Postępowanie zostało rozstrzygnięte. Wartość umowy: 0 PLN

Sporządzenie planu ogólnego dla miasta i gminy Syców

Rozstrzygnięty Usługi 2026/BZP 00250529

Zamawiający

Gmina Syców

Syców, Dolnośląskie

NIP: 9111778954

REGON: 1.4) Adres zamawiającego

Kryteria oceny ofert

53-206 %

Wykonawcy

Nazwa Miasto NIP
Pracownia Projektowo-Usługowa MALUGA Bartosz Maluga Wrocław REGON 021406869

Wynik postępowania — szczegóły kontraktów

Część Wykonawca Status Cena oferty Wartość umowy
1 Pracownia Projektowo-Usługowa MALUGA Bartosz Maluga (Wrocław) Umowa podpisana - -

Kto wygrywa podobne przetargi?

Dolnośląskie — na podstawie 21 rozstrzygniętych przetargów (CPV 71410000-5)

Najniższa cena

156 210 PLN

Średnia cena

215 919 PLN

Najwyższa cena

298 000 PLN

Najczęściej wygrywający wykonawcy

Wykonawca Wygrane Śr. cena Łączna wartość
Open the BOX Jakub Jaźwiec Toruń 3 - -
Ekspertis Sp. z o. o. Sp. k Poznań 2 - -
Armageddon Biuro Projektowe Robert Barełkowski Poznań 1 243 417 PLN 243 417 PLN
Smart Community sp. z o.o. Wrocław 1 156 210 PLN 156 210 PLN
Zbigniew Gałuszka Pracownia Projektowo-Usługowa GAMA Oborniki Śląskie 1 166 050 PLN 166 050 PLN
Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o. o. Wrocław 1 - -
Green Cities Infrastructure sp. z o.o. Gdańsk 1 - -
Pracownia Projektowo-Usługowa MALUGA Bartosz Maluga Wrocław 1 - -
JAGABUDEX-PROJEKT Poznań 1 298 000 PLN 298 000 PLN

Ostatnie rozstrzygnięcia

Cała Polska — 200 przetargów

Min: 49 200 PLN Średnia: 162 349 PLN Max: 396 023 PLN

Pełna treść ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Usługi
Sporządzenie planu ogólnego dla miasta i gminy Syców

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Nazwa zamawiającego: Gmina Syców

1.3.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855370

1.4) Adres zamawiającego

1.4.1.) Ulica: ul. Mickiewicza 1

1.4.2.) Miejscowość: Syców

1.4.3.) Kod pocztowy: 56-500

1.4.4.) Województwo: dolnośląskie

1.4.5.) Kraj: Polska

1.4.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.4.9.) Adres poczty elektronicznej: j.zmyslona@sycow.pl

1.4.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sycow.pl

1.5.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09ec18db-ed9d-11ee-9d6d-ce35ff56444c

2.2.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00250529

2.3.) Wersja ogłoszenia: 01

2.4.) Data ogłoszenia: 2026-05-19

SEKCJA III – PODSTAWOWE INFORMACJE O POSTĘPOWANIU W WYNIKU KTÓREGO ZOSTAŁA ZAWARTA UMOWA

3.1.) Charakter zamówienia:

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.) Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE: Tak

3.2.1.) Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE: 2024/BZP 00265897

3.3.) Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej:

Nie

3.5.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną:

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.) Rodzaj zamówienia:

Usługi

3.7.) Nazwa zamówienia:

Sporządzenie planu ogólnego dla miasta i gminy Syców

3.8.) Krótki opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn. „Opracowanie projektu planu ogólnego dla obszaru miasta i gminy Syców” o którym jest mowa w art. 13a ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 977 ze zm.) oraz udział w czynnościach związanych ze sporządzeniem i uchwaleniem planu ogólnego. Powierzchnia opracowania obejmuje ok. 14500 ha. Obszar objęty opracowaniem został przedstawiony w postaci graficznej w podjętej uchwale o przystąpieniu do sporządzenia planu ogólnego „UCHWAŁA NR XLVIII/539/2023 RADY MIEJSKIEJ W SYCOWIE z dnia 26 października 2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia planu ogólnego miasta i gminy Syców.”

3.9.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA IV – PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

4.1.) Data zawarcia umowy: 2024-04-24

4.2.) Okres realizacji zamówienia:

17 miesiące

4.3.) Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę:

4.3.1.) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Pracownia Projektowo-Usługowa MALUGA Bartosz Maluga

4.3.2.) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 021406869

4.3.3.) Ulica: Blacharska 24/9

4.3.4.) Miejscowość: Wrocław

4.3.5.) Kod pocztowy: 53-206

4.3.6.) Województwo: dolnośląskie

4.3.7.) Kraj: Polska

4.4.) Wartość umowy: 182040,00 PLN

4.5.) Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej: 2024/BZP 00363892/01

SEKCJA V PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

5.1.) Czy umowa została wykonana: Tak

5.2.) Termin wykonania umowy: 2026-04-24

5.3.) Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie: Nie

5.4.) Informacje o zmianach umowy

5.4.1.) Liczba zmian: 2

5.4.2.) Numer zmiany: 1

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność ponowienia uzgodnienia z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedmiot zamówienia nie uległ zmianie. Wydłużono termin realizacji umowy.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.4.2.) Numer zmiany: 2

5.4.3.) Podstawa prawna zmiany:

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.) Przyczyny dokonania zmian:

Konieczność ponowienia uzgodnienia z Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków

5.4.5.) Krótki opis zamówienia po zmianie:

Przedmiot zamówienia nie uległ zmianie. Wydłużono termin realizacji umowy.

5.4.8.) Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej: Nie

5.5.) Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy: 182040 PLN

5.6.) Czy umowa została wykonana należycie: Tak

5.7.) Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania:

nie dotyczy

2026-05-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wykonaniu umowy - Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy - Usługi

Informacje kluczowe

Data publikacji
19.05.2026
Termin składania ofert
Brak daty
Wartość umowy
0 PLN
Rodzaj zamawiającego
1.1.2
Próg unijny
Poniżej progów UE

Kody CPV

Główny 71410000-5
71410000-5 (Usługi planowania przestrzennego)