Aktywne ogłoszenie - termin składania ofert: 09.09.2026 07:00 (5 dni)

Remont Sekretariatu III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Sądzie Rejonowym w Jaworze przy ul. Klasztornej 5

Aktywny Roboty budowlane 2026/BZP 00403615

Numer referencyjny: F.261.5.2026

Zamawiający

Sąd Okręgowy w Legnicy

Złotoryjska 40

59-220 Legnica, Dolnośląskie

NIP: 6911061653

REGON: 000571530

Opis przedmiotu zamówienia

Remont Sekretariatu III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Sądzie Rejonowym w Jaworze przy ul. Klasztornej 5 w Jaworze. Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu i odbiorze robót budowlanych na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z załącznikami: nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, nr 1a do SWZ - Dokumentacja techniczna oraz załącznikiem nr 9 do SWZ - Wzór umowy określających zakres i warunki realizacji robót budowlanych. Remont będzie polegał w głównej mierze na : 1) Usunięciu istniejącej posadzki, 2) Demontażu parkietu drewnianego, 3) Usunięciu warstwy deskowania (podkładu drewnianego), 4) Skuciu fragmentów tynków oraz usunięciu powłok malarskich ze ścian i sufitów, 5) Demontażu grzejników i parapetów, 6) Montażu nowych grzejników i parapetów, 7) Malowaniu drzwi, 8) Wymianie jednej pary drzwi, 9) Wymiana włączników i gniazd, 10) Dodaniu gniazda zasilającego w zapleczu socjalnym (pokój 20a), 11) Pomalowaniu ścian i sufitów, 12) Położeniu podłogi z paneli winylowych.

Kryteria oceny ofert

Cena 60%
Okres gwarancji 40%

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7 - Roboty budowlane)

Najniższa cena

35 PLN

Średnia cena

1 925 037 PLN

Najwyższa cena

25 947 765 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler Witoszyn 4 - -
Robert Linkiewicz RLD Instalacje Siedlęcin 3 149 633 PLN 448 900 PLN
TEL-BRUK Radosław Telenga Częstochowa 2 - -
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wrocław 2 6 229 235 PLN 6 229 235 PLN
PBHU Progres Piotr Pasturczak Wałbrzych 2 1 360 839 PLN 1 360 839 PLN
MG-TECH Inżynieria Lądowa Mariusz Gałkowski Jeżów Sudecki 2 742 501 PLN 742 501 PLN
WASROB Sp. z o.o. Grodków 2 - -
ELEKTROTIM SA Wrocław 2 352 000 PLN 704 001 PLN
Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk Wolibórz 90/2 2 970 774 PLN 1 941 548 PLN
Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe "DOMAX" Boronów 1 3 941 093 PLN 3 941 093 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

„Przebudowa budynku małej sali gimnastycznej - siłowni położonej na terenie Zespołu Szkół Ekonomiczno- Technicznych w Rakowicach Wielkich” – II postępowanie

Marianem Zubczyńskim prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą „ZUBCZYŃSCY Marian Zubczyński” -

2026-09-03 09:31:52Z

Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego boiska sportowego w Ruszowicach

P.T.B. Paweł Teodoru 534 646 PLN

2026-09-03 07:36:53Z

Przebudowa odcinka ul. Porzeczkowej w Kamieńcu Wrocławskim

BIOBUD Piotr Schabikowski -

2026-09-02 14:38:06Z

Przebudowa drogi do gruntów rolnych w Wińsku

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Ćwik 762 600 PLN

2026-09-02 12:44:49Z

Odbudowa dróg gminnych po powodzi we wrześniu 2024 r. w miejscowościach Ołdrzychowice Kłodzkie i Żelazno

Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk 540 040 PLN

2026-09-02 12:28:31Z

Odbudowa dróg gminnych po powodzi we wrześniu 2024 r. w miejscowościach Ołdrzychowice Kłodzkie i Żelazno

Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk, 526 112 PLN

2026-09-02 12:28:31Z

Odbudowa dróg gminnych po powodzi we wrześniu 2024 r. w miejscowościach Ołdrzychowice Kłodzkie i Żelazno

Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk 1 401 508 PLN

2026-09-02 12:28:31Z

„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”

Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler -

2026-09-02 12:27:18Z

„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”

Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler -

2026-09-02 12:10:51Z

„Remont elewacji i przebudowa części pomieszczeń zabytkowego budynku Ratusza w Lubawce z funkcją dostosowania obiektu dla osób niepełnosprawnych”

Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler -

2026-09-02 11:46:03Z

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 12 100 PLN Średnia: 1 095 633 PLN Max: 15 751 688 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
Remont Sekretariatu III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Sądzie Rejonowym w Jaworze przy ul. Klasztornej 5

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Legnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000571530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Złotoryjska 40

1.5.2.) Miejscowość: Legnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.dyrektora@legnica.so.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.legnica.so.gov.pl

1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność

Sąd

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont Sekretariatu III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Sądzie Rejonowym w Jaworze przy ul. Klasztornej 5

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d8342ab-a058-42cb-b42a-90553589a73b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00403615

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-08-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie

2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA

3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d8342ab-a058-42cb-b42a-90553589a73b

3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie

3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak

3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-4d8342ab-a058-42cb-b42a-90553589a73b

3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu opisane zostały na stronie https://ezamowienia.gov.pl/pl/komponent-edukacyjny/. W przypadku problemów technicznych i awarii związanych z funkcjonowaniem platformy użytkownicy mogą skorzystać ze wsparcia technicznego dostępnego pod numerem telefonu (32) 77 88 999 lub drogą elektroniczną poprzez formularz udostępniony na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl w zakładce „Zgłoś problem”. W szczególnie uzasadnionych przypadkach, Zamawiający dopuszcza komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: sekretariat.dyrektora@legnica.so.gov.pl (nie dotyczy składania ofert). Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania akceptuje warunki korzystania z platformy.
Maksymalny rozmiar plików przesłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy do złożenia, zmiany i wycofania oferty oraz do komunikacji wynosi 150 MB. Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na platformę. 6. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania akceptuje warunki korzystania z platformy. Maksymalny rozmiar plików przesłanych za pośrednictwem dedykowanych formularzy do złożenia, zmiany i wycofania oferty oraz do komunikacji wynosi 150 MB. Za datę przekazania oferty, oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, podmiotowych środków dowodowych, przedmiotowych środków dowodowych oraz innych informacji, oświadczeń lub dokumentów, przekazywanych w postępowaniu, przyjmuje się datę ich przekazania na platformę. Wszelki zawiadomienia, oświadczenia, wnioski oraz informacje, Zamawiający oraz Wykonawcy przekazują powołując się na numer referencyjny postępowania tj. F.261.5.2026 za pośrednictwem platformy.- Rozdział VII do SWZ.

3.7.) Adres strony internetowej, pod którym są dostępne narzędzia, urządzenia lub formaty plików, które nie są ogólnie dostępne: https://ezamowienia.gov.pl

3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie

3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy

3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:

polski

3.15.) RODO (obowiązek informacyjny): Załącznik nr 8 do SWZ

3.16.) RODO (ograniczenia stosowania): Załącznik nr 8 do SWZ

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.

4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie

4.1.2.) Numer referencyjny: F.261.5.2026

4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie

4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie

4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:

4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont Sekretariatu III Wydziału Rodzinnego i Nieletnich w Sądzie Rejonowym w Jaworze przy ul. Klasztornej 5 w Jaworze. Przedmiot zamówienia polega na wykonaniu i odbiorze robót budowlanych na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz w załącznikach stanowiących integralną część SWZ, w tym w szczególności zgodnie z załącznikami: nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia, nr 1a do SWZ - Dokumentacja techniczna oraz załącznikiem nr 9 do SWZ - Wzór umowy określających zakres i warunki realizacji robót budowlanych.
Remont będzie polegał w głównej mierze na :
1) Usunięciu istniejącej posadzki,
2) Demontażu parkietu drewnianego,
3) Usunięciu warstwy deskowania (podkładu drewnianego),
4) Skuciu fragmentów tynków oraz usunięciu powłok malarskich ze ścian i sufitów,
5) Demontażu grzejników i parapetów,
6) Montażu nowych grzejników i parapetów,
7) Malowaniu drzwi,
8) Wymianie jednej pary drzwi,
9) Wymiana włączników i gniazd,
10) Dodaniu gniazda zasilającego w zapleczu socjalnym (pokój 20a),
11) Pomalowaniu ścian i sufitów,
12) Położeniu podłogi z paneli winylowych.

4.2.6.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie

4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: do 2026-11-30

4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie

4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie

4.3.) Kryteria oceny ofert

4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo

4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

Kryterium 1

4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena

4.3.6.) Waga: 60

Kryterium 2

4.3.4.) Rodzaj kryterium:

inne.

4.3.5.) Nazwa kryterium: Okres gwarancji

4.3.6.) Waga: 40

4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak

5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:

Art. 109 ust. 1 pkt 1

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 9

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak

5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.

1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu zgodnie ze wskazaniami określonymi w rozdziale XIV SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu.
2. O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące:
2.1. sytuacji ekonomicznej lub finansowej:
Wykonawca spełni warunek w postępowaniu dotyczący sytuacji ekonomicznej lub finansowej, jeśli wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na sumę gwarancyjną nie mniejszą niż 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych 00/100 groszy).
2.2. zdolności technicznej lub zawodowej
Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że:
a) w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 1 robotę budowlaną o wartości minimum 150 000,00 zł brutto( słownie: sto pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), odpowiadającą swoim rodzajem robotom budowlanym stanowiącym przedmiot zamówienia.

5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak

5.6.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu: W celu wykazania braku podstaw wykluczenia z postępowania Zamawiający żąda złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ustawy (oświadczenie o braku podstaw wykluczenia z postępowania), które to należy złożyć wraz z ofertą (załącznik nr 3 do SWZ).

5.7.) Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu: Podmiotowe środki dowodowe wymagane od Wykonawcy obejmują:
- oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – w oparciu o załącznik nr 6 do SWZ Oświadczenie dot. przynależności do grupy kapitałowej.
- odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego lub Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy PZP, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji,
- informację z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1,2 i 4 ustawy PZP oraz art. 109 ust. pkt 3 sporządzoną nie wcześniej niż na 6 miesięcy przed złożeniem,
- zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków i opłat, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy PZP, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,
- zaświadczenie albo inny dokument właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub właściwego oddziału regionalnego lub właściwej placówki terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 1 ustawy PZP, wystawionego nie wcześniej niż 3 miesiące przed jego złożeniem,
- wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane – w oparciu o załącznik nr 7 do SWZ Wykaz osób/robót.
- dowody określające, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – inne odpowiednie dokumenty,
- wykaz osób, skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia publicznego, w szczególności, jeżeli Zamawiający tego wymaga, odpowiedzialnych za kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawodowych, uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami – w oparciu o załącznik nr 7 do SWZ Wykaz osób/robót.
- dokumenty potwierdzające, że Wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia.

5.8.) Wykaz przedmiotowych środków dowodowych:

Zamawiający nie wymaga wniesienia przedmiotowych środków dowodowych.

5.9.) Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych: Nie

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie

6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie

6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Nie

6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Nie

6.6.) Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia:

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego, w tym przypadku ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postepowaniu i zawarcia umowy w zakresie zamówienia publicznego.
2, Zamawiający, w stosunku do Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej dopuszcza łączne spełnianie warunków przez Wykonawców.
3. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzieleni zamówienia, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, sporządzone w oparciu o załącznik nr 5 do SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzieleni zamówienia wskazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
4. W przypadku, o którym mowa w art. 117 ust. 2 i 3 ustawy PZP, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielnie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane, dostawy lub usługi wykonają poszczególni Wykonawcy, sporządzone w oparciu o załącznik nr 4 do SWZ Oświadczenie składane na podstawie art. 117 ust. 4 ustawy PZP.
5. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania, w tym oświadczenie dotyczące przynależności lub braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, składa każdy z Wykonawców wspólni ubiegających się o zamówienie.

6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Tak

SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY

7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie

7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak

7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:

Rodzaj i zakres zmian umowy określa Załącznik nr 9 do SWZ - Wzór umowy

7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Nie

SEKCJA VIII – PROCEDURA

8.1.) Termin składania ofert: 2026-09-09 09:00

8.2.) Miejsce składania ofert: Ofertę należy złożyć przez System dostępny pod adresem: https://ezmowienia.gov.pl

8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-09-09 09:30

8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni

2026-08-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o zamówieniu - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Roboty budowlane

Informacje kluczowe

Data publikacji
24.08.2026
Termin składania ofert
09.09.2026 07:00
Rodzaj zamawiającego
1.1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 45000000-7 - Roboty budowlane
45000000-7 (Roboty budowlane) 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne) 45410000-4 (Tynkowanie) 45442100-8 (Roboty malarskie) 45432100-5 (Kładzenie i wykładanie podłóg) 45421000-4 (Roboty w zakresie stolarki budowlanej) 45450000-6 (Roboty budowlane wykończeniowe pozostałe) 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne 45410000-4 - Tynkowanie 45442100-8 - Roboty malarskie 45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg 45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Okres realizacji

do 2026-11-30