Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 146 667 PLN
Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla Szkoły Podstawowej nr 31 w Bielsku-Białej
Zamawiający
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO
ul. Zapłocie Duże 1
43-300 Bielsko-Biała, Śląskie
NIP: 5471659729
REGON: 070576116
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| HYPERMED BEATA SAWICKA | Bielsko-Biała | 7731481118 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HYPERMED BEATA SAWICKA (Bielsko-Biała) | Umowa podpisana | 146 667 PLN | 146 667 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 59 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55321000-6)
Najniższa cena
58 488 PLN
Średnia cena
653 050 PLN
Najwyższa cena
3 453 600 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| BUON CIBO s.c. Chorzów | 3 | 175 617 PLN | 368 253 PLN |
| CATERMED Sp. z o.o. Łódź | 2 | - | - |
| JAGNIĘ NA WINIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Międzybrodzie Żywieckie | 2 | - | - |
| P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz Sosnowiec | 2 | 265 753 PLN | 265 728 PLN |
| Gastrosfera Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Jaworzno | 2 | 152 320 PLN | 152 320 PLN |
| Catermed Sp. z o.o. Łódź | 1 | 95 932 PLN | 95 932 PLN |
| MAMA FHU s.c. Łukasz Zarychta Marcin Marcela Zbrosławice | 1 | 586 732 PLN | 586 732 PLN |
| Szymon Lipka Żory | 1 | 324 000 PLN | - |
| NAPRZÓD CATERING Sp. z o.o. Łódź | 1 | - | 919 638 PLN |
| PMU MANAGER Zabrze | 1 | 79 607 PLN | 79 607 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach
2026-09-03 07:22:42Z
Usługa przygotowania i dostawy posiłków dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny
2026-09-01 08:19:53Z
Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla Szkoły Podstawowej nr 31 w Bielsku-Białej
2026-08-28 07:44:52Z
Na świadczenie usług cateringowych w zakresie przygotowywania i dostarczania gotowych posiłków dla dzieci uczęszczających do ZSS im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach na rok szkolny 2026/2027
2026-08-25 09:57:13Z
„Świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych), obejmujących przygotowanie, dostarczenie oraz podanie posiłków podczas olimpiady/konkursu
2026-08-09 13:25:59Z
Rozwój świetlicy środowiskowej jako placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Łazy. Realizacja usługi cateringowej dla uczestników zajęć świetlicy środowiskowej w Łazach.
2026-08-05 10:33:23Z
Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie
2026-07-29 11:54:05Z
Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie
2026-07-29 11:39:36Z
Świadczenie usług cateringowych (drugie półrocze 2026r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie
2026-07-29 11:00:45Z
Świadczenie usług cateringowych ( pierwsze półrocze 2026r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie
2026-07-29 10:31:48Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00411613 z dnia 2026-08-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla Szkoły Podstawowej nr 31 w Bielsku-Białej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 IM. JANA KOCHANOWSKIEGO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 070576116
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zapłocie Duże 1
1.5.2.) Miejscowość: Bielsko-Biała
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-300
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp31@miasto.bielsko-biala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://sp31.eduportal.bielsko.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla Szkoły Podstawowej nr 31 w Bielsku-Białej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a830d63b-46f0-4c81-9d14-45d77e8d7314
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00411613
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamówienie w trybie z wolnej ręki zostanie udzielone na podstawie art. 305 pkt 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp w nieprzekraczalnym terminie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego dotychczasowemu Wykonawcy po negocjacjach, który został wybrany w trybie podstawowym bez negocjacji pn. „Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla Szkoły Podstawowej nr 31 w Bielsku-Białej” (Zamawiający w dniu 2 stycznia 2026 r. udzielił zamówienia podstawowego Wykonawcy - HYPERMED Beata Sawicka). W ogłoszeniu o zamówieniu dla
zamówienia podstawowego Zamawiający przewidział możliwość udzielenia w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy usług, określając przedmiot, zakres oraz warunki na jakich zostanie ono udzielone.
Ciąg dalszy w Sekcji IX NFORMACJE DODATKOWE.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-90ce77b3-003d-4998-9efc-f92a00b5098b
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP31.ZP.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 143214,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja wyżywienia dla uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 31 im. Jana Kochanowskiego w Bielsku-Białej polegająca na przygotowaniu, dowozie oraz wydaniu posiłków maksymalnie dla 195 uczniów dziennie, przebywających na co dzień w placówce Zamawiającego.
2. Forma posiłków: II danie i kompot.
3. Termin wykonywania zamawiania: począwszy od 01-09-2026 r. nie wcześniej jednak niż od dnia wyczerpania zamówienia podstawowego wynikającego z umowy nr 8/2026 z dnia 2-01-2026 i będzie trwała maksymalnie do 31.12.2026 r. – posiłki muszą być wydawane przez 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku (okres realizacji zamówienia nie obejmuje wakacji, ferii oraz dni wolnych od zajęć dydaktycznych).
4. Przewidywana ilość wydanych posiłków (przez cały okres trwania zamówienia) kształtuje się na poziomie 12 787. Przewidywana ilość wydanych posiłków ma charakter orientacyjny i może odbiegać od rzeczywistej ilości dostarczonych posiłków w trakcie trwania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146666,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 146666,89 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146666,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYPERMED BEATA SAWICKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7731481118
7.3.3) Ulica: ul. ZAPŁOCIE DUŻE 1
7.3.4) Miejscowość: Bielsko-Biała
7.3.5) Kod pocztowy: 43-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146666,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2026-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 28.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość szacunkowa
- 143 214 PLN
- Wartość umowy
- 146 667 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE