Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie
Zamawiający
GMINA NOWE WARPNO
Nowe Warpno, Zachodniopomorskie
NIP: 8512772951
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| BPM-BAU sp. z o.o. | Szczecin | 9552522296 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | BPM-BAU sp. z o.o. (Szczecin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)
Najniższa cena
22 741 PLN
Średnia cena
1 765 508 PLN
Najwyższa cena
23 217 480 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| NIWA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 1 000 000 PLN | 1 900 000 PLN |
| Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o. Koszalin | 2 | 680 869 PLN | 680 869 PLN |
| „MALDROBUD” Sp. z o.o. Sp. K. Myślibórz | 2 | 1 409 611 PLN | 2 819 223 PLN |
| Zakład Ogólnobudowlany Mirosław Zieliński Trzebiatów | 2 | 786 079 PLN | 1 572 158 PLN |
| Zakład Oświetlenia Dróg Ryszard Tomczyk Karlino | 2 | 159 519 PLN | 159 519 PLN |
| STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pruszków | 2 | 2 692 697 PLN | 5 385 394 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlane DOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Police | 2 | - | - |
| Manilo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Szczecin | 2 | - | - |
| Inwest-Budowa sp. z o.o. Szczecin | 2 | - | - |
| Firma Handlowo-Usługowa Geko Wojciech Gryczka Mierzyn | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa lokalu nr 2 w celu wydzielenia dwóch odrębnych lokali mieszkalnych oraz remont lokalu nr 5 w budynku przy ul. Szkolnej 19 w Szczecinku
2026-09-03 12:35:51Z
Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie
2026-09-03 12:00:47Z
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1–Remonty cząstkowe grysami i emulsją –zam. na podst. art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP
2026-09-03 11:40:55Z
ROZBUDOWA WĘZŁA O MODUŁ CIEPŁA TECHNOLOGICZNEGO ORAZ BUDOWA PRZYŁĄCZA CT OD WĘZŁA DO BUDYNKU PRZY UL. PUŁASKIEGO 10 W SZCZECINIE (ROBOTY BUDOWLANE W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”)
2026-09-03 11:20:47Z
Przebudowa podziemnego zbiornika na wodę PCV o pojemności 50 m3 na potrzeby punktu p.poż. na terenie Leśnictwa Boleszkowice w Nadleśnictwie Dębno.
2026-09-03 11:19:22Z
Realizacja robót budowlanych pn. „Remont sali na potrzeby pracowni integracji zawodowej dla Zespołu Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie
2026-09-03 08:19:43Z
Remont nawierzchni na drogach krajowych na terenie Rejonu w Koszalinie w ciągu drogi krajowej DK37 od km 2+030 do km 3+010
2026-09-03 08:04:35Z
Termomodernizacja budynku przychodni rejonowej przy al. Powstańców Wielkopolskich 66-68 w Szczecinie
2026-09-03 06:09:08Z
Budowa obustronnych miejsc postojowych w ciągu ul. Starkiewicza w Szczecinie.
2026-09-03 05:27:49Z
"Budowa świetlicy wraz z infrastrukturą techniczną i towarzyszącą" - Etap 2.
2026-09-02 12:46:25Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421235 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWE WARPNO
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685438
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: pl. Zwycięstwa 1
1.4.2.) Miejscowość: Nowe Warpno
1.4.3.) Kod pocztowy: 72-022
1.4.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.4.7.) Numer telefonu: 913129660
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@nowewarpno.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nowewarpno.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2a79064-d957-4005-90d5-939a081eee0e
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421235
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00431139
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
W zakresie remontu Ratusza obejmującego północną część obiektu (d. remiza) w poziomie fundamentów i parteru w ramach niniejszego projektu przewiduje się następujące roboty:
• wzmocnienie podłoża pod istniejącymi fundamentami metodą iniekcji gruntu geopolimerami, zalecana (w przypadku ścian ratusza) metoda iniekcji pozwala na zagęszczenie gruntu bezpośrednio pod budynkiem (posadzką) i fundamentami (zwiększając ich nośność) bez wykopów, drgań czy użycia siły mechanicznej. Ze względu na specyfikę roboty winna wykonać firma posiadająca doświadczenie w powyższym zakresie.
• naprawa i remont ścian zewnętrznych i wewnętrznych parteru poprzez wzmocnienie spękanych murów poprzez wypełnienie pęknięć murów o szerokości do 4.0 mm zaprawą cementową oraz naprawę spękanych fragmentów murów oraz nadproży (pęknięcia o szer. powyżej 4 mm) poprzez wykonanie stalowych kotwień systemowych spiralnymi prętami na specjalizowanych zaprawach oraz poprzez prace remontowo – konserwatorskie istniejącego tynku
• prace remontowe uszkodzonych podłóg i posadzek w pomieszczeniach na parterze w linii wzmacniania podłoża gruntowego
• montaż kamiennych koryt odpływowych (kinety) pod każdą rurą spustową na całości Ratusza umożliwiających odprowadzenie wody opadowej z dachów poza obrys ścian zew. na odległość min. 50.0 cm od obiektu wraz korektą końcówek ww rur.
3.9.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45262000-1 - Specjalne roboty budowlane inne niż dachowe
45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych
45262500-6 - Roboty murarskie i murowe
45262600-7 - Różne specjalne roboty budowlane
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45454000-4 - Roboty restrukturyzacyjne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-10-21
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2025-05-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): BPM-BAU sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552522296
4.3.3.) Ulica: ul. Andrzeja Struga 44/26
4.3.4.) Miejscowość: Szczecin
4.3.5.) Kod pocztowy: 70-784
4.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 586360,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00579980/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2025-06-25
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 586360,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE