Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Przygotowanie i realizacja programów inkubacji i akceleracji #StartUP Małopolska
Zamawiający
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
Kraków, Małopolskie
NIP: 6762178337
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Instytut Kreowania Przedsiębiorczości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Warszawa | NIP: 5213667624 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Instytut Kreowania Przedsiębiorczości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Małopolskie — na podstawie 127 rozstrzygniętych przetargów (CPV 80000000-4)
Najniższa cena
3 890 PLN
Średnia cena
57 639 PLN
Najwyższa cena
990 000 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Agencja Turystyczna Grzybowski Wieliczka | 8 | 5 359 PLN | 21 434 PLN |
| EDUSCHOOL sp. z o.o. Warszawa | 6 | 8 070 PLN | 48 420 PLN |
| BPR Consulting Paulina Rydz Łódź | 5 | 4 279 PLN | 21 393 PLN |
| Centrum Rozwiązywania Problemów Społecznych CSK Expert Rafał Gorczowski Warszawa | 4 | 29 840 PLN | 119 360 PLN |
| Krzysztof Pierożek Centrum Edukacji i Rozwoju Kształt Mogilany | 4 | - | - |
| Centrum Szkoleniowe OMEGA Łukasz Dybała Kraków | 4 | 21 975 PLN | 87 900 PLN |
| Hołek Szkolenia Zawodowe Grzegorz Hołowczak Jordanów | 3 | 91 413 PLN | 274 240 PLN |
| UKNOW EDU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 3 | - | - |
| Akademia Edukacji Klaudia Beker Tychy | 3 | 24 920 PLN | 74 760 PLN |
| Sądecka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Nowy Sącz | 2 | 19 785 PLN | 39 570 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przygotowanie i realizacja programów inkubacji i akceleracji #StartUP Małopolska
2026-09-01 12:07:41Z
Organizacja i przeprowadzenie kursu dla nauczycieli - AI dla edukacji
2026-09-01 11:25:46Z
Przeprowadzenie szkoleń dla potencjalnych wnioskodawców i beneficjentów programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
2026-08-31 10:15:31Z
Przeprowadzenie szkoleń dla potencjalnych wnioskodawców i beneficjentów programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
2026-08-31 10:15:31Z
Przeprowadzenie szkoleń dla potencjalnych wnioskodawców i beneficjentów programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
2026-08-31 10:15:31Z
Przeprowadzenie szkoleń dla potencjalnych wnioskodawców i beneficjentów programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027
2026-08-31 10:15:31Z
Przygotowanie i przeprowadzenie usług szkoleniowych dla kadry administracyjnej i zarządzającej Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie – 12 części
2026-08-26 06:41:19Z
Przygotowanie i przeprowadzenie usług szkoleniowych dla kadry administracyjnej i zarządzającej Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie – 12 części
2026-08-26 06:41:19Z
Przygotowanie i przeprowadzenie usług szkoleniowych dla kadry administracyjnej i zarządzającej Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie – 12 części
2026-08-26 06:41:19Z
Przygotowanie i przeprowadzenie usług szkoleniowych dla kadry administracyjnej i zarządzającej Uniwersytetu Ignatianum w Krakowie – 12 części
2026-08-26 06:41:19Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00416656 z dnia 2026-09-01 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Przygotowanie i realizacja programów inkubacji i akceleracji #StartUP Małopolska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554287
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Basztowa 22
1.4.2.) Miejscowość: Kraków
1.4.3.) Kod pocztowy: 31-156
1.4.4.) Województwo: małopolskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@umwm.malopolska.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-115cf79e-b920-4890-b72a-48c4188787ed
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00416656
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-01
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2025/S 181-618194
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Małopolska Przedsiębiorcza”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 1.13 „Wsparcie dla firm we wczesnej fazie rozwoju”, Typ A „Programy rozwojowe dla startupów”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Przygotowanie i realizacja programów inkubacji i akceleracji #StartUP Małopolska
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i realizacja programów inkubacji i akceleracji #StartUP Małopolska.
2. W ramach zamówienia Wykonawca zrealizuje jedną edycję programu inkubacji oraz jedną edycję programu akceleracji, a także przeprowadzi niezbędne działania rekrutacyjne.
3. Realizacja zamówienia obejmie cykl następujących działań:
1) Rekrutacja uczestników programów inkubacji i akceleracji
2) Realizacja wsparcia na rzecz przedsiębiorców biorących udział w programie inkubacji, w tym:
- Organizacja warsztatów poprzedzających inkubację
- Praca managera inkubacji przy opracowaniu Indywidualnych Planów Inkubacji
- Realizacja specjalistycznych szkoleń dla inkubowanych firm
- Realizacja usług indywidualnego mentoringu
- Realizacja działań związanych z udziałem firm w wydarzeniach branżowych
- Realizacja specjalistycznych usług dla firm
- Realizacja działań związanych z opieką managera inkubacji i koordynacją procesu inkubacji firm
- Organizacja spotkania podsumowującego program inkubacji
3) Realizacja wsparcia na rzecz przedsiębiorców biorących udział w programie akceleracji, w tym:
- Organizacja warsztatów przedakceleracyjnych
- Praca managera akceleracji przy opracowaniu Indywidualnych Planów Akceleracji
- Realizacja specjalistycznych szkoleń dla akcelerowanych firm
- Realizacja usług indywidualnego mentoringu
- Realizacja działań związanych z udziałem firm w wydarzeniach branżowych
- Realizacja specjalistycznych usług dla firm
- Organizacja wizyt studyjnych połączonych ze spotkaniami matchmakingowymi
- Realizacja działań związanych z opieką managera akceleracji i koordynacją procesu akceleracji firm
Organizacja spotkania podsumowującego program akceleracji.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
5. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy).
6. Zamawiający określa, że wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego autorskich praw majątkowych do wykonanych utworów, zgodnie z umową.
7. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
8. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Małopolska Przedsiębiorcza”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 1.13 „Wsparcie dla firm we wczesnej fazie rozwoju”, Typ A „Programy rozwojowe dla startupów”.
9. Oznaczenie wg CPV: 80000000-4 Usługi edukacyjne i szkoleniowe.
3.9.) Główny kod CPV: 80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2025-12-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
238 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Instytut Kreowania Przedsiębiorczości Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5213667624
4.3.3.) Ulica: ul. Świeradowska 47
4.3.4.) Miejscowość: Warszawa
4.3.5.) Kod pocztowy: 02-662
4.3.6.) Województwo: mazowieckie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1067830 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 6-12566
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-20
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność dostosowania zapisów umowy w części dot. rozliczenia finansowego do aktualnie obowiązujących zasad wystawiania e-faktur w KSeF.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Nie dotyczy – zmiana umowy nie ma żadnego wpływu na zakres zamówienia.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1025043,36 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 01.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Powyżej progów UE