Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 46 861 PLN
Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce
Zamawiający
MIASTO KOBYŁKA
ul. Wołomińska 1
05-230 Kobyłka, Mazowieckie
NIP: 1251332390
REGON: 013269663
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| TMB Maat Sp. z o.o. Sp. k. | Warszawa | REGON: 364336086 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TMB Maat Sp. z o.o. Sp. k. (Warszawa) | Umowa podpisana | - | 46 861 PLN |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Mazowieckie — na podstawie 200 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45453000-7)
Najniższa cena
23 233 PLN
Średnia cena
489 819 PLN
Najwyższa cena
9 541 006 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| REMAR Marek Mielcarz Sulejówek | 8 | 111 103 PLN | 895 856 PLN |
| Lider - Firma Remontowo – Budowlana Adam Pyl Warszawa | 4 | 67 566 PLN | 270 262 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlane Paweł Królikowski Dębe Wielkie | 4 | 59 568 PLN | 238 274 PLN |
| PS-BUD Piotr Śmietański Warszawa | 3 | 45 567 PLN | 108 309 PLN |
| Usługi Ogólnobudowlane Instalatorstwo Sanitarne i Gazowe, Jacek Stroiński Warszawa | 3 | 125 343 PLN | 250 687 PLN |
| Odnowax Aleksandra Karpińska Warszawa | 3 | 34 308 PLN | 102 925 PLN |
| PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE ”BUDO-INSTAL” EWA BRZOSTOWSKA Nadarzyn | 3 | 63 012 PLN | 126 024 PLN |
| ART DOM ARTUR PLEWIK Warszawa | 2 | 58 919 PLN | 117 838 PLN |
| RB4U.PL Sp. z o.o. Warszawa | 2 | 475 905 PLN | 951 809 PLN |
| MAGNUS Tadeusz Okulicz Warszawa | 2 | 78 331 PLN | 156 663 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce
2026-09-03 07:02:12Z
Remont dachu w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Topolowej 10 w Pruszkowie
2026-09-02 08:17:27Z
Remont budynku administracyjno-biurowego RZGW Bydgoszcz - ponowienie
2026-09-01 09:43:31Z
Remont poszycia dachowego w budynku mieszkalnym w Bielawach
2026-09-01 06:28:09Z
Wymiana stolarki okiennej na budynku Szkoły Podstawowej w Nadarzynie
2026-08-31 13:07:14Z
Adaptacja gabinetów medycznych w budynku SPZOZ w Górze Kalwarii – roboty remontowe
2026-08-30 17:56:41Z
Modernizacja świetlicy wiejskiej w miejscowości Szpaki-Kolonia
2026-08-28 13:10:41Z
Modernizacja pomieszczeń świetlicy osiedlowej przy ul. Piekiełko 66 na terenie osiedla Piekiełko w Mławie
2026-08-28 09:18:06Z
Wykonanie prac konserwatorskich i robót budowlanych w prześwicie bramowym budynku Mała 10 wraz z robotami towarzyszącymi. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.31.2026
2026-08-28 08:44:19Z
Remont 3 pustostanów (Skaryszewska 15, Mińska 28, Stanisławowska 3) – powtórka część II.
2026-08-27 12:35:04Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00419662 z dnia 2026-09-03 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO KOBYŁKA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269663
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wołomińska 1
1.5.2.) Miejscowość: Kobyłka
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-230
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@kobylka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://kobylka.pl/index.php
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4e159c42-2492-4c81-8f34-7245ce25afbd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00419662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-09-03
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038103/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Roboty budowlano-wykończeniowe w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie faktyczne:
Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego - nr ogłoszenia: 2024/BZP 00531463 z dnia 2024-10-04 (w pkt 4.2.13.) i 4.2.14.), którym zainicjowano postępowanie pn. "Rewitalizacja domu Wilhelma Lewego w Kobyłce – etap II”, nr sprawy: WZP.271.19.2024 w trybie podstawowym z możliwością negocjacji, powierzenie dotychczasowemu wykonawcy, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Niniejsze zamówienie jest zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego oraz całkowita wartość zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
Uzasadnienie prawne: art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.32.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-wykończeniowych w ramach rewitalizacji domu Wilhelma Lewego w Kobyłce.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
- wykonanie parapetów zewnętrznych ocynk – tytan,
- przemurowanie schodów do piwnicy,
- przemurowanie nadproża nad oknem ściana frontowa,
- wykonanie fug w spoinach cegieł 135 m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): TMB Maat Sp. z o.o. Sp. k.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: TMB Maat Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 364336086
7.3.3) Ulica: Wał Miedzeszyński 186B
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 04-987
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46860,93 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 03.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 46 861 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE