Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów
Zamawiający
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU
Białystok, Podlaskie
NIP: 5422534985
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| IC Solutions sp. z o.o. | Poznań | 9721248717 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | IC Solutions sp. z o.o. (Poznań) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Podlaskie — na podstawie 58 rozstrzygniętych przetargów (CPV 48000000-8)
Najniższa cena
14 034 PLN
Średnia cena
279 325 PLN
Najwyższa cena
806 757 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| eip S.A Warszawa | 4 | 165 435 PLN | 330 870 PLN |
| DATA4M Sp. z o.o. Białystok | 4 | 63 450 PLN | 253 798 PLN |
| SUNTAR sp. z o.o. Tarnów | 3 | 750 300 PLN | 750 300 PLN |
| MKM Market Małgorzata Modzelewska Warszawa | 2 | - | - |
| Decsoft S.A. Warszawa | 2 | 806 757 PLN | 691 506 PLN |
| Intratel Sp. z o.o. Białystok | 2 | 54 886 PLN | - |
| A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa | 1 | 543 906 PLN | 543 906 PLN |
| Loopus sp. z o. o. Ostrołęka | 1 | 669 677 PLN | 669 677 PLN |
| VITRONIC EASTERN EUROPE Sp. z o.o. Warszawa | 1 | - | - |
| SOLUTION4LABS Sp. z o.o. Białystok | 1 | 445 474 PLN | 445 474 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Zakup subskrypcji oprogramowania VMware
2026-08-27 13:01:53Z
„Cyberbezpieczny Samorząd – zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Grajewie”
2026-08-20 14:00:23Z
Dostawa systemu PACS do archiwizacji i opisu obrazów w formacie DICOM
2026-08-17 08:29:07Z
Dostawa sprzętu związanego z obszarem OT w ramach zadania Cyberbezpieczny Wodociąg PUK Kolno
2026-08-12 12:16:26Z
Rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów
2026-08-12 06:26:59Z
Dostawa oprogramowania i sprzętu w ramach zadania Cyberbezpieczny Wodociąg PUK Kolno
2026-08-11 08:38:15Z
Zakup oraz dostawa licencji subskrypcji oprogramowania Barracuda Email Security Gateway Virtual License 400 Subscription
2026-08-10 11:56:27Z
Zakup wsparcia infrastruktury macierzowej
2026-08-07 08:52:45Z
Przeprowadzenie cyfryzacji szpitala SPZOZ w Sokółce – dostawa i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego wraz z infrastrukturą sprzętową
2026-07-30 07:33:20Z
Zakup subskrypcji oprogramowania VMware
2026-07-24 06:57:42Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00388281 z dnia 2026-08-12 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Dostawy
Rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W BIAŁYMSTOKU
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288610
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. M. Curie-Skłodowskiej 24A
1.4.2.) Miejscowość: Białystok
1.4.3.) Kod pocztowy: 15-276
1.4.4.) Województwo: podlaskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.4.7.) Numer telefonu: 85 831 88 09
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uskwb.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.uskwb.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-164a8fd9-daa5-40dd-a5ee-1ba973d6d5cb
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00388281
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-12
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 833038-2025
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zakup jest realizowany ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Wdrożenie e-usług w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku", realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D "Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia", Inwestycja D1.1.2 "Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia.....
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Dostawy
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa posiadanego systemu szpitalnego o możliwość elektronicznego podpisu dokumentów za pomocą urządzeń do zbierania podpisów wraz z wymaganymi licencjami i sprzętem, wraz rozładunkiem, instalacją oraz szkoleniem, stanowiących nierozerwalną część dostawy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera "Formularz ofertowo - cenowy" oraz "Załącznik 1.1 - Arkusz wymaganych parametrów technicznych"
3.9.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 30200000-1 - Urządzenia komputerowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-02-20
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
70 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): IC Solutions sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9721248717
4.3.3.) Ulica: Wołkowyska
4.3.4.) Miejscowość: Poznań
4.3.5.) Kod pocztowy: 61-132
4.3.6.) Województwo: wielkopolskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 710546,4 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 182937-2026
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-30
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 710546,4 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 12.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.12
- Próg unijny
- Powyżej progów UE