Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 154 975 PLN
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1–Remonty cząstkowe grysami i emulsją –zam. na podst. art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP
Zamawiający
ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
Szczecińska 31
75-122 Koszalin, Zachodniopomorskie
NIP: 6692214133
REGON: 330961132
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| S- PROBUD BUDOWA Sp. z o. o. | Stargard | 8542404531 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | S- PROBUD BUDOWA Sp. z o. o. (Stargard) | Umowa podpisana | - | 154 975 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Zachodniopomorskie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45000000-7)
Najniższa cena
22 741 PLN
Średnia cena
1 765 508 PLN
Najwyższa cena
23 217 480 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| NIWA Szczecin Sp. z o.o. Szczecin | 3 | 1 000 000 PLN | 1 900 000 PLN |
| Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska EkoWodrol Sp. z o.o. Koszalin | 2 | 680 869 PLN | 680 869 PLN |
| „MALDROBUD” Sp. z o.o. Sp. K. Myślibórz | 2 | 1 409 611 PLN | 2 819 223 PLN |
| Zakład Ogólnobudowlany Mirosław Zieliński Trzebiatów | 2 | 786 079 PLN | 1 572 158 PLN |
| Zakład Oświetlenia Dróg Ryszard Tomczyk Karlino | 2 | 159 519 PLN | 159 519 PLN |
| STRABAG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Pruszków | 2 | 2 692 697 PLN | 5 385 394 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlane DOM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnoscią Police | 2 | - | - |
| Manilo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa Szczecin | 2 | - | - |
| Inwest-Budowa sp. z o.o. Szczecin | 2 | - | - |
| Firma Handlowo-Usługowa Geko Wojciech Gryczka Mierzyn | 2 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa lokalu nr 2 w celu wydzielenia dwóch odrębnych lokali mieszkalnych oraz remont lokalu nr 5 w budynku przy ul. Szkolnej 19 w Szczecinku
2026-09-03 12:35:51Z
Remont zabytkowego Ratusza w Nowym Warpnie
2026-09-03 12:00:47Z
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1–Remonty cząstkowe grysami i emulsją –zam. na podst. art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP
2026-09-03 11:40:55Z
ROZBUDOWA WĘZŁA O MODUŁ CIEPŁA TECHNOLOGICZNEGO ORAZ BUDOWA PRZYŁĄCZA CT OD WĘZŁA DO BUDYNKU PRZY UL. PUŁASKIEGO 10 W SZCZECINIE (ROBOTY BUDOWLANE W FORMULE „ZAPROJEKTUJ I WYBUDUJ”)
2026-09-03 11:20:47Z
Przebudowa podziemnego zbiornika na wodę PCV o pojemności 50 m3 na potrzeby punktu p.poż. na terenie Leśnictwa Boleszkowice w Nadleśnictwie Dębno.
2026-09-03 11:19:22Z
Realizacja robót budowlanych pn. „Remont sali na potrzeby pracowni integracji zawodowej dla Zespołu Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie
2026-09-03 08:19:43Z
Remont nawierzchni na drogach krajowych na terenie Rejonu w Koszalinie w ciągu drogi krajowej DK37 od km 2+030 do km 3+010
2026-09-03 08:04:35Z
Termomodernizacja budynku przychodni rejonowej przy al. Powstańców Wielkopolskich 66-68 w Szczecinie
2026-09-03 06:09:08Z
Budowa obustronnych miejsc postojowych w ciągu ul. Starkiewicza w Szczecinie.
2026-09-03 05:27:49Z
"Budowa świetlicy wraz z infrastrukturą techniczną i towarzyszącą" - Etap 2.
2026-09-02 12:46:25Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00421124 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1–Remonty cząstkowe grysami i emulsją –zam. na podst. art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZACHODNIOPOMORSKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH
1.3.) Oddział zamawiającego: ZZDW Koszalin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330961132
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szczecińska 31
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-122
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 0 94 312 32 71
1.5.8.) Numer faksu: 0 94 312 42 06
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rdw.bialogard@zzdw.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzdw.koszalin.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty cząstkowe nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1–Remonty cząstkowe grysami i emulsją –zam. na podst. art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy PZP2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cd7b722-b66e-44ec-9f77-af504d47d38b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00421124
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zam. zostaje udzielone w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego – umowa 111/8-3/1/2024 z dnia 27.03.2024 r.; zostaje udzielone dotychczasowemu Wykonawcy – S-PROBUD BUDOWA Sp. z o.o.; ul. Rzeźnicza 6-8; 73-100 Stargard;
c) zam. polega na powtórzeniu tego samego rodzaju zam.
d) zam. było przewidziane w ogł. o zam. dla zam.podst. – możliwość udzielenia zamówienia została przewidziano w ogłoszeniu o zamówieniu o numerze 2024/BZP 00231069/01 z dnia 05.03.2024 r.
e) zam.est zgodne z jego przedmiotem zamówienia;
f) całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu wartości –wynosi 125 995,98 zł netto
g) powodem rozszerzenia zakresu jest poprawa bezpieczeństwa ruchu – ubytki w nawierzchni jezdni stanowią zagrożenie dla poruszających się uczestników ruchu drogowego stwarzając ryzyko uszkodzenia pojazdów oraz dalszej degradacji nawierzchni bitumicznych
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZDW-6.3710.129.2026.1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane polegające na wykonaniu remontów cząstkowych nawierzchni dróg na terenie działania RDW w Białogardzie. Zadanie nr 1 remonty cząstkowe grysami i emulsją
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: S- PROBUD BUDOWA Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8542404531
7.3.3) Ulica: Tytanowa 8
7.3.4) Miejscowość: Stargard
7.3.5) Kod pocztowy: 73-100
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 154975,06 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia: w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 154 975 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE