Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przeprowadzenie przez uprawniony podmiot badania sprawozdań finansowych Bankowego Funduszu Gwarancyjnego za lata 2022 - 2025
Zamawiający
BANKOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY
Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5251052103
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Oficjalna nazwa: PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa | Warszawa | 5210527710 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Oficjalna nazwa: PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 58 rozstrzygniętych przetargów (CPV 79212100-4)
Najniższa cena
81 795 PLN
Średnia cena
319 800 PLN
Najwyższa cena
854 850 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| PKF Consult spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. Warszawa | 2 | 97 785 PLN | 195 570 PLN |
| 1. Grant Thornton Polska Prosta Spółka Akcyjna, 2. FORVIS MAZARS POLSKA Sp. z o.o., 3. ERNST & YOUNG Sp. z o.o. CORPORATE FINANCE Sp. K., Poznań, Warszawa | 1 | - | - |
| Biuro Audytorskie Prowizja Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kraków | 1 | - | - |
| POL-TAX 2 Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 228 780 PLN | 228 780 PLN |
| Oficjalna nazwa: PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa Warszawa | 1 | - | - |
| Grupa Gumułka – Audyt Sp. z o. o Sp. k. Katowice | 1 | - | - |
| FORVIS MAZARS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | 854 850 PLN | 854 850 PLN |
| KPW AUDYTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź | 1 | - | - |
| Grupa Gumułka - Audyt Sp. z o.o. sp. k. Katowice | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przeprowadzenie przez uprawniony podmiot badania sprawozdań finansowych Bankowego Funduszu Gwarancyjnego za lata 2022 - 2025
2026-09-04 12:06:42Z
Przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego ARiMR za lata 2026 -2027
2026-09-04 05:59:06Z
Przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2024 i 2025 Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie
2026-06-26 09:24:27Z
Wybór firmy audytorskiej, która dokona badania sprawozdań finansowych ZUS, FUS, FEP, FRD za lata 2023-2025.
2026-06-11 10:32:19Z
Przeprowadzenie audytu zakładu ubezpieczeń prowadzącego działalność w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych
2026-06-03 12:03:18Z
Wybór biegłego rewidenta do przeprowadzenia badania rocznych sprawozdań finansowych Województwa Mazowieckiego za lata 2023, 2024 i 2025
2026-05-27 12:22:24Z
Przeprowadzenie zewnętrznego audytu finansowego w sześciu publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Konstancin Jeziorna
2026-05-27 11:15:33Z
Przeprowadzenie zewnętrznego audytu finansowego w sześciu publicznych szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Konstancin Jeziorna
2026-05-27 11:15:33Z
Przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego FSUSR za rok 2023, 2024
2026-05-12 12:33:55Z
Przeprowadzenie audytu zakładu ubezpieczeń prowadzącego działalność w formie towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych
2026-03-10 12:04:55Z
Cała Polska — 66 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423647 z dnia 2026-09-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przeprowadzenie przez uprawniony podmiot badania sprawozdań finansowych Bankowego Funduszu Gwarancyjnego za lata 2022 - 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: BANKOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010978710
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. ks. Ignacego Jana Skorupki 4
1.4.2.) Miejscowość: Warszawa
1.4.3.) Kod pocztowy: 00-546
1.4.4.) Województwo: mazowieckie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@bfg.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bfg.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Bankowy Fundusz Gwarancyjny
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d43eb39e-0288-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423647
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/S 133-379785
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przeprowadzenie przez uprawniony podmiot badania sprawozdań finansowych Bankowego Funduszu Gwarancyjnego za lata 2022 - 2025
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania rocznych sprawozdań finansowych Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (dalej „Fundusz”) za lata 2022-2025 (tj. za 2022 r., 2023 r., 2024 r. i 2025 r.).
3.9.) Główny kod CPV: 79212100-4 - Usługi audytu finansowego
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-12
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-07-314.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Oficjalna nazwa: PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210527710
4.3.3.) Ulica: ul. Orzycka 6 lok. 1B
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-695
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 912168 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/S 210-604172
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-23
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 912168 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.17
- Próg unijny
- Powyżej progów UE