Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Wykonanie prac budowlanych polegających na montażu oświetlenia zewnętrznego na terenie wnętrz podwórzowych w obrębie ulic Piastowska, Sienkiewicza, Nowowiejska, Gdańska, Sopocka we Wrocławiu
Zamawiający
Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
Wrocław, Dolnośląskie
NIP: 8982123598
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| P&D Przemysław Drabik | Brzeg Dolny | 9880200048 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | P&D Przemysław Drabik (Brzeg Dolny) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 30 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45111291-4)
Najniższa cena
135 687 PLN
Średnia cena
785 271 PLN
Najwyższa cena
5 087 647 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe TRIBUD Tomasz Bogacz Rogoż | 3 | 446 728 PLN | 446 728 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWYCH KK KAMIL KOWALSKI BOLESŁAWIEC | 2 | 211 667 PLN | 423 333 PLN |
| TOMGA Sp. z o.o. Kamień | 2 | 887 868 PLN | 1 775 736 PLN |
| TOMGA sp. zo.o. Kamień | 2 | - | 380 972 PLN |
| Bartosz Łotocki Manufaktura Zieleni Krzeczyn | 2 | 177 011 PLN | 354 023 PLN |
| P&D Przemysław Drabik Brzeg Dolny | 2 | 5 087 647 PLN | 5 087 647 PLN |
| RAVEA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wrocław | 2 | 198 930 PLN | 397 861 PLN |
| TOMGA Sp. z o.o. Kamień | 2 | 2 713 593 PLN | 2 713 593 PLN |
| Przygotowanie terenu pod budowę Tomasz Lach Kudowa-Zdrój | 1 | 233 700 PLN | 233 700 PLN |
| TECH-BUD Barbara Sabadasz Kruszyn | 1 | 297 660 PLN | 297 660 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont i przebudowa targowiska przy ul. Władysława Skoczylasa we Wrocławiu.
2026-08-31 11:57:02Z
Roboty budowlane i wykonanie zieleni (..) w obrębie ulic: K. Paryskiej, Miernicza, Łukasińskiego, Prądzyńskiego (...) : „Podwórko im. Wszystkich (...),zam. podobne jak w post. ZZK-NZ/241/3408/103/25
2026-08-31 11:18:27Z
Zagospodarowanie terenu wokół szkoły z wykorzystaniem zielono-niebieskiej infrastruktury
2026-08-27 11:22:44Z
Remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na remont chodników oraz ciągów pieszo-jezdnych na terenach zarządzanych przez Zarząd Zasobu Komunalnego we Wrocławiu
2026-08-21 11:59:34Z
Odtworzenie dróg i chodników do obsługi komunikacyjnej zaplecza budynków przy al. gen. Józefa Hallera 11 i 13 we Wrocławiu.
2026-08-21 10:23:06Z
Zagospodarowanie terenu wnętrza podwórzowego w obrębie ulic Nobla, Pomorska, św. Wincentego, Rydygiera we Wrocławiu.
2026-08-20 09:44:09Z
Zagospodarowanie części wnętrza podwórzowego (plac zabaw) w obrębie ulic: Wita Stwosza, Szewska, Kotlarska, Krowia we Wrocławiu, zamówienie podobne jak w postępowaniu nr ZZK-NZ/241/3408/184/23.
2026-08-07 09:12:29Z
Roboty budowlane i wykonanie zieleni w ramach zagospodarowania części terenu wnętrza podwórzowego w obrębie ulic: Nowa, ks. Piotra Skargi we Wrocławiu.
2026-08-07 08:41:36Z
Roboty budowlane i wykonanie zieleni (..) w obrębie ulic: K. Paryskiej, Miernicza, Łukasińskiego, Prądzyńskiego (...) : „Podwórko im. Wszystkich (...),zam. podobne jak w post. ZZK-NZ/241/3408/103/25
2026-07-30 09:40:08Z
Wykonanie prac budowlanych polegających na montażu oświetlenia zewnętrznego na terenie wnętrz podwórzowych w obrębie ulic Piastowska, Sienkiewicza, Nowowiejska, Gdańska, Sopocka we Wrocławiu
2026-07-29 08:52:05Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00367356 z dnia 2026-07-29 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Wykonanie prac budowlanych polegających na montażu oświetlenia zewnętrznego na terenie wnętrz podwórzowych w obrębie ulic Piastowska, Sienkiewicza, Nowowiejska, Gdańska, Sopocka we Wrocławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Wrocławskie Mieszkania Sp. z o. o.
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020610504
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Namysłowska 8
1.4.2.) Miejscowość: Wrocław
1.4.3.) Kod pocztowy: 50-304
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.4.7.) Numer telefonu: 713235700
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wm.wroc.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wm.wroc.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2f4ba50-c482-11ec-b879-9a86e5ac3946
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00367356
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-07-29
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2022/BZP 00135776/01
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Wykonanie prac budowlanych polegających na montażu oświetlenia zewnętrznego na terenie wnętrz podwórzowych w obrębie ulic Piastowska, Sienkiewicza, Nowowiejska, Gdańska, Sopocka we Wrocławiu
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych polegających na montażu oświetlenia zewnętrznego na terenie wnętrz podwórzowych, położonych w obrębie ulic: Piastowska, Sienkiewicza, Nowowiejska na działce nr 71, AR – 6, obręb Plac Grunwaldzki oraz w obrębie ulic: Piastowska, Gdańska, Sopocka, Nowowiejska na działce nr 6 i 22, AR-6, obręb Plac Grunwaldzki we Wrocławiu z remontem istniejącej drogi.
3.9.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
31527210-1 - Latarnie
45000000-7 - Roboty budowlane
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111230-9 - Roboty w zakresie stabilizacji gruntu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45262300-4 - Betonowanie
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45320000-6 - Roboty izolacyjne
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2022-07-18
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
180 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): P&D Przemysław Drabik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9880200048
4.3.3.) Ulica: ul. Odrodzenie 3/2
4.3.4.) Miejscowość: Brzeg Dolny
4.3.5.) Kod pocztowy: 56-120
4.3.6.) Województwo: dolnośląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 559642,23 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2022/BZP 00279896/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2023-03-02
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
W trakcie realizacji zamówienia wy-stąpiła konieczność uzyskania osta-tecznej decyzji o pozwoleniu na bu-dowę. Do czasu jej uzyskania nie było możliwe prowadzenie robót w zakre-sie objętym obowiązkiem uzyskania decyzji, co uniemożliwiało realizację zamówienia zgodnie z harmonogra-mem.
Proces uzyskania decyzji administra-cyjnej jest niezależny od Zamawiają-cego i Wykonawcy, a czas jego trwania nie był możliwy do precyzyjnego okre-ślenia na etapie przygotowania po-stępowania. Powyższe okoliczności uzasadniały konieczność wydłużenia terminu realizacji umowy
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
Zmiana polega na wydłużeniu terminu realizacji umowy w związku z koniecznością uzyskania ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę.
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 559642,23 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 29.07.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE