Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na terenach zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiu
Zamawiający
ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8971660625
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| RAVEA Sp. z o.o. | Wrocław | REGON 021966717 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | RAVEA Sp. z o.o. (Wrocław) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 30 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45111291-4)
Najniższa cena
135 687 PLN
Średnia cena
785 271 PLN
Najwyższa cena
5 087 647 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe TRIBUD Tomasz Bogacz Rogoż | 3 | 446 728 PLN | 446 728 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH KK KAMIL KOWALSKI BOLESŁAWIEC | 2 | 211 667 PLN | 423 333 PLN |
| TOMGA Sp. z o.o. Kamień | 2 | 887 868 PLN | 1 775 736 PLN |
| TOMGA sp. zo.o. Kamień | 2 | - | 380 972 PLN |
| Bartosz Łotocki Manufaktura Zieleni Krzeczyn | 2 | 177 011 PLN | 354 023 PLN |
| P&D Przemysław Drabik Brzeg Dolny | 2 | 5 087 647 PLN | 5 087 647 PLN |
| RAVEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław | 2 | 198 930 PLN | 397 861 PLN |
| TOMGA Sp. z o.o. Kamień | 2 | 2 713 593 PLN | 2 713 593 PLN |
| Przygotowanie terenu pod budowę Tomasz Lach Kudowa-Zdrój | 1 | 233 700 PLN | 233 700 PLN |
| TECH-BUD Barbara Sabadasz Kruszyn | 1 | 297 660 PLN | 297 660 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont i przebudowa targowiska przy ul. Władysława Skoczylasa we Wrocławiu.
2026-08-31 11:57:02Z
Roboty budowlane i wykonanie zieleni (..) w obrębie ulic: K. Paryskiej, Miernicza, Łukasińskiego, Prądzyńskiego (...) : „Podwórko im. Wszystkich (...),zam. podobne jak w post. ZZK-NZ/241/3408/103/25
2026-08-31 11:18:27Z
Zagospodarowanie terenu wokół szkoły z wykorzystaniem zielono-niebieskiej infrastruktury
2026-08-27 11:22:44Z
Remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na terenach zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiu
2026-08-21 11:59:34Z
Odtworzenie dróg i chodników do obsługi komunikacyjnej zaplecza budynków przy al. gen. Józefa Hallera 11 i 13 we Wrocławiu.
2026-08-21 10:23:06Z
Zagospodarowanie terenu wnętrza podwórzowego w obrębie ulic Nobla, Pomorska, św. Wincentego, Rydygiera we Wrocławiu.
2026-08-20 09:44:09Z
Zagospodarowanie części wnętrza podwórzowego (plac zabaw) w obrębie ulic: Wita Stwosza, Szewska, Kotlarska, Krowia we Wrocławiu, zamówienie podobne jak w postępowaniu nr ZZK-NZ/241/3408/184/23.
2026-08-07 09:12:29Z
Roboty budowlane i wykonanie zieleni w ramach zagospodarowania części terenu wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Nowa, ks. Piotra Skargi we Wrocławiu.
2026-08-07 08:41:36Z
Roboty budowlane i wykonanie zieleni (..) w obrębie ulic: K. Paryskiej, Miernicza, Łukasińskiego, Prądzyńskiego (...) : „Podwórko im. Wszystkich (...),zam. podobne jak w post. ZZK-NZ/241/3408/103/25
2026-07-30 09:40:08Z
Wykonanie prac budowlanych polegających na montażu oświetlenia zewnętrznego na terenie wnętrz podwórzowych w obrębie ulic Piastowska, Sienkiewicza, Nowowiejska, Gdańska, Sopocka we Wrocławiu
2026-07-29 08:52:05Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00402707 z dnia 2026-08-21 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na terenach zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZASOBU KOMUNALNEGO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932671448
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. św. Elżbiety 3
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-111
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zzk.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zzk.wroc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7b5e0a8-b109-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00402707
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-21
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2023/BZP 00101996
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na terenach zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Zakres prac obejmuje m.in.:
1) roboty rozbiórkowe różnych nawierzchni,
2) prace ziemne,
3) wykonanie nawierzchni chodnikowych i ciągów pieszo - jezdnych z krawężnikami i obrzeżami.
3.9.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-01
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
3 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): RAVEA Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021966717
4.3.4.) Miejscowość: Wrocław
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 205894,45 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2023/BZP 00120860/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-06-16
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 205328,34 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 21.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE