Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia
Zamawiający
SZPITAL DZIECIĘCY POLANKI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5842728762
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Senior Telecare sp. z o.o. | Lublin | NIP: 9462656679 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Senior Telecare sp. z o.o. (Lublin) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)
Najniższa cena
25 830 PLN
Średnia cena
342 736 PLN
Najwyższa cena
755 959 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Asseco Business Solutions S.A. Lublin | 3 | - | - |
| Asseco Poland S.A. Rzeszów | 2 | - | - |
| CompuGroup Medical Polska Sp. z o. o. Lublin | 2 | - | 350 978 PLN |
| HEADHOG MATEUSZ IGNACZAK Poznań | 1 | 25 830 PLN | 25 830 PLN |
| ProInformatyka Sp. z o.o. Bydgoszcz | 1 | 246 418 PLN | 246 418 PLN |
| SEVENET Spółka Akcyjna Gdańsk | 1 | - | - |
| Comel Informatyka Sp. z O.O. Miastko | 1 | - | - |
| nFinity.pl sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| UNIT4 Polska Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 755 959 PLN | 755 959 PLN |
| Xpert-System spółka cywilna Krzysztof Jurewicz, Rafał Kruszyński Gdynia | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Upgrade licencji dostępowych EOD do wersji ONCE
2026-08-18 06:29:13Z
Utrzymanie wsparcia dla programów Asseco
2026-08-11 07:13:28Z
Usługi utrzymania i rozwoju Systemów Hit-Kadry, Hit-Płace, Hit-obsługa magazynowa oraz usługi nadzoru autorskiego nad ZSI XPERT i dostosowanie go do wymogów, systemów i potrzeb Zamawiającego.
2026-08-07 08:45:49Z
rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia
2026-08-07 07:55:36Z
Świadczenie usług informatycznych dotyczących systemu Clininet i systemu raportowego - postępowanie nr 65/TP/2026
2026-07-31 05:27:26Z
Rozbudowa systemu AMMS
2026-07-13 10:39:46Z
Usługa polegająca na zaprojektowaniu, wdrożeniu oraz uruchomieniu strony internetowej Zamawiającego, zwanej „Platformą”, służącej do publikowania i prezentowania różnego rodzaju metod dydaktycznych
2026-07-06 12:45:22Z
Sprawowanie opieki serwisowej na oprogramowanie BANK KRWI w okresie 12 miesięcy.
2026-06-16 09:09:49Z
Usługa rozbudowy zakresów zasilania Hurtowni Danych z CliniNet.
2026-06-08 08:03:23Z
Usługa rozbudowy zakresów zasilania Hurtowni Danych z CliniNet.
2026-06-08 07:43:30Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382393 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL DZIECIĘCY POLANKI IM. MACIEJA PŁAŻYŃSKIEGO W GDAŃSKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.2.) Oddział zamawiającego: Szpital Polanki
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000294208
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. Polanki 119
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-308
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.7.) Numer telefonu: 58 520 93 00
1.4.8.) Numer faksu: 58 552 47 41
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpitalpolanki.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalpolanki.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37a63b6b-01f0-496a-a2a4-4c85f9b353de
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382393
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2026/S 102-368435
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Tak
3.4.) Nazwa projektu lub programu:
„Poprawa bezpieczeństwa cyfrowego i podniesienie jakości świadczonych usług medycznych w Szpitalu Dziecięcym Polanki im. Macieja Płażyńskiego w Gdańsku Sp. z o. o. w ramach dofinansowania KPO, w ramach inwestycji D1.1.2: „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 6 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest rozbudowa użytkowanego przez Zamawiającego systemu HIS (CGM Clininet HIS) o Moduł EDM oraz systemów RIS i PACS (CGM Clininet HIS lub OpenCare) o Moduł RIS/PACS – PUI CeZ, w tym wdrożenie rozwiązań integracyjnych, co stanowi element działań podejmowanych przez Zamawiającego w ramach realizacji przedsięwzięcia finansowanego ze środków KPO.
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
3.10.) Dodatkowy kod CPV: 72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
79632000-3 - Szkolenie pracowników
72220000-3 - Usługi doradcze w zakresie systemów i doradztwo techniczne
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-23
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
80 dni4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Senior Telecare sp. z o.o.
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9462656679
4.3.3.) Ulica: ul. Józefa Franczaka "LALKA" 43
4.3.4.) Miejscowość: Lublin
4.3.5.) Kod pocztowy: 20-325
4.3.6.) Województwo: lubelskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1800000,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2026/S 127-461572
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-07-14
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Tak
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 0
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1800000,00 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.5
- Próg unijny
- Powyżej progów UE