Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 3 179 568 PLN
rewitalizacja terenu podwórka w rejonie ulicy Okopowej i Karolkowej w Warszawie.
Numer referencyjny: ZP.26.102.2026.LW
Zamawiający
"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
ul. Józefa Bema 70
01-225 Warszawa, Mazowieckie
NIP: 5272457153
REGON: 000665840
Opis przedmiotu zamówienia
Kryteria oceny ofert
Dokumenty zamówienia
Zieleń - opis przedmiotu zamówienia - uzupełnienie
Zieleń opis przedmiotu zamówienia.zip
SWZ - wersja edytowalna
SWZ wzór ryczałt bez aukcji 275.docx
Załączniki do swz - wersja edytowalna
Załączniki do SWZ _.docx
SWZ wraz z załącznikami
SWZ wraz z załącznikami (12) (1).pdf
Przedmiary budowlany i elektryczny
Przedmiary- bdowlany i elektryczny.zip
Dokumentacja techniczna
Dokumentacja techniczna, STWiOR, - link.docx
Projektowane postanowienia umowy
Projektowane postanowienia umowy.zip
Załącznik nr 1A do swz - wersja edytowalna
Załącznik nr 1A do SWZ.docx
Informacja o zmianie terminu składania, otwarcia i związania ofertą
Informacja o przesunięciu terminu otwarcia i zwiazania ofertą.pdf
Zmiana terminu składania ofert na 26.06.2026
Zmiana terminu składania ofert na 26.06.2026.pdf
Odpowiedzi na zapytania
Odpowiedzi na zapytania.pdf
Informacja z otwarcia
Informacja z otwarcia.pdf
Zarejestruj się aby automatycznie wypełnić formularze danymi firmy
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| DELTA S.A. | Warszawa | NIP:5272050954 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | DELTA S.A. (Warszawa) | Umowa podpisana | 3 179 568 PLN | 3 179 568 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 47 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe)
Najniższa cena
59 PLN
Średnia cena
1 024 828 PLN
Najwyższa cena
3 179 568 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AKOJ Sp. z o.o. Konotopa | 2 | 119 310 PLN | 119 310 PLN |
| Zakład Ogólno Budowlany Stolarstwo Dariusz Kąkol Górki | 2 | 188 195 PLN | 188 195 PLN |
| ARW Sp. z o.o. Lipinki | 2 | 297 815 PLN | 595 630 PLN |
| N- BUD BOROWSKI Zielonka | 2 | - | - |
| AMOZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Warszawa | 1 | - | - |
| Zakład Remontowo-Budowlany s.c. Andrzej Bogucki, Adam Bogucki Warszawa | 1 | 144 372 PLN | 144 372 PLN |
| Ekoprojekt Warszawa sp. z o.o. Warszawa | 1 | 489 540 PLN | 489 540 PLN |
| INTERO SERWIS SP. Z O.O. WARSZAWA | 1 | 2 419 410 PLN | 2 419 410 PLN |
| COMFORT-THERM Sp. z o. o. Płońsk | 1 | 984 000 PLN | 984 000 PLN |
| "AG-COMPLEX" Sp. z o.o. Warszawa | 1 | 744 132 PLN | 744 132 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Remont pomieszczeń biurowych nr 107-117 wraz z korytarzem na I piętrze oraz pomieszczeń biurowych 225-234 na II piętrze w budynku MEN przy al. J. Ch. Szucha 25 w Warszawie
2026-08-27 12:27:09Z
Rozbiórka skateparku w Parku Herberta w Warszawie
2026-08-19 05:55:55Z
Remont podłóg w pokojach mieszkalnych w Domu Pomocy Społecznej w Wierzbicy przy ul. Sienkiewicza 37
2026-08-18 14:42:07Z
Modernizacja Szkoły Filialnej przy ul. Arkuszowej 202, Szkoły Podstawowej Nr 273 przy ul. J. Balcerzaka 1 w Warszawie – Etap II modernizacja budynku szkoły
2026-08-17 12:54:17Z
Przygotowanie dokumentacji projektowej oraz rozbiórka trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych w formule zaprojektuj i wyburz – Dudziarska 40, 40 A, 40 B
2026-08-12 12:30:55Z
rewitalizacja terenu podwórka w rejonie ulicy Okopowej i Karolkowej w Warszawie.
2026-08-12 07:31:18Z
Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i adaptacji pomieszczeń w Budynku Głównym
2026-08-11 09:46:19Z
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez utwardzenie placu pod tereny rekreacyjne wraz z budową elementów małej architektury
2026-08-07 10:34:27Z
Budowa Żłobka Maluch Plus „ Słoneczny Zakątek” Filia w Brzózie
2026-07-24 06:57:45Z
Zadanie 1 - Rozbiórka powierzchni uszczelnionych i wykonanie nasadzeń terenie działki nr 352 obr. 65, Zadanie 2 - Remont nawierzchni boiska i zagospodarowanie terenu działek 351/1, 355 obr. 65
2026-07-23 07:55:29Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00252547 z dnia 2026-05-20 |
Ogłoszenie o zamówieniu
Roboty budowlane
rewitalizacja terenu podwórka w rejonie ulicy Okopowej
i Karolkowej w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
1.2.) Nazwa zamawiającego: "ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000665840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Józefa Bema 70
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-225
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lwidulinski@zgnwola.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola
1.6.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.7.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarzadzanie na terenie Dzielnicy Wola m. st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
rewitalizacja terenu podwórka w rejonie ulicy Okopowej
i Karolkowej w Warszawie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-894a81c9-d89a-4929-b794-5197626757ef
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00252547
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00014146/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Okopowa 5, 7; Al. "Solidarności" 104 - Rewitalizacja terenu podwórka
2.11.) O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy: Nie
2.14.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.16.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA III – UDOSTĘPNIANIE DOKUMENTÓW ZAMÓWIENIA I KOMUNIKACJA
3.1.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-894a81c9-d89a-4929-b794-5197626757ef3.2.) Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia: Nie
3.4.) Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej: Tak
3.5.) Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej: W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między
Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem, https://ezamowienia.gov.pl. Korzystanie z ww. platformy jest bezpłatne.
3.6.) Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej: Komunikacja w postępowaniu, z wyłączeniem składania ofert w postępowaniu, odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem formularzy do komunikacji dostępnych w zakładce „Formularze” („Formularze do komunikacji”). Za pośrednictwem „Formularzy do komunikacji” odbywa się w szczególności przekazywanie wezwań i zawiadomień, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. Formularze do komunikacji umożliwiają również dołączenie załącznika do przesyłanej wiadomości (przycisk „dodaj załącznik”). W przypadku załączników, które są opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, mogą być opatrzone, zgodnie z wyborem wykonawcy/wykonawcy wspólnie ubiegającego się o udzielenie zamówienia/podmiotu udostępniającego zasoby, podpisem zewnętrznym lub wewnętrznym. W zależności od rodzaju podpisu i jego typu (zewnętrzny, wewnętrzny) dodaje się do przesyłanej wiadomości uprzednio podpisane dokumenty wraz z wygenerowanym plikiem podpisu (typ zewnętrzny) lub dokument z wszytym podpisem (typ wewnętrzny).
3.8.) Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne: Nie
3.12.) Oferta - katalog elektroniczny: Nie dotyczy
3.14.) Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu:
polski
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia.
4.1.1.) Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe: Nie
4.1.2.) Numer referencyjny: ZP.26.102.2026.LW
4.1.3.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.1.4.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.1.8.) Możliwe jest składanie ofert częściowych: Nie
4.1.13.) Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia: Nie
4.2. Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia:
4.2.2.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest rewitalizacja terenu podwórka w rejonie ulicy Okopowej i Karolkowej w Warszawie.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy, projekcie budowlanym, oraz specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, stanowiących integralną część SWZ.
Celem prawidłowego sporządzenia oferty, zaleca się dokonanie przez Wykonawcę na własny koszt wizji lokalnej w terenie, gdzie ma być realizowany przedmiot zamówienia oraz uzyskanie (na swoją odpowiedzialność i ryzyko) wszelkich informacji, które mogą być istotne dla przygotowania oferty.
Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na posadzony materiał roślinny na okres 36 miesięcy.
Wykonawca zobowiązany jest dołączyć do składanej oferty wycenę prac zieleniarskich (zestawienie nasadzeń- szata roślinna), stanowiący załącznik nr 1A do SWZ.
4.2.6.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.2.7.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
4.2.8.) Zamówienie obejmuje opcje: Nie
4.2.10.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 150 dni
4.2.11.) Zamawiający przewiduje wznowienia: Nie
4.2.13.) Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane: Nie
4.3.) Kryteria oceny ofert
4.3.2.) Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert: Procentowo
4.3.3.) Stosowane kryteria oceny ofert: Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe
Kryterium 1
4.3.5.) Nazwa kryterium: Cena
4.3.6.) Waga: 80,00
Kryterium 2
4.3.4.) Rodzaj kryterium:
inne.4.3.5.) Nazwa kryterium: Gwarancja na roboty budowlane
4.3.6.) Waga: 20
4.3.10.) Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert: Nie
SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW
5.1.) Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia: Tak
5.2.) Fakultatywne podstawy wykluczenia:
Art. 109 ust. 1 pkt 4
Art. 109 ust. 1 pkt 5
Art. 109 ust. 1 pkt 7
Art. 109 ust. 1 pkt 8
5.3.) Warunki udziału w postępowaniu: Tak
5.4.) Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu.
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu, określone w art. 112 ust. 2 ustawy Pzp dotyczące:1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym.
Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie i tym samym nie wymaga podmiotowego środka dowodowego.
2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej,
o ile wynika to z odrębnych przepisów.
Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie i tym samym nie wymaga podmiotowego środka dowodowego.
3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej.
Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie i tym samym nie wymaga podmiotowego środka dowodowego.
4) zdolności technicznej lub zawodowej. Zamawiający określa następujące warunki w tym zakresie:
a) Wykonawca nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał co najmniej dwie roboty polegające na wykonaniu lub remoncie ciągów komunikacyjnych, placów
o wartości min. 500 000,00 zł brutto każda.
b) Wykonawca dysponuje osobami skierowanymi przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, odpowiedzialnymi za kierowanie robotami budowlanymi oraz legitymującymi się odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi, tj.:
– co najmniej 1 osobą pełniącą funkcję kierownika budowy posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno - budowlanej lub inżynieryjnej drogowej bez ograniczeń,
– co najmniej 1 osobą pełniącą funkcję kierownika robót posiadającą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
– co najmniej 1 osobą pełniącą funkcję kierownika robót posiadającą co najmniej wykształcenie wyższe II stopnia kierunkowe: ogrodnicze lub leśne lub architekta krajobrazu oraz min. 3 lata praktyki przy utrzymaniu
i urządzaniu zieleni.
5.5.) Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy: Tak
SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA
6.1.) Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe: Nie
6.3.) Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną: Nie
6.4.) Zamawiający wymaga wadium: Tak
6.4.1) Informacje dotyczące wadium:
30000,00 zł6.5.) Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy: Tak
6.7.) Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane: Nie
SEKCJA VII - PROJEKTOWANE POSTANOWIENIA UMOWY
7.1.) Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek: Nie
7.3.) Zamawiający przewiduje zmiany umowy: Tak
7.4.) Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia:
1. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy, stanowią integralną część SWZ.2. Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany umowy bez przeprowadzenia nowego postępowania o udzielenie zamówienia na zasadach określonych w dokumencie, o którym mowa w pkt 1.
7.5.) Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia: Tak
7.6.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA VIII – PROCEDURA
8.1.) Termin składania ofert: 2026-06-08 09:00
8.2.) Miejsce składania ofert: https://ezamowienia.gov.pl
8.3.) Termin otwarcia ofert: 2026-06-08 09:30
8.4.) Termin związania ofertą: 30 dni
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 20.05.2026
- Termin składania ofert
- 01.07.2026 07:00
- Wartość umowy
- 3 179 568 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.5
- Próg unijny
- Poniżej progów UE
Kody CPV
Okres realizacji
150 dni