTERN EUROPE Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| SOLUTION4LABS Sp. z o.o. Białystok | 1 | 445 474 PLN | 445 474 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup subskrypcji oprogramowania VMware
2026-08-27 13:01:53Z
„Cyberbezpieczny Samorząd – zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Grajewie”
2026-08-20 14:00:23Z
Dostawa systemu PACS do archiwizacji i opisu obrazów w formacie DICOM
2026-08-17 08:29:07Z
Dostawa sprzętu związanego z obszarem OT w ramach zadania Cyberbezpieczny Wodociąg PUK Kolno
2026-08-12 12:16:26Z
Rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów
2026-08-12 06:26:59Z
Dostawa oprogramowania i sprzętu w ramach zadania Cyberbezpieczny Wodociąg PUK Kolno
2026-08-11 08:38:15Z
Zakup oraz dostawa licencji subskrypcji oprogramowania Barracuda Email Security Gateway Virtual License 400 Subscription
2026-08-10 11:56:27Z
Zakup wsparcia infrastruktury macierzowej
2026-08-07 08:52:45Z
Przeprowadzenie cyfryzacji szpitala SPZOZ w Sokółce – dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego wraz z infrastrukturą sprzętową
2026-07-30 07:33:20Z
Zakup subskrypcji oprogramowania VMware
2026-07-24 06:57:42Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00369447 z dnia 2026-07-30 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Przeprowadzenie cyfryzacji szpitala SPZOZ w Sokółce – dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego wraz z infrastrukturą sprzętową
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Nad Biebrzą Sp. zo.o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 524609050
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Torowa 12
1.4.2.) Miejscowość: Sokółka
1.4.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.7.) Numer telefonu: 85 711 89 09
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@nadbiebrza.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nadbiebrza.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a462308-1257-4694-887b-9a380882e644
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00369447
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-30
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 602048-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przeprowadzenie cyfryzacji szpitala SPZOZ w Sokółce – dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego wraz z infrastrukturą sprzętową
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przeprowadzenie cyfryzacji szpitala SPZOZ w Sokółce – dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego wraz z infrastrukturą sprzętową.
Zamówienie realizowane jest w ramach powierzonego Zamawiającemu - Nad Biebrzą Sp. z o.o., z siedzibą w Sokółce, przy ul. Torowej 12, przez Związek Powiatowo-Gminny „NAD BIEBRZĄ” z siedzibą w Sokółce przy ul. Piłsudskiego 8, części zadania pn.: „Modernizacja infrastruktury społecznej w Powiecie Sokólskim”. „Część 3 zamówienia: Przebudowa, rozbudowa i doposażenie SP ZOZ w Sokółce”.
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Dostawa i wdrożenie Szpitalnego Systemu Informatycznego (HIS) wraz z bezterminowymi licencjami płatnymi jednorazowo na użytkowanie systemu spełniającego wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) (część biała).
2) Serwis i gwarancja posiadanego systemu ERP Egeria 6.0 firmy Comarch S.A rozbudowanego do pełnych funkcjonalności opisanych w OPZ lub dostawa i wdrożenie systemu ERP wraz z bezterminowymi licencjami płatnymi jednorazowo na użytkowanie systemu spełniającego wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) (cześć szara). Warunki serwisowo-gwarancyjne opisane w pozycji: Gwarancja w zakresie wdrożonego systemu informatycznego.
3) Dostawa systemu/portalu realizującego e-usługi określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) (portal).
4) Serwis i gwarancja posiadanego systemu EZD firmy Comarch S.A rozbudowanego do pełnych funkcjonalności opisanych w OPZ lub dostawa i wdrożenie systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów wraz z bezterminowymi licencjami płatnymi jednorazowo na użytkowanie systemu spełniającego wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ) Warunki serwisowo-gwarancyjne opisane w pozycji: Gwarancja w zakresie wdrożonego systemu informatycznego.
5) Dostawa i wdrożenie Systemu Kolejkowego zintegrowanego z systemem HIS wraz z bezterminowymi licencjami płatnymi jednorazowo na użytkowanie systemu spełniającego wymagania funkcjonalne i pozafunkcjonalne określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
6) Wykonawca ma wybudować okablowanie zasilające i LAN do miejsc instalacji urządzeń.
7) Wykonawca ma dostarczyć przełącznik sieciowy zarządzalny niezbędny do komunikacji urządzeń z serwerem systemu kolejkowego.
8) Dostawa silnika bazy danych, w oparciu o który ma działać wyżej wymienione oprogramowanie aplikacyjne wraz z niezbędną liczbą licencji do pracy wyżej wymienionego oprogramowania na serwerach dostarczanych w ramach zamówienia.
9) Instalacja, wdrożenie, konfiguracja i uruchomienie w/w Oprogramowania aplikacyjnego na dostarczanym sprzęcie komputerowym.
10) Szkolenia personelu Użytkującego z obsługi Oprogramowania aplikacyjnego oraz dodatkowo administratorów z zakresu oprogramowania bazodanowego, systemów operacyjnych serwerów.
11) Przeniesienie danych z obecnie użytkowanego przez Użytkującego oprogramowania.
12) Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania systemowego zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
1. Oferowany system informatyczny musi działać zgodnie z obowiązującymi aktami prawnymi oraz aktami normatywnymi niższego rzędu wydanymi na ich podstawie. W okresie gwarancji Wykonawca zobowiązuje się dostosować system do zmian przepisów prawa w ramach kwoty ustalonej w umowie będącej efektem tego postępowania w terminie uzgodnionym z Użytkującym nie zakłócającym jego pracy jednak nie dłuższym niż 90 dni. W szczególności zobowiązuje się do dostosowania systemu do wymiany informacji z systemami centralnymi projektowanymi w ramach Ustawy o Systemie Informacji w Ochronie Zdrowia.
2. Zamawiający zastrzega, iż oferowane oprogramowanie Szpitalnego Systemu Informatycznego (HIS) ma być rozwiązaniem działającym, gotowym do wdrożenia i zapewniającym realizację wszystkich wymaganych w SWZ funkcjonalności. Oprogramowanie ZSI nie może być w fazie budowy, testów, projektowania itp.
3. Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia jest zawarty w Rozdziałach II. – III. SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych
32420000-3 - Urządzenia sieciowe
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
32500000-8 - Urządzenia i artykuły telekomunikacyjne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
48422000-2 - Zestawy pakietów oprogramowania
48600000-4 - Pakiety oprogramowania dla baz danych i operacyjne
48780000-9 - Pakiety oprogramowania do zarządzania systemem, przechowywaniem i zawartością
48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe
72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
72211000-7 - Usługi programowania oprogramowania systemowego i dla użytkownika
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania
72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania
80511000-9 - Usługi szkolenia personelu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-11-27
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
90 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Comarch S.A.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6770065406
4.3.3.) Ulica: ul. Aleja Jana Pawła II 39A
4.3.4.) Miejscowość: Kraków
4.3.5.) Kod pocztowy: 31-864
4.3.6.) Województwo: małopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 4371739,01 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 5574-2025
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-02-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 4371739,01 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 30.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.4
- Próg unijny
- Powyżej progów UE