Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Wieszczętach wraz ze zmianą zagospodarowania
Zamawiający
Gmina Jasienica
Jasienica, Śląskie
NIP: 9372634680
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Instal Cymorek Sp. z o.o. | Kiczyce | 072182002 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Instal Cymorek Sp. z o.o. (Kiczyce) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Śląskie — na podstawie 99 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45210000-2)
Najniższa cena
56 580 PLN
Średnia cena
2 599 041 PLN
Najwyższa cena
23 333 902 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| TECHMAREG Marek Grzegorzek Twardorzeczka | 2 | 190 541 PLN | 381 083 PLN |
| Salon Podłóg Bergson- Krzysztof Góra Stopnica | 2 | 206 640 PLN | 206 540 PLN |
| POSCONTROL Piotr Matonóg Bielsko-Biała | 2 | 136 365 PLN | 272 730 PLN |
| Firma Usługowo-Handlowa "NOWIX", Mariusz Nowak Alwernia | 2 | 342 619 PLN | 342 619 PLN |
| BROSZEWSKI ALEKSANDER PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE "UNIBUD" Jaworzno | 2 | - | - |
| BEN-BUD Sp. z o.o. Żory | 2 | 2 078 092 PLN | 2 349 296 PLN |
| JuHaus Dawid Harężlak Bielsko-Biała | 2 | - | 367 200 PLN |
| Fargo Invest Sp. z o.o. Częstochowa | 2 | - | - |
| Z.U.B. "BUD-REM" Toamsz Skipirzepa Zawiercie | 1 | 127 326 PLN | 127 326 PLN |
| FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JUL-BUD ŁUKASZ PAŁĘGA Bliżyce 65, 42-320 Niegowa | 1 | 1 498 000 PLN | 1 498 000 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Wieszczętach wraz ze zmianą zagospodarowania
2026-09-04 11:47:18Z
Kompleksowa termomodernizacja budynku Miejskiego Przedszkola nr 2 w Piekarach Śląskich
2026-09-01 10:57:21Z
Termomodernizacja budynku OSP w Hadrze – 2 postępowanie
2026-09-01 06:29:00Z
Zaprojektowanie oraz budowa magazynu OLiOC w miejscowości Przyrów
2026-08-28 11:14:09Z
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z garażem podziemnym i infrastrukturą techniczną przy ul. Karolinki w Chorzowie
2026-08-21 08:42:16Z
Wymiana instalacji odgromowej oraz naprawa pokrycia dachowego na budynku ZSO w Pszczynie przy ul. 3 Maja 7
2026-08-20 07:40:13Z
Zielona przestrzeń w Gorzyczkach przy ul. Wiejskiej 11a
2026-08-19 06:36:15Z
Rozbudowa II Liceum Ogólnokształcącego w Rybniku o budynek sali gimnastycznej wraz z pomieszczeniami szatniowymi, dydaktycznymi oraz bibliotecznymi.
2026-08-18 12:01:14Z
Modernizacja klatki schodowej w budynku przy ul. Bystrzańskiej 6 w Bielsku-Białej stanowiącym zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
2026-08-14 08:14:08Z
Etap 4/2026 - Modernizacja klatek schodowych w 4 budynkach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w podziale na 2 części
2026-08-14 08:01:39Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00423535 z dnia 2026-09-04 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Roboty budowlane
Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Wieszczętach wraz ze zmianą zagospodarowania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jasienica
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182255
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Strumieńska 60
1.4.2.) Miejscowość: Jasienica
1.4.3.) Kod pocztowy: 43-385
1.4.4.) Województwo: śląskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.4.7.) Numer telefonu: 334726200
1.4.8.) Numer faksu: 334726262
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jasienica.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jasienica.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48fd9b68-2315-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00423535
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-09-04
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00369451
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane
3.7.) Nazwa zamówienia:
Rozbudowa i przebudowa szkoły podstawowej w Wieszczętach wraz ze zmianą zagospodarowania
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia opisany jest szczegółowo w SWZ i niżej wymienionych załącznikach do SWZ, tj.:
− projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 3 do SWZ,
− przedmiarach robót pełniący funkcję pomocniczą- załącznik nr 5 do SWZ,
− dokumentacji projektowej (obejmującej: projekt budowlany z elementami projektu wykonawczego, projekty branżowe, wydane pozwolenie na budowę nr 303/22 z dnia 04.03.2022 r.), specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik nr 6 do SWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) Roboty rozbiórkowe i demontażowe,
2) Roboty ziemne,
3) Roboty konstrukcyjno-budowlane,
4) Roboty instalacyjne w zakresie instalacji wodociągowej, centralnego ogrzewania, kanalizacyjnej, kanalizacji deszczowej, wentylacji mechanicznej,
5) Roboty instalacyjne w zakresie instalacji elektrycznych,
6) Dostawa i montaż dźwigu osobowego,
7) Montaż stolarki okiennej i drzwiowej,
8) Roboty budowlane wykończeniowe,
9) Przekładka (likwidacja) fragmentu kanalizacji sanitarnej i deszczowej,
10) Zagospodarowanie terenu.
3.9.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262310-7 - Zbrojenie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45262522-6 - Roboty murarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-14
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
21 miesiące4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Instal Cymorek Sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 072182002
4.3.3.) Ulica: Pierściecka 73
4.3.4.) Miejscowość: Kiczyce
4.3.5.) Kod pocztowy: 43-430
4.3.6.) Województwo: śląskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 6925898,17 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00473564/01
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-06
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 2
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Konieczność wykonania dodatkowej dokumentacji przez Zamawiającego oraz uzyskania zamiennego pozwolenia na budowę dot. zmiany wjazdu na teren szkoły oraz lokalizacji bezodpływowego zbiornika do odprowadzania ścieków
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
wydłużenie terminu realizacji zamówienia o czas niezbędny do wykonania dokumentacji przez Zamawiającego
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.4.2.) Numer zmiany: 2
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 2 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
Zwiększenie zakresu zamówienia ze względu zmianę lokalizacji wjazdu na teren szkoły oraz lokalizacji bezodpływowego zbiornika do odprowadzania ścieków.
Konieczność pogłębienia wykopu i wykonanie podbudowy z kruszywa.
Zmiana lokalizacji wjazdu oraz zagospodarowania terenu przy budynku szkoły.
Konieczność wykonanie oświetlenia zewnętrznego budynku.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
zwiększenie zakresu zamówienia
5.4.6.) Wartość zmiany: 214318,26
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 7140216,43 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 04.09.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE