Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
Usługi utrzymania i rozwoju Systemów Hit-Kadry, Hit-Płace, Hit-obsługa magazynowa oraz usługi nadzoru autorskiego nad ZSI XPERT i dostosowanie go do wymogów, systemów i potrzeb Zamawiającego.
Zamawiający
UNIWERSYTET GDAŃSKI
Gdańsk, Pomorskie
NIP: 5840203239
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Xpert-System spółka cywilna Krzysztof Jurewicz, Rafał Kruszyński | Gdynia | NIP 586-213-35-17 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Xpert-System spółka cywilna Krzysztof Jurewicz, Rafał Kruszyński (Gdynia) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 19 rozstrzygniętych przetargów (CPV 72000000-5)
Najniższa cena
25 830 PLN
Średnia cena
342 736 PLN
Najwyższa cena
755 959 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| Asseco Business Solutions S.A. Lublin | 3 | - | - |
| Asseco Poland S.A. Rzeszów | 2 | - | - |
| CompuGroup Medical Polska Sp. z o. o. Lublin | 2 | - | 350 978 PLN |
| HEADHOG MATEUSZ IGNACZAK Poznań | 1 | 25 830 PLN | 25 830 PLN |
| ProInformatyka Sp. z o.o. Bydgoszcz | 1 | 246 418 PLN | 246 418 PLN |
| SEVENET Spółka Akcyjna Gdańsk | 1 | - | - |
| Comel Informatyka Sp. z O.O. Miastko | 1 | - | - |
| nFinity.pl sp. z o.o. Wrocław | 1 | - | - |
| UNIT4 Polska Sp. z o.o. Wrocław | 1 | 755 959 PLN | 755 959 PLN |
| Xpert-System spółka cywilna Krzysztof Jurewicz, Rafał Kruszyński Gdynia | 1 | - | - |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Upgrade licencji dostępowych EOD do wersji ONCE
2026-08-18 06:29:13Z
Utrzymanie wsparcia dla programów Asseco
2026-08-11 07:13:28Z
Usługi utrzymania i rozwoju Systemów Hit-Kadry, Hit-Płace, Hit-obsługa magazynowa oraz usługi nadzoru autorskiego nad ZSI XPERT i dostosowanie go do wymogów, systemów i potrzeb Zamawiającego.
2026-08-07 08:45:49Z
rozbudowy systemu szpitalnego HIS w zakresie obsługi Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz integracji z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) Centrum e-Zdrowia
2026-08-07 07:55:36Z
Świadczenie usług informatycznych dotyczących systemu Clininet i systemu raportowego - postępowanie nr 65/TP/2026
2026-07-31 05:27:26Z
Rozbudowa systemu AMMS
2026-07-13 10:39:46Z
Usługa polegająca na zaprojektowaniu, wdrożeniu oraz uruchomieniu strony internetowej Zamawiającego, zwanej „Platformą”, służącej do publikowania i prezentowania różnego rodzaju metod dydaktycznych
2026-07-06 12:45:22Z
Sprawowanie opieki serwisowej na oprogramowanie BANK KRWI w okresie 12 miesięcy.
2026-06-16 09:09:49Z
Usługa rozbudowy zakresów zasilania Hurtowni Danych z CliniNet.
2026-06-08 08:03:23Z
Usługa rozbudowy zakresów zasilania Hurtowni Danych z CliniNet.
2026-06-08 07:43:30Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00382589 z dnia 2026-08-07 |
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Usługi utrzymania i rozwoju Systemów Hit-Kadry, Hit-Płace, Hit-obsługa magazynowa oraz usługi nadzoru autorskiego nad ZSI XPERT i dostosowanie go do wymogów, systemów i potrzeb Zamawiającego.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET GDAŃSKI
1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001330
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: ul. prof. Marii Janion 7
1.4.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.4.3.) Kod pocztowy: 80-309
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariatdzp@ug.edu.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ug.edu.pl/
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-13ac484b-5b73-4dc7-a7dc-0a393ca3a3e2
2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00382589
2.3.) Wersja ogłoszenia: 01
2.4.) Data ogłoszenia: 2026-08-07
SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA
3.1.) Charakter zamówienia:
Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne
3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak
3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: Dz.U. S: 111/2024; 340811-2024
3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:
Nie
3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.6.) Rodzaj zamówienia:
Usługi
3.7.) Nazwa zamówienia:
Usługi utrzymania i rozwoju Systemów Hit-Kadry, Hit-Płace, Hit-obsługa magazynowa oraz usługi nadzoru autorskiego nad ZSI XPERT i dostosowanie go do wymogów, systemów i potrzeb Zamawiającego.
3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1. Przedmiotem negocjacji są warunki umowy dotyczącej usługi utrzymania i rozwoju Systemów Hit-Kadry, Hit- Płace, Hit - obsługa magazynowa oraz usługi nadzoru autorskiego nad Zintegrowanym Systemem Informatycznym XPERT (moduły: Baza Główna SL, Obsługa Finansowa DK, Finansowo-Księgowy FK, Środki Trwałe ST, Kasa KS, Bank BA, Sprzedaż SP, Zakupy (ZA), Finansowo-Księgowy (KP) na potrzeby Kasy Pożyczkowej Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) i dostosowanie go do wymogów określonych przez przepisy prawa oraz do innych systemów i potrzeb Zamawiającego. 2. Kod Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 72000000-5 (usługi informatyczne). 3. Integralną częścią zaproszenia do negocjacji jest projekt proponowanej umowy, stanowiący załącznik nr 4 (do niniejszego Zaproszenia). 4. Szczegółowy zakres usługi oraz obowiązki Wykonawcy zostały wskazane
odpowiednio w § 1 i w § 5 projektu umowy - załącznik nr 4. 5. Termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia umowy do dnia 30.06.2026r. 6. Rozliczenia dokonywane będą w złotych polskich. 7. Wymagania dotyczące Podwykonawców zostały zawarte w § 12 projektu umowy - załącznika nr 4 do Zaproszenia.
3.9.) Główny kod CPV: 72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE
4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-30
4.2.) Okres realizacji zamówienia:
do 2026-06-264.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Xpert-System spółka cywilna Krzysztof Jurewicz, Rafał Kruszyński
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 586-213-35-17
4.3.3.) Ulica: Damroki 10 lok. 24
4.3.4.) Miejscowość: Gdynia
4.3.5.) Kod pocztowy: 81-572
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy: 1341288,00 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 165/2024 511035-2024
SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY
5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak
5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-08-31
5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie
5.4.) Informacje o zmianach umowy
5.4.1.) Liczba zmian: 1
5.4.2.) Numer zmiany: 1
5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:
art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy
5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:
1. Na podstawie art. 454 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych, a contrario, Strony dokonują zmiany terminu realizacji zamówienia, mając na uwadze, że przedmiot umowy został określony jako świadczenie usługi przez okres 24 miesięcy, a wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w § 4 umowy zostało ustalone na podstawie miesięcznej stawki wynagrodzenia i obejmuje cały 24-miesięczny okres świadczenia usługi. Wskazana pierwotnie w § 2 ust. 1 umowy data zakończenia realizacji zamówienia, tj. 30 czerwca 2026 r., została ustalona przy założeniu zawarcia umowy z dniem 1 lipca 2024 r., podczas gdy umowa została zawarta z dniem 1 sierpnia 2024 r. Zmiana nie powoduje rozszerzenia zakresu przedmiotu umowy ani zwiększenia maksymalnego wynagrodzenia Wykonawcy i służy dostosowaniu terminu realizacji zamówienia do uzgodnionego przez Strony 24-miesięcznego okresu świadczenia usługi.
5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:
2. W związku z postanowieniem zawartym w ust. 1, § 2 ust. 1 umowy otrzymuje następujące brzmienie: „Termin realizacji zamówienia: od dnia zawarcia umowy do dnia 31.07.2026 r.”
5.4.6.) Wartość zmiany: 0
5.4.7.) Kod waluty: PLN
5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie
5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 1341287,76 PLN
5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak
5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:
nie dotyczy
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 07.08.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.13
- Próg unijny
- Powyżej progów UE