Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”
Zamawiający
GMINA LUBAWKA
Lubawka, Dolnośląskie
NIP: 6141001909
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler | Witoszyn | 9241915160 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler (Witoszyn) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)
Najniższa cena
35 PLN
Średnia cena
1 925 037 PLN
Najwyższa cena
25 947 765 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler Witoszyn | 4 | - | - |
| Robert Linkiewicz RLD Instalacje Siedlęcin | 3 | 149 633 PLN | 448 900 PLN |
| TEL-BRUK Radosław Telenga Częstochowa | 2 | - | - |
| STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław | 2 | 6 229 235 PLN | 6 229 235 PLN |
| PBHU Progres Piotr Pasturczak Wałbrzych | 2 | 1 360 839 PLN | 1 360 839 PLN |
| MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski Jeżów Sudecki | 2 | 742 501 PLN | 742 501 PLN |
| WASROB Sp. z o.o. Grodków | 2 | - | - |
| ELEKTROTIM SA Wrocław | 2 | 352 000 PLN | 704 001 PLN |
| Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk Wolibórz 90/2 | 2 | 970 774 PLN | 1 941 548 PLN |
| Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX" Boronów | 1 | 3 941 093 PLN | 3 941 093 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
„Przebudowa budynku małej sali gimnastycznej - siłowni położonej na terenie Zespołu Szkół Ekonomiczno- Technicznych w Rakowicach Wielkich” – II postępowanie
2026-09-03 09:31:52Z
Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego boiska sportowego w Ruszowicach
2026-09-03 07:36:53Z
Przebudowa odcinka ul. Porzeczkowej w Kamieńcu Wrocławskim
2026-09-02 14:38:06Z
Przebudowa drogi do gruntów rolnych w Wińsku
2026-09-02 12:44:49Z
Odbudowa dróg gminnych po powodzi we wrześniu 2024 r. w miejscowościach Ołdrzychowice Kłodzkie i Żelazno
2026-09-02 12:28:31Z
Odbudowa dróg gminnych po powodzi we wrześniu 2024 r. w miejscowościach Ołdrzychowice Kłodzkie i Żelazno
2026-09-02 12:28:31Z
Odbudowa dróg gminnych po powodzi we wrześniu 2024 r. w miejscowościach Ołdrzychowice Kłodzkie i Żelazno
2026-09-02 12:28:31Z
„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”
2026-09-02 12:27:18Z
„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”
2026-09-02 12:10:51Z
„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”
2026-09-02 11:46:03Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00418578 z dnia 2026-09-02 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBAWKA
1.2.) Oddział zamawiającego: Wydział Inwestycji
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821339
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Wolności 1
1.4.2.) Miejscowość: Lubawka
1.4.3.) Kod pocztowy: 58-420
1.4.4.) Województwo: dolnośląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: lubawka@lubawk.eu
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubawka.eu
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29f9fdd0-b5f8-11ee-b628-1a85378e6c0a
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00418578
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-09-02
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00048837
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych.
Zadanie dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Edycja numer 8.
Zadanie obejmuje
1. Remont elewacji zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce wraz z zabiegami konserwacji technicznej i estetycznej rzeźby Świętego Jana Nepomucena w Lubawce.
2. Przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Budynek Ratusza jest wpisany do rejestru zabytków miasta Lubawka pod numerem 1-6 (AZP88-19) jako obszar zabytkowy. Ratusz jest budynkiem wolnostojącym, murowanym, tynkowaniem, trzypiętrowym z wieżą.
W ramach pkt. 1 zaplanowano w szczególności
Skucie tynków, demontaż rynien i rur spustowych, demontaż obróbek blacharskich, demontaż wszystkich elementów mocowanych do elewacji, demontaż opraw elektrycznych mocowanych do elewacji wraz z instalacją elektryczną, demontaż instalacji odgromowej, wykonanie nowych odwodnień, uzupełnienie tynków, renowacja i odtworzenie detali sztukaterskich, renowacja krat, renowacja krat, renowacja tarczy zegara, izolacja i renowacja rzeźby Świętego Jana Nepomucena.
W ramach pkt 2 zaplanowano w szczególności:
demontaż części posadzek, utworzenie archiwum, demontaż części drzwi wewnętrznych, demontaż części ścian wewnętrznych, demontaż instalacji sanitarnej i elektrycznej wraz z armaturą, stworzenie nowego układu funkcjonalnego pomieszczeń, wykonanie nowych węzłów sanitarnych, montaż platformy dla osób niepełnosprawnych, wykonanie wentylacji, wykonanie awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego, wyposażenie pomieszczeń w czujniki dymu.
3.8.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-03-04
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
od 2024-03-04 do 2025-04-044.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9241915160
4.3.3.) Ulica: ul. Żołnierzy II Armii WP 1
4.3.4.) Miejscowość: Witoszyn
4.3.5.) Kod pocztowy: 68-131
4.3.6.) Województwo: lubuskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3086070,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00270930/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2024-07-24
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Podczas prac budowlanych trwających w budynku zabytkowego Ratusza w Lubawce dokonano ujawnienia fresków. W związku z powyższym konieczne było wykonanie odkrywek i stratygrafii schodkowych oraz pobranie próbek do przeprowadzenia analizy, która polegała na interpretacji warstw rozpoznanych w próbkach, wybarwianiu przekrojów stratygraficznych w celu identyfikacji pigmentów i spoiw. W ramach zadania konieczne było: wykonanie dokumentacji fotograficznej, wykonanie odkrywek, stratygrafii schodkowych w wybranych miejscach,pobranie próbek do obserwacji mikroskopowych i badań laboratoryjnych z wybranych warstw malarskich z odkrywek wykonanych w poprzednim etapie, przeprowadzenie obserwacji porównawczej wybranych próbek warstw malarskich pod kątem ustalenia kolorystyki i umiejscowienia w chronologii, przeprowadzenie badań laboratoryjnych wybranych pobranych próbek malarskich pod kątem ustalenia składu, kolorystyki, opracowanie dokumentacji badań konserwatorskich.5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
Na podstawie art. 455 ust.1 pkt 4) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.u. z 2023 r., poz 1605 z późn. zm) w związku z §10 ust. 1 pkt 1.2 i ust. 2 umowy nr 100/2024 z dnia 20 marca 2024 r. został zawarty aneks.5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 3115467,00
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
SEKCJA VI INFORMACJE DODATKOWE
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 02.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE