Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN
„Rozwój infrastruktury społecznej w Rumi (budynek użyteczności publicznej)”.
Zamawiający
GMINA MIEJSKA RUMIA
Rumia, Pomorskie
NIP: 5882367750
REGON: 1.4) Adres zamawiającego
Kryteria oceny ofert
Wykonawcy
| Nazwa | Miasto | NIP |
|---|---|---|
| Przedsiębiorstwo Budowlane "TEAM" Zbigniew Bilik | Bolszewo | 5881247529 |
Wynik postępowania — szczegóły kontraktów
| Część | Wykonawca | Status | Cena oferty | Wartość umowy |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Budowlane "TEAM" Zbigniew Bilik (Bolszewo) | Umowa podpisana | - | - |
Kto wygrywa podobne przetargi?
Pomorskie — na podstawie 36 rozstrzygniętych przetargów (CPV 45100000-8)
Najniższa cena
79 771 PLN
Średnia cena
2 224 244 PLN
Najwyższa cena
23 650 220 PLN
Najczęściej wygrywający wykonawcy
| Wykonawca | Wygrane | Śr. cena | Łączna wartość |
|---|---|---|---|
| AMAR SP. Z O.O. CZŁUCHÓW, | 3 | - | - |
| "FURGES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kończewo | 3 | 109 069 PLN | 218 138 PLN |
| Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Lorek Piotr Lorek Słupsk | 3 | 294 709 PLN | 884 128 PLN |
| FB-JELCZ Sp. z o.o. Chwaszczyno | 2 | 394 899 PLN | 394 899 PLN |
| KUKUŁA USŁUGI INŻYNIERSKIE BOGDAN KUKUŁA Gdańsk | 2 | 271 117 PLN | 271 117 PLN |
| Przedsiębiorstwo Budowlane "TEAM" Zbigniew Bilik Bolszewo | 2 | - | - |
| HP bud Halina Pełka Wejherowo | 2 | - | - |
| Usługi Budowlane Brukarstwo Marlena Lewandowska Krasna Łąka | 1 | - | - |
| LARO s.c. Piotr Romanow Dorota Romanow Strzebielino | 1 | - | - |
| Green Poland Krzysztof Polakowski Gniewowo | 1 | 441 678 PLN | 441 678 PLN |
Ostatnie rozstrzygnięcia
Przebudowa dróg leśnych na terenie Leśnictwa Sarni Dwór drogi nr 0619, 0611, 0610, 0636
2026-09-02 06:24:44Z
Wykonanie dywanika asfaltowego na wybranych drogach betonowych: ul. Ogrodowa w Wodnicy
2026-08-21 11:29:56Z
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych na działce nr 320 w m. Nadziejewo, Gmina Czarne
2026-08-18 09:36:21Z
Wykonanie dywanika asfaltowego na wybranych drogach betonowych: ul. Lipowa w Wodnicy
2026-08-11 07:37:50Z
„Rozwój infrastruktury społecznej w Rumi (budynek użyteczności publicznej)”.
2026-08-04 12:52:43Z
„Zagospodarowanie terenu przy LM Hel”
2026-07-27 10:02:22Z
REMONT BUDYNKU NR 7 W KW 6068 SIEMIROWICE
2026-07-23 06:49:05Z
Kompleksowe wykonanie robót budowlanych w formule generalnego wykonawstwa budynku Wydziału Farmaceutycznego przy ul. Hallera 107 w Gdańsku
2026-07-23 06:12:42Z
Modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych (droga gminna nr 101361G w Starkowie)
2026-07-21 10:11:49Z
„Przebudowa układu komunikacyjnego w centrum Czerska”
2026-07-13 06:58:53Z
Cała Polska — 200 przetargów
Pełna treść ogłoszenia
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00292564 z dnia 2026-06-16 |
Ogłoszenie o zmianie umowy
Roboty budowlane
„Rozwój infrastruktury społecznej w Rumi (budynek użyteczności publicznej)”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA RUMIA
1.3) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675178
1.4) Adres zamawiającego
1.4.1.) Ulica: Sobieskiego 7
1.4.2.) Miejscowość: Rumia
1.4.3.) Kod pocztowy: 84-230
1.4.4.) Województwo: pomorskie
1.4.5.) Kraj: Polska
1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.4.7.) Numer telefonu: 58 679 65 74
1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.rumia.pl
1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.rumia.pl
1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
SEKCJA II - INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy zmiany:
Umowy
2.2.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-94e821ba-4696-4ee3-bb63-2f5ab6f968ed
2.3.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292564
2.4.) Wersja ogłoszenia: 01
2.5.) Data ogłoszenia: 2026-06-16
SEKCJA III - PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA/UMOWA RAMOWA
3.1.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
3.1.1.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00531594
3.2.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
3.4.) Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną:
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy3.5.) Rodzaj zamówienia:
Roboty budowlane3.6.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozwój infrastruktury społecznej w Rumi (budynek użyteczności publicznej)”.3.7.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje:
Budowę nowej siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z niezbędnym uzbrojeniem i zagospodarowaniem terenu. Budynek podpiwniczony, trzy kondygnacje naziemne. Budynek wyposażony w następujące instalacje wewnętrzne: wodociągową ciepłej, zimnej wody i cyrkulacji z pompą ciepła, gazową, kanalizacji sanitarnej, podciśnieniowe odwodnienie dachu, wentylacji mechanicznej, elektryczną, teletechniczną i odgromową, fotowoltaiczną, zasilania awaryjnego.
Teren wokół budynku wyposażony w miejsca parkingowe, ciągi piesze i jezdne, zagospodarowanie zieleni oraz infrastrukturę podziemną w postaci: zewnętrznej instalacji wodociągowej, zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej, linii zasilającej WLZ, instalacji teletechnicznej.
W ramach przedmiotu zamówienia należy również rozebrać , unieczynnić lub przebudować istniejącą infrastrukturę techniczną.
Wykonawca jest odpowiedzialny za uzyskanie pozwolenia na użytkowanie wraz ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do jego uzyskania.
3.8.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
3.9.) Dodatkowy kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317000-2 - Inne instalacje elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE/UMOWIE RAMOWEJ
4.1.) Data zawarcia umowy/umowy ramowej: 2024-12-05
4.2.) Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej:
do 2026-03-304.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową:
4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Budowlane "TEAM" Zbigniew Bilik
4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5881247529
4.3.3.) Ulica: Leśna 8a
4.3.4.) Miejscowość: Bolszewo
4.3.5.) Kod pocztowy: 84-239
4.3.6.) Województwo: pomorskie
4.3.7.) Kraj: Polska
4.4.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12420000,01 PLN
4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP: 2024/BZP 00678632/01
SEKCJA V - ZMIANA UMOWY/UMOWY RAMOWEJ
5.1.) Data zmiany umowy/umowy ramowej): 2026-05-11
5.2.) Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej:
art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy5.3.) Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej:
Na podstawie pisma Wykonawcy z dnia 30.04.2026 r.5.4.) Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej:
Dotychczasowa treść § 2 ust. 1 przyjmuje brzmienie:„1. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania robót budowlanych w maksymalnym terminie do dnia 08.06.2026 r.”.
Dotychczasowa treść § 7 ust. 1 przyjmuje brzmienie:
„1. Strony ustalają, że za wykonanie przedmiotu umowy, zgodnie ze złożoną ofertą przysługuje wynagrodzenie ryczałtowe brutto, w wysokości : 12 452 864,19 zł (słownie: dwanaście milionów czterysta pięćdziesiąt dwa tysiące osiemset sześćdziesiąt cztery zł 19/100) – w tym wartość robót dodatkowych 32 864,18 zł, w tym stawka VAT 23%.”
5.5.) Wartość zmiany umowy
5.5.1.) Wartość zmiany: 32864,19
5.5.2.) Kod waluty: PLN
5.5.3.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Tak
5.6.) Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy: Nie
Informacje kluczowe
- Data publikacji
- 16.06.2026
- Termin składania ofert
- Brak daty
- Wartość umowy
- 0 PLN
- Rodzaj zamawiającego
- 1.1.2
- Próg unijny
- Poniżej progów UE