Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 265 728 PLN

Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

Rozstrzygnięty Usługi 2025/BZP 00166330

Numer referencyjny: PM25.324.1.2025

Zamawiający

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 25 W JAWORZNIE

ul. Towarowa 61

43-600 Jaworzno, Śląskie

NIP: 6321925147

REGON: 272001342

Opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług cateringowych (drugie półrocze 2025r. ) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz Sosnowiec 6442363524

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz (Sosnowiec) Umowa podpisana 265 753 PLN 265 728 PLN

Kto wygrywa podobne przetargi?

Śląskie — na podstawie 59 rozstrzygniętych przetargów (CPV 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków)

Najniższa cena

58 488 PLN

Średnia cena

653 050 PLN

Najwyższa cena

3 453 600 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
BUON CIBO s.c. Chorzów 3 175 617 PLN 368 253 PLN
CATERMED Sp. z o.o. Łódź 2 - -
JAGNIĘ NA WINIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Międzybrodzie Żywieckie 2 - -
P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz Sosnowiec 2 265 753 PLN 265 728 PLN
Gastrosfera Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Jaworzno 2 152 320 PLN 152 320 PLN
Catermed Sp. z o.o. Łódź 1 95 932 PLN 95 932 PLN
MAMA FHU s.c. Łukasz Zarychta Marcin Marcela Zbrosławice 1 586 732 PLN 586 732 PLN
Szymon Lipka Żory 1 324 000 PLN -
NAPRZÓD CATERING Sp. z o.o. Łódź 1 - 919 638 PLN
PMU MANAGER Zabrze 1 79 607 PLN 79 607 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Przygotowywanie i dostarczanie posiłków dla podopiecznych placówki VITA BENE przy ul. Ordona 3 w Katowicach

Impel Catering Sp. z o.o. 146 307 PLN

2026-09-03 07:22:42Z

Usługa przygotowania i dostawy posiłków dla Sieć Badawcza Łukasiewicz - Górnośląski Instytut Technologiczny

FU OLIMP Bożena Kasprzyk prowadząca działalność gospodarczą pn. Polskie Przysmaki - Catering S.C. Małgorzata Jarniewska, Bożena Kasprzyk 467 208 PLN

2026-09-01 08:19:53Z

Świadczenie usług cateringowych polegających na przygotowaniu i dostarczeniu posiłków dla Szkoły Podstawowej nr 31 w Bielsku-Białej

HYPERMED BEATA SAWICKA 146 667 PLN

2026-08-28 07:44:52Z

Na świadczenie usług cateringowych w zakresie przygotowywania i dostarczania gotowych posiłków dla dzieci uczęszczających do ZSS im. Matki Teresy z Kalkuty w Żorach na rok szkolny 2026/2027

Szymon Lipka 324 000 PLN

2026-08-25 09:57:13Z

„Świadczenie usług restauracyjnych (cateringowych), obejmujących przygotowanie, dostarczenie oraz podanie posiłków podczas olimpiady/konkursu

JAGNIĘ NA WINIE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością -

2026-08-09 13:25:59Z

Rozwój świetlicy środowiskowej jako placówki wsparcia dziennego dla dzieci i młodzieży w Gminie Łazy. Realizacja usługi cateringowej dla uczestników zajęć świetlicy środowiskowej w Łazach.

CAFE MIĘDZY NAMI WIOLETA SZULC -

2026-08-05 10:33:23Z

Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz -

2026-07-29 11:54:05Z

Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

P.H.IWONA Usługi Cateringowe Iwona Szelągiewicz 265 753 PLN

2026-07-29 11:39:36Z

Świadczenie usług cateringowych (drugie półrocze 2026r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

BUON CIBO s.c. 156 554 PLN

2026-07-29 11:00:45Z

Świadczenie usług cateringowych ( pierwsze półrocze 2026r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

BUON CIBO s.c. -

2026-07-29 10:31:48Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 PLN Średnia: 392 136 PLN Max: 3 328 906 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 25 W JAWORZNIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272001342

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Towarowa 61

1.5.2.) Miejscowość: Jaworzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przedszkole25@jaworzno.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przedszkole25jaworzno.edupage.org

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r.) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53319232-a85a-421b-b491-a87dd95ea435

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00166330

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00146678/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Świadczenie usług cateringowych ( drugie półrocze 2025r. ) dla dzieci Przedszkola Miejskiego nr 25 w Jaworznie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-53319232-a85a-421b-b491-a87dd95ea435

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu o
udzielenie zamówienia, w tym składanie ofert, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między
Zamawiającym a Wykonawcą, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Przedmiotowe postępowanie jest prowadzone przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: za pośrednictwem Platformy e-
Zamówienia (https://ezamowienia.gov.pl/pl/). Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert/wniosków o
dopuszczenie do udziału w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych
w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w
szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji
umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które
są zgodne z ustawą Pzp lub rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów w sprawie wymagań dla dokumentów elektronicznych
opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z
wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby,
podpisem typu zewnętrznego lub wewnętrznego. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się
uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ
wewnętrzny).
Możliwość korzystania w postępowaniu z: „Formularzy do komunikacji” w pełnym zakresie wymaga posiadania konta „Wykonawcy”
na Platformie e-Zamówienia oraz zalogowania się na Platformie e-Zamówienia. Do korzystania z „Formularzy do komunikacji”
służących do zadawania pytań dotyczących treści dokumentów zamówienia wystarczające jest posiadanie tzw. Konta
uproszczonego na Platformie e-Zamówienia.
Wszystkie wysłane i odebrane w postępowaniu przez wykonawcę wiadomości widoczne są po zalogowaniu w podglądzie
postępowania w zakładce „Komunikacja”.
Składanie ofert następuje za pośrednictwem modułu składania ofert i wniosków (MOW) Platformy e-Zamówienia.
Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.
Wszystkie pozostałe dokument informację dotyczące komunikacji znajdują się w SWZ

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)
2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie
swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej:
RODO, informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Przedszkole Miejskie nr 25 z siedzibą w Jaworznie przy
ul. Towarowa 61, tel. 32/762-93-13, e-mail: przedszkole25@jaworzno.edu.pl.
We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora danych można uzyskać informację,
kontaktując się z Inspektorem Ochrony Danych: za pośrednictwem poczty elektronicznej, przesyłając informację na adres e-mail:
marcin@informatics.jaworzno.pl lub listownie i osobiście pod adresem siedziby Administratora Danych.
Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego
prowadzonego oraz w przypadku wyboru Państwa oferty w celu realizacji warunków zawieranych umów; wykonania ciążących na
Administratorze danych obowiązków prawnych (np. wystawienia i przechowywania faktur oraz innych dokumentów księgowych,
udostępniania danych tzw. uprawnionym podmiotom w tym do sądu lub prokuratury); dochodzenia ewentualnych roszczeń z tytułu
niewykonania lub nienależytego wykonania zawartej umowy.
Podstawą prawną ich przetwarzania są: art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (przetwarzanie jest
niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której
dane dotyczą, przed zawarciem umowy), art. 6 ust. 1 lit. c (przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego
ciążącego na administratorze) oraz ustawy z dnia 11 września 2019 r. (tekst jednolity: Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 z późn. zm.) Prawo
zamówień publicznych, dalej „ustawa Pzp”.
24.5 Odbiorcami Państwa danych osobowych będą osoby lub podmioty, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania
w oparciu o art. 18 oraz art. 74 ustawy Pzp Mogą być nimi również organy kontroli (RIO, NIK, CBA i inne), Instytucje finansujące,
Sądy, Policja.
Państwa dane osobowe pozyskane w związku z postępowaniem o udzielenie zamówienia i będą przetwarzane przez
Zamawiającego wyłącznie w celu złożenia w/w oferty cenowej, w tym ewentualnego wykonania umowy, realizacji obowiązków i praw
(w tym roszczeń) wiążących się z zawartą umową oraz w celu realizacji obowiązków wynikających z przepisów prawa.
Państwa dane osobowe będą przechowywane w zgodnym z przepisami powszechnie obowiązującego prawa przez okres 4 lat od
dnia zakończenia postępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania
obejmuje cały czas trwania umowy.
Posiadają Państwo prawo:
● prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
● prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
● prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku
wynikającego z przepisu prawa lub w ramach sprawowania władzy publicznej;
● prawo do ograniczenia przetwarzania danych, przy czym przepisy odrębne mogą wyłączyć możliwość skorzystania z tego praw;
● prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uznają
Państwo, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących narusza przepisy. W celu realizacji praw prosimy o złożenie wniosku.
Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również profilowane.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: PM25.324.1.2025

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług cateringowych (drugie półrocze 2025r. ) dla dzieci Przedszkola
Miejskiego nr 25 w Jaworznie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ

4.2.6.) Główny kod CPV: 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: od 2025-07-01 do 2025-12-31

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.1.) Sposób oceny ofert: określony w SWZ

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Wyłącznie kryterium ceny

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 100

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 4

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej:
Wykonawca spełni warunek jeżeli wykaże, że w okresie ostatnich 3 lat liczonych wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie lub w dalszym ciągu realizuje co najmniej dwie usługi, z których każda z nich była wykonywana przez okres nie krótszy niż 5 miesięcy każda, polegające na usłudze cateringowej objętej przygotowaniem i dostawą (śniadań i obiadów lub śniadań, obiadów i kolacji) dla szkół, przedszkoli lub innych instytucji prowadzących żywienie zbiorowe.
UWAGI:
1) W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych, które Wykonawca nadal wykonuje, wymagane jest, aby zrealizowany na dzień składania ofert zakres usługi (zamówienia) spełniał wymogi powyżej określonego warunku.
2) Jako jedno zamówienie należy rozumieć usługę realizowaną na podstawie jednej umowy.
3) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz podmiotów użyczających potencjału doświadczenia Zamawiający nie dopuszcza wykazania spełnienia warunku poprzez sumowanie doświadczenia podmiotów w sytuacji, gdy realizowana przez nie usługi nie spełnia w całości wymagań.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: Odpis lub informacja z
Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4
ustawy Pzp, sporządzone nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub
ewidencj

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Wykaz
usług wraz z dowodami, o których mowa w punkcie 7 SWZ, wykonanych, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych
również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 lat liczonym wstecz od dnia, w którym upływa termin składania ofert, a jeżeli okres
prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich przedmiotu dat wykonania i podmiotów, na rzecz których
usługi zostały wykonane lub są wykonywane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te usługi zostały wykonane lub są
wykonywane należycie. Wykaz dostaw stanowi Załącznik nr 5 do SWZ.
Dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego usługi zostały
wykonane należycie przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na
rzecz którego usługi zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych
dokumentów - inne odpowiednie dokumenty

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Określone we wzorze umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2025-04-07 10:00

8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-53319232-a85a-421b-b491-a87dd95ea435

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2025-04-07 10:30

8.4.) Termin związania ofertą: do 2025-05-05

SEKCJA IX – POZOSTAŁE INFORMACJE

W związku z wejściem w życie (w dniu 16 kwietnia 2022 r.) ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach
w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainie oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, której,
stosownie do treści art. 22 ww. ustawy, przepis art. 7 tej ustawy oraz środek sankcyjny polegający na wykluczeniu z
postępowania o udzielenie zamówienia lub konkursu, o którym mowa w art. 1 pkt 3 ww. ustawy, będą miały zastosowanie w
niniejszym postępowaniu
2025-03-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
28.03.2025
Termin składania ofert
07.04.2025 08:00
Wartość umowy
265 728 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.5
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków
55321000-6 (Usługi przygotowywania posiłków) 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków) 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

Okres realizacji

01.07.2025 - 31.12.2025