Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 219 461 PLN

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00394428

Numer referencyjny: 2/TPBN/2026

Zamawiający

Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Katowicach „Moja Przychodnia”

PCK 1

40-057 Katowice, Śląskie

NIP: 6342303764

REGON: 270150167

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach. Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Impel Catering Sp. z o.o. Wrocław 8942598912

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Impel Catering Sp. z o.o. (Wrocław) Umowa podpisana 146 307 PLN 219 461 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 59 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków)

Najniższa cena

58 488 PLN

Średnia cena

653 050 PLN

Najwyższa cena

3 453 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BUON CIBO s.c. Chorzów 3 175 617 PLN 368 253 PLN
CATERMED Sp. z o.o. Łódź 2 - -
JAGNIĘ NA WINIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Międzybrodzie Żywieckie 2 - -
P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz Sosnowiec 2 265 753 PLN 265 728 PLN
Gastrosfera Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Jaworzno 2 152 320 PLN 152 320 PLN
Catermed Sp. z o.o. Łódź 1 95 932 PLN 95 932 PLN
MAMA FHU s.c. Łukasz Zarychta Marcin Marcela Zbrosławice 1 586 732 PLN 586 732 PLN
Szymon Lipka Żory 1 324 000 PLN -
NAPRZÓD CATERING Sp. z o.o. Łódź 1 - 919 638 PLN
PMU MANAGER Zabrze 1 79 607 PLN 79 607 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach

Impel Catering Sp. z o.o. 146 307 PLN

2026-09-03 07:22:42Z

Usługa przygotowania i dostawy posiłków dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny

FU OLIMP Bożena Kasprzyk prowadząca działalność gospodarczą pn. Polskie Przysmaki - Catering S.C. Małgorzata Jarniewska, Bożena Kasprzyk 467 208 PLN

2026-09-01 08:19:53Z

Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla Szkoły Podstawowej nr 31 w Bielsku-Białej

HYPERMED BEATA SAWICKA 146 667 PLN

2026-08-28 07:44:52Z

Na świadczenie usług cateringowych w zakresie przygotowywania i dostarczania gotowych posiłków dla dzieci uczęszczających do ZSS im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach na rok szkolny 2026/2027

Szymon Lipka 324 000 PLN

2026-08-25 09:57:13Z

„Świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych), obejmujących przygotowanie, dostarczenie oraz podanie posiłków podczas olimpiady/konkursu

JAGNIĘ NA WINIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-09 13:25:59Z

Rozwój świetlicy środowiskowej jako placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Łazy. Realizacja usługi cateringowej dla uczestników zajęć świetlicy środowiskowej w Łazach.

CAFE MIĘDZY NAMI WIOLETA SZULC -

2026-08-05 10:33:23Z

Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz -

2026-07-29 11:54:05Z

Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz 265 753 PLN

2026-07-29 11:39:36Z

Świadczenie usług cateringowych (drugie półrocze 2026r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

BUON CIBO s.c. 156 554 PLN

2026-07-29 11:00:45Z

Świadczenie usług cateringowych ( pierwsze półrocze 2026r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

BUON CIBO s.c. -

2026-07-29 10:31:48Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 PLN Średnia: 392 136 PLN Max: 3 328 906 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Katowicach „Moja Przychodnia”

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 270150167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PCK 1

1.5.2.) Miejscowość: Katowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 40-057

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@spzla-katowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spzla-katowice.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96e9d9fe-429d-426b-92e9-83c61f1dea41

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00394428

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00274704/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.2 Przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.13.) O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mojaprzychodnia.ezamawiajacy.pl/pn/MOJAPRZY/demand/313544/notice/public/details

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://mojaprzychodnia.ezamawiajacy.pl/pn/MOJAPRZY/demand/313544/notice/public/details

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: 1. Z zastrzeżeniem postanowień zawartych w SWZ, Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami może się odbywać wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2024 r. poz. 1513), tj.: poprzez Platformę przetargową pod adresem: https://mojaprzychodnia.ezamawiajacy.pl/app/login w wierszu oznaczonym tytułem oraz znakiem niniejszego postępowania.
2. Ofertę składa się pod rygorem nieważności, zgodnie z wyborem Wykonawcy:
a) w formie elektronicznej (oznacza to postać elektroniczną opatrzoną kwalifikowanym podpisem elektronicznym) lub
b) w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym wyłącznie poprzez Platformę przetargową.
3. Przyjmuje się, że dokument wysłany przy użyciu Platformy przetargowej został doręczony Wykonawcy w sposób umożliwiający zapoznanie się z jego treścią, w dniu jego przekazania na Platformę przetargową.

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowychi w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, oraz ustawy o Ochronie danych osobowych z 10 maja 2018r. (Dz. U z. 2019 poz. 1781 z późn.zm) informuję, że:
- administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD LECZNICTWA AMBULATORYJNEGO W KATOWICACH „MOJA PRZYCHODNIA”, ADRES: UL. PCK 1, 40-057 KATOWICE zwany dalej SPZLA.
- kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych : iod.katowice@gmail.com
-Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez możliwości negocjacji. Podanie danych osobowych jest obowiązkowe, jest wymogiem ustawowym i wynika z ustawy Prawo zamówień publicznych. Niepodanie tych danych uniemożliwia przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego z Pani/Pana udziałem.
-odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu m.in. o ustawę
z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn.zm.), dalej „ustawa Pzp”;
-Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres wymagany przepisami prawa.
-obowiązek podania przez Panią/Pana danych osobowych bezpośrednio Pani/Pana dotyczących jest wymogiem ustawowym określonym w przepisach ustawy Pzp, związanym z udziałem w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego; konsekwencje niepodania określonych danych wynikają z ustawy Pzp;
-w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych decyzje nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany, stosowanie do art. 22 RODO;
-posiada Pani/Pan:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących, przypadku gdy wykonanie obowiązków o których mowa w art. 15 ust. 1 – 3 RODO wymagałoby niewspółmiernie dużego wysiłku, Zamawiający może żądać od osoby, której dane dotyczą, wskazania dodatkowych informacji mających w szczególności na celu sprecyzowanie nazwy lub daty zakończonego postępowania o udzielenie zamówienia.
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania Pani/Pana danych osobowych – skorzystanie przez osobę, której dane dotyczą, z uprawnienia do sprostowania lub uzupełnienia danych osobowych nie może skutkować zmianą wyniku postępowania
o udzielenie zamówienia publicznego ani zmianą postanowień umowy w zakresie niezgodnym z ustawą oraz nie może naruszać integralności protokołu oraz jego załączników.
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administratora ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO, wystąpienie z żądaniem o którym mowa w art. 18 ust. 1 RODO, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;
-nie przysługuje Pani/Panu:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mowa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec przetwarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: 2/TPBN/2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi przygotowywania i dostarczania posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach.
Szczegółowy Opis Przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Tak

4.2.9) Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji:

Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu zamówienia w ramach prawa opcji do 50% wartości zamówienia podstawowego na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: W Kryterium Cena ocena punktowa oferty dokonana zostanie zgodnie z formułą:
Liczba punktów = (najniższa cena / cena badanej oferty) × 100 pkt
-podstawą przyznania punktów będzie cena ofertowa brutto podana przez Wykonawcę w Formularzu oferty
-cena ofertowa brutto musi uwzględniać wszelkie koszty jakie Wykonawca poniesie w związku z realizacją przedmiotu zamówienia;
-Wykonawca może uzyskać maksymalnie 100 pkt.

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Punktowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Nie

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że posiada aktualny wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej, o którym mowa w art. 62 ust. 1 ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, prowadzony przez właściwego państwowego powiatowego inspektora sanitarnego, oraz – jeżeli jest to wymagane przepisami prawa – decyzję zatwierdzającą zakład do prowadzenia działalności objętej przedmiotem zamówienia.

Zdolność techniczna lub zawodowa:
a) W zakresie zdolności technicznej:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej jednym środkiem transportu przeznaczonym do przewozu żywności, spełniającym wymagania wynikające z przepisów prawa żywnościowego.
b) W zakresie dysponowania kadrą
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że dysponuje lub będzie dysponował co najmniej jedną osobę posiadającą kwalifikacje dietetyka lub wykształcenie kierunkowe w zakresie dietetyki, technologii żywności i żywienia człowieka albo pokrewne.
c) W zakresie doświadczenia zawodowego:
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał lub wykonuje należycie co najmniej jedną usługę polegającą na przygotowywaniu i dostarczaniu posiłków (usługi cateringowej lub żywienia zbiorowego) o wartości nie mniejszej niż 80 000,00 zł brutto, realizowaną przez okres co najmniej 6 miesięcy.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
2. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego – nie dotyczy spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki wynika z dołączonej do oferty umowy spółki bądź wszyscy wspólnicy podpiszą ofertę.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia, zobowiązani się złożyć wraz z ofertą stosowne pełnomocnictwo – nie dotyczy spółki cywilnej, o ile upoważnienie/pełnomocnictwo do występowania w imieniu tej spółki wynika
z dołączonej do oferty umowy spółki bądź wszyscy wspólnicy podpiszą ofertę.
Uwaga: Pełnomocnictwo, o którym mowa powyżej może wynikać albo z dokumentu pod taką samą nazwą, albo z umowy Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
4. Oferta musi być podpisana w taki sposób, by prawnie zobowiązywała wszystkich Wykonawców występujących wspólnie (przez każdego z Wykonawców lub upoważnionego pełnomocnika).
5. W przypadku wspólnego ubiegania się o udzielenie zamówienie przez Wykonawców oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ustawy składa każdy
z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. Oświadczenie te potwierdzają spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w którym Wykonawca wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu, oraz brak podstaw wykluczenia - każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia nie może podlegać wykluczeniu z postępowania w oparciu o wskazane w SWZ podstawy wykluczenia. Powyższe oznacza, iż:
5.1. Oświadczenie w zakresie braku podstaw wykluczenia musi złożyć każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
5.2. Oświadczenie o spełnianiu warunków udziału składa podmiot, który w odniesieniu do danego warunku udziału w postępowaniu potwierdza jego spełnianie; dopuszcza się oświadczenie złożone łącznie, tj. podpisane przez wszystkie podmioty wspólnie składające ofertę lub przez pełnomocnika występującego w imieniu wszystkich podmiotów.
6. Wszelka korespondencja prowadzona będzie wyłącznie z podmiotem występującym jako pełnomocnik Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
7. W przypadku, o którym mowa w art. 117 ust. 2 lub 3 ustawy., Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia zobowiązani są dołączyć do oferty oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy pzp z którego wynika, które dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

2. Na podstawie art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający przewiduje możliwość zmiany Umowy w przypadku:
a. zmiany stawki podatku od towarów i usług (VAT);
b. zmiany danych Stron lub osób wskazanych do realizacji Umowy;
c. zmiany powszechnie obowiązujących przepisów prawa mających wpływ na realizację Umowy;
d. wystąpienia okoliczności niezależnych od Stron, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia Umowy, a które powodują konieczność zmiany sposobu jej wykonania;
e. zmiany organizacji pracy lub funkcjonowania Zamawiającego powodującej konieczność dostosowania sposobu realizacji usług;
f. zmiany miejsca wykonywania usług lub miejsca dostarczania posiłków w granicach administracyjnych miasta Katowice;
g. zmniejszenia lub zwiększenia zakresu usług, o ile zmiana ta nie prowadzi do zmiany ogólnego charakteru Umowy.

Pozostałe szczegóły zawarto w Załącznik nr 3 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-08-25 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://mojaprzychodnia.ezamawiajacy.pl/pn/MOJAPRZY/demand/313544/notice/public/details

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-08-25 10:15

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę w przypadkach określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 514 z późn. zm.), tj.:
a) wykonawcę wymienionego w wykazach określonych w rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 oraz rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 albo wpisanego na listę prowadzoną przez ministra właściwego do spraw wewnętrznych;
b) wykonawcę, którego beneficjentem rzeczywistym w rozumieniu przepisów o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu jest osoba wymieniona w wykazach określonych w rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 oraz rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 albo wpisana na listę, o której mowa w lit. a);
c) wykonawcę, którego jednostką dominującą w rozumieniu przepisów o rachunkowości jest podmiot wymieniony w wykazach określonych w rozporządzeniu Rady (WE) nr 765/2006 oraz rozporządzeniu Rady (UE) nr 269/2014 albo wpisany na listę, o której mowa w lit. a).
2026-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
17.08.2026
Termin składania ofert
25.08.2026 08:00
Wartość umowy
219 461 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.12
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków) 55322000-3 (Usługi gotowania posiłków) 55521200-0 (Usługi dowożenia posiłków) 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków) 15880000-0 (Specjalne produkty odżywcze) 55322000-3 - Usługi gotowania posiłków 55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków 15880000-0 - Specjalne produkty odżywcze

Okres realizacji

12 miesiące